Ana Sayfa » Coin Geleceği » ATOM Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

ATOM Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

Oldukça popüler olan coinler arasındaki ATOM Coin nedir ve geleceği ile alakalı detaylı bilgi verdiğimiz yazımız karşınızda. ATOM Coin Geleceği 2022 ve yorum, fiyat tahminleri, gelecek tahminleri grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bunun yanında Bizde kalmasın ekibi olarak herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız. Özellikle verdiğimiz bilgiler sizi daha çok araştırmaya yöneltmek içindir.

Atom Coin nedir?

Cosmos “Blockchain 3.0” olarak tanımlanıyor. Ekosistem, yalnızca akıllı sözleşme işlevine sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda aracıların dahil olmadığı güvenli ve son derece güvenli bir işlem ve ticaret sistemi sunar. Ayrıca şirketin Hyperblocks yan kuruluşu, Cosmos blok zincirinin güvenliğini sağlamaya yardımcı olan doğrulayıcılar çalıştırıyor. Böylece Cosmos ağı, işlemleri doğrulamak için eşzamansız bir Bizans Hata Toleranslı (aBFT) fikir birliği modeli kullanır.

Blockchain algoritması, bu kripto para biriminin merkezi aşaması olan Cosmos’un (ATOM) tüm fenomeni ve temel odağı programlanabilirliktir. Bu, kullanıcıların yalnızca dijital para perspektifinden faydalanmalarına değil, aynı zamanda platformda oluşturulabilecek birkaçını saymak gerekirse finansal hizmetler, uygulamalar, oyunlar gibi tüm pazar yeri işlemleri için Cosmos’u kullanmalarına olanak tanır. Onlara küresel genişleme, geniş bir kullanıcı ve uygulama ağı (merkezi olmayan uygulamalar) ve sürekli geliştirme ve yükseltmeler sağlar.

Cosmos (ATOM) Özellikleri

ATOM kullanıcıları, zincirler arası kripto varlıkları arasındaki atomik takaslar yoluyla dönüşümü gerçekleştirdiğinden, özellikle akıllı sözleşmeler aracılığıyla seçtikleri para biriminde ödeme gönderme ve alma eğilimindedir. Ayrıca daha fazla avantaj takip eder. ATOM’un çok işlevli özellikleri, veri ve işlemlerin güvenliğine olanak tanır. Emniyeti dahil olmak üzere mevcut uygulamaların çeşitli kullanımlarına olanak tanır.

 • ATOM, özellikle çoklu Katman çözümlerinde erişilebilirlik sağlar.
 • Gerçeküstü bir deneyim yaratan ATOM’da sunulan çeşitli Uygulama platformları.
 • DEX’ler aracılığıyla ATOM’un bir diğer önemli özelliği takas edilebilirliktir.
 • ATOM Mekanizması Ölçeklenebilirliği Sağlar.
 • Mobil uygulamaları ve geliştirici kitlerini destekleyen özellikler son derece kullanıcı dostudur ve bağımsız algoritmalarına sahiptir.

Atom Coin Sahibi Kim

Kısacası geliştiriciler Jae Kwon ve Ethan Buchman, Cosmos ağını 2014 yılında birlikte kurdular. Bununla birlikte Cosmos’u güçlendirecek olan fikir birliği algoritması Tendermint’i yarattılar.

Bu içeriğimize benzer olan ONT Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

ATOM (Cosmos) Coin Geleceği 2022-2030

Aşağıdaki tablodan özellikle 2022 ve 2030 yıllarını arasında, güçlü bir yokuş yukarı sürüşü ortaya koyuyor. Ve bu da onu kripto dünyasında en kararlı oyunculardan biri yapıyor. Ayrıca yükselen Kanal paterni, Direnç seviyesini anlatan ve önümüzdeki aylarda yeni bir zirveye ulaşan bir yükseliş rallisi gösteriyor.

ATOM Coin Geleceği

Cosmos coin ile alakalı gelecek yılların tahminleri sizlerle,

Yıl Minimum Fiyat Ortalama Fiyat Maksimum Fiyat
202231.2932.1938.45
202347.3348.6255.04
202465.3467.2881.67
202593.4596.82114.09
2026140.00144.84163.46
2027215.11220.90249.37
2028303.73314.77373.26
2029450.56466.30524.16
2030652.32670.97791.63

Atom Coin Geleceği 2022

Çoklu ortaklıklar ve işbirlikleri ve topluluk finansmanı ile piyasa, oldukça iyimser ama kesinlikle mümkün olan 38.45 $ seviyesine ulaşmak için ATOM’a bakıyor. Ve onu tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkardığını görebiliriz.

Atom Coin Geleceği 2023

İlk olarak hükümetteki herhangi bir değişiklikle. politikalar ve düzenlemeler, ATOM fiyatının puslu günlerden payı olabilir. Ayrıca ATOM fiyatı 100 SMA’da desteği sağlam bir şekilde tutarsa, alıcıların kâr ve istikrar elde etmek için Cosmos’u satmak için bolca zamanı olacak. 2023’ün sonunda, ATOM’un öngörülen yüksek seviyesi 55 dolar civarında olabilir.

Atom Coin Geleceği 2024

ATOM satın almak veya satmak için ek kısa, orta ve uzun vadeli fiyat hedefleri bulunabileceğinden, doruğa kadar yarışmak Cosmos fiyatı için o kadar zor olmayacak. Uzun vadede minimum 50 dolardan başlayarak 81 doları geçebilir.

Atom Coin Geleceği 2025

ATOM/USD düşmüş olsa da, ancak tahminlere ve direnç seviyesine dayanarak, ATOM lehine zincir içi en yüksek metriklerden biri, sözleşmeye yatırılan coin sayısındaki önemli artıştır. Cosmos (ATOM) fiyatı, 2025’in sonunda 114 doların zirvesine ulaşan umut verici işaretler gösterecek şekilde ayarlandı.

Cosmos Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan ATOM için 2030 yılında en düşük 791,63$ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu içeriğimize benzer olan Gala Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Atom Coin Yorum 2022

Önce ATOM Coin ile alakalı yorum yapmak gerekirse, Cosmos, uzun vadeli yatırım için güzel kriptolardan biridir. Kullanıcılar, özellikle Cosmos projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

Kısacası ATOM fiyat tahminlerine ve geçmiş geçmişine göre, madeni para bu yıl 35 doları geçebilir. Blok zincirleri arasında bir köprüden daha fazlasıdır. Ayrıca işlevleri onu piyasada iyi bir seçenek haline getirir.

Bu yazıdaki her ifade yatırım tavsiyesi olarak yorumlanamaz, bizde kalmasın ekibi, yatırım tavsiyesi vermez yatırım yapmadan önce herkesi kendi araştırmalarını yapmaya yönelik teşvik eder.

Atom Hangi Borsalarda Var?

 • Binance
 • Coinbase Exchange
 • Huobi Global
 • Kucoin
 • Gate io
 • Kraken
 • Bitfinex
 • Bithumb
 • Bittrex
 • Coinone
 • OKEx
 • Phemex
 • MEXC
 • ZB.COM
 • WazirX

Atom Coin Grafik

Atom Coin’in grafiğine baktığımızda ise, özellikle eylül ayının ikinci haftasında 44.80$ seviyelerine çıkmıştır. Ve de tarihi zirvesine ulaşan Cosmos bir miktar gerilemiştir. Fakat daha sonrasında ise ekim sonunda 43$’lik yükseliş yaparak tarihi zirvesini aşamamış fakat tatmin edici bir seviyeye ulaşmıştır. O tarihten günümüze kadar düşüş göstermiştir.

Atom Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia her zaman yükselmez veya her zaman düşmez. Piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları mevcuttur. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirlemektedir. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerlerini sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Atom  Coin’de de aynı durum söz konusudur.

Atom (Cosmos) Coin Bilgileri

Aşağıdaki tabloda Atom Coin’in Coinmarketcap sıralaması, hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz.

Cosmos Coin Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi Atom Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak biz de en güncel son dakika haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Coin geleceği kategorimize buradan ulaşabilirsiniz.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Aşağıdan Coin Geleceği kategorimizdeki yazılara ulaşabilirsiniz

Son olarak ATOM Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedirherhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.7/5 - (7 Oy)
Yorum yapın