ONT Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

Oldukça popüler olan coinler arasındaki ONT Coin nedir ve geleceği ile alakalı detaylı bilgi verdiğimiz yazımız karşınızda. ONT Coin Geleceği 2022 ve yorum, fiyat tahminleri, gelecek tahminleri grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Ontcoin yorum araştırmalarımız arasında son derece önemli olan coinlerden bir tanesi. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bunun yanında Bizde kalmasın ekibi olarak herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız. Özellikle verdiğimiz bilgiler sizi daha çok araştırmaya yöneltmek içindir.

Ont Coin Nedir?

Ontology Coin (ONT), kimlik güvenliği ve veri bütünlüğü ile ilgili sorunları çözmeye (verilerin doğru ve tutarlı kalmasını sağlamaya) odaklanan yüksek performanslı bir blok zinciri olan Ontology’ye güç veren kripto para birimidir. Bunun yanında Ontology, işletmelerin hassas verilerinin kontrolünü elinde tutarken akıllı sözleşmeler ve tokenizasyon gibi blok zinciri avantajlarından yararlanmalarını sağlar. ONT ID, dijital kimliğinizi telefonunuzda veya yalnızca size erişim sağlayan özel bir anahtarla güvenilir bulut depolama alanında saklayarak güvenli bir şekilde yönetmenize olanak tanır.

Kimliğinizi üçüncü taraflarla paylaşırken tüm kimlik bilgilerinizi vermeniz gerekmez. Tek yapmanız gereken, noter tasdikli bir belge için noter imzasına benzeyen kimliğinizi kanıtlamak. Bu durumda, belgeleri değil, sadece “imzayı” sağlarsınız. Kanıt veya doğrulama, ONT jetonları karşılığında ONT ID kullanıcıları için kimlik doğrulama hizmetleri sağlayan Ontology Trust Anchors tarafından sağlanır. Bu kanıtlama sistemi, imza gibi sahte olabilecek bir şeyin aksine, son derece gelişmiş şifreleme protokolleri sayesinde güvenlidir. Ve kurcalanmaz. Özellikle bu, dijital çağda yeni kullanıcıları pasaport gibi hassas belgelerle uğraşmak zorunda kalmazlar. Hızlı ve güvenli bir şekilde doğrulamak için ONT ID’yi kullanabilen uygulamalar ve geliştiriciler için çok büyük bir gelişme.

Ont Coin Hangi Borsalarda Var?

Ont yani Ontology’nin listelendiği kripto para borsaları ise şunlardır:

 • Binance
 • Huobi
 • Gate io
 • Kucoin
 • Bithumb
 • Bittrex
 • Coinone

ONT Coin Sahibi Kim?

Kurucu Jun Li, Sydney NEO Meetup’a yaptığı bir sunumda, işletmelerin çok fazla gereksinimleri olduğunu söyledi. Yönetişim modelleriyle kendi blok zincirlerini istiyorlar.

Bu içeriğimize benzer olan DENT Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

ONT (Ontology) Coin Geleceği 2022-2030

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında ONT Coinin fiyat dağılımını takip edebilirsiniz. Verdiğimiz değerler dolar bazlıdır.

ONT Coin Geleceği

Ontology coin ile alakalı gelecek yılların tahminleri sizlerle,

Yıl Minimum Fiyat Ortalama Fiyat Maksimum Fiyat
20220.960.991.18
20231.411.451.64
20242.062.122.43
20253.003.083.53
20264.404.525.26
20276.396.577.67
20289.409.7311.19
202913.3813.8616.61
203019.5920.1423.44

ONT Coin Geleceği 2022

Şimdi 2022 yılından bahsetmişken, o zaman fiyatta muhteşem bir sıçrama göreceksiniz ve her seviyenin ötesinde çok büyük ve muazzam bir büyüme olacağını göreceksiniz. Ayrıca madeni para bu yıl maksimum 1,18dolar hedefine çok kolay ulaşacak. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

ONT Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu madeni parada böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat hakkında konuşursak, bu madeni paranın 1,64$ fiyat seviyesine ulaştığını ve kırıldığını göreceğinizi söylemek istiyoruz. Bu coin teknik özellikleri, durumu kolayca gösteriyor.

Ontology Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında evet, tahminimize göre madeni para hakkında büyük bir bilgi göreceksiniz. Ayrıca en fazla olarak, fiyatın yıl içinde 2,43$ fiyatına ulaşacağını varsayabilirsiniz.

ONT Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru ilerliyoruz, o zaman size büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici bilgiler vermek istiyoruz. Özellikle madeni paranın piyasa değeri çok iyi büyüyor ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme göreceksiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz çok yüksek ve fiyat 3,53$ değerine ulaşacak.

Ontology Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan ONT için 2030 yılında en düşük 19,59$ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu içeriğimize benzer olan Link Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Ont Coin Yorum 2022

Ont Coin Yorum 2022
Ont Coin Yorum 2022

Önce ONT Coin ile alakalı yorum yapmak gerekirse, Ontology, uzun vadeli yatırım için güzel kriptolardan biridir. Kullanıcılar, Ontology projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

Zincirler arası uyumlu dApp’ler oluşturma, hem heterojen hem de homojen zincirlerin olması, kolay, enerji açısından verimli erişime izin verme gibi özelliklerinden dolayı hem diğer coinlerden farklıdır hem de oldukça yenilikçi bir ekibe sahiptir.

Bu yazıdaki her ifade yatırım tavsiyesi olarak yorumlanamaz, bizde kalmasın ekibi, yatırım tavsiyesi vermez yatırım yapmadan önce herkesi kendi araştırmalarını yapmaya yönelik teşvik eder.

ONT Hangi Borsalarda Var?

ONT Coini aşağıdaki borsalarda listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Binance
 • Kucoin
 • Gate io
 • Huobi Global
 • Uniswap
 • LBank
 • Sushiswap
 • Mexc
 • Probit

Ont Coin Grafik

Mayıs ayının ilk haftalarında $2.93 seviyelerine kadar çıkmış ve tüm zamanların en yüksek değerine ulaşmıştır. Daha sonra değer kaybetmiştir. Eylül ayının başlarına doğru tekrar yükselişe geçmiştir. Fakat eski seviyesine ulaşamamıştır.

ONT Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia sürekli olarak yükselmez veya her zaman düşüşe geçmez. Ayrıca piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları vardır. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirler. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerleridir. Bunları sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. ONT Coin’de de aynı durum söz konusudur. Bu yüzden ONT Coin ara ara olsa da düşüyor.

ONT (Ontology) Coin Bilgileri

Aşağıdaki tabloda ONT Coin’in Coinmarketcap sıralaması, hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece ONT Coin Geleceği 2022 ve Yorum hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

ONT (Ontology) Coin Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi ONT Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak biz de en güncel son dakika haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Coin geleceği kategorimize buradan ulaşabilirsiniz.

Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Diğer coin geleceği yazılarımıza aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak ONT Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedirherhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

Aşağıdan yazımızı oylayabilirsiniz.

Yorum yapın