Ana Sayfa » Coin Geleceği » Vite Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

Vite Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

Oldukça popüler olan coinler arasındaki Vite Coin nedir ve geleceği ile alakalı detaylı bilgi verdiğimiz yazımız karşınızda. Vite Coin Geleceği 2022 ve yorum, fiyat tahminleri, gelecek tahminleri grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bunun yanında Bizde kalmasın ekibi olarak herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız. Özellikle verdiğimiz bilgiler sizi daha çok araştırmaya yöneltmek içindir.

Vite Coin nedir?

Yeni nesle hitap eden blok zincirine sahip aynı zamanda akıllı sözleşme mekanizmalarını da bünyesine katmış bir platformdur. Ayrıca Vite’nin kullanım amacı da yüksek verimli ve oldukça iyi özellikleri ile dApp’ler (Merkezi olmayan uygulamalar) için bir platform sağlamak.

Akıllı sözleşmeler, blok zincirinden elde edilen yüksek performans, merkezi olmayan uygulamaları hayata geçirmek gibi özellikleri bulunan bunun yanında çeşitli teknolojiler ve uygulamalar geliştirerek bunu ileri seviyeye taşıyan Vite oldukça inovatif bir proje.

ViteCoin (Vite) Özellikleri

 • Asenkron çalışma mantığı ile sözleşmeler arası iletişimi sağlar.
 • Farklı bir defter yapısı kullanarak geleneksel bildiğimiz blok zincirden çok daha fazla fark ve de iyi performans  elde ediyor.
 • Solidity adı verilen güçlü bir akıllı sözleşme dili kullanır.
 • Bu dili kullanılırken uyumluluğu da elden bırakmaz. (EVM teknolojisi)
 • Ayrıca fikir birliği algoritması ile düşük gecikme dediğimiz “low ms” ve yüksek ölçeklenebilirliğe de sahiptir.
 • Bunun yanında ilerleyen süreçte Vite kendi merkezi olmayan uygulamalarını (dApp) geliştirecek. Bunun için html5 kullanacağını belirtiyor.

Vite Coin Sahibi Kim?

Vite CEO’su Charles Liu : Blockchain “Dengeli” Felsefe olarak nitelendirmektedir. Bu sebeple Vite’yi kuran Liu’dur. Oldukça yenilikçi ve inovasyon dolu bir proje olduğunu söylemektedir.

Bu içeriğimize benzer olan Xvg Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Vite (ViteCoin) Coin Geleceği 2022-2030

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında Vite Coinin fiyat dağılımını takip edebilirsiniz. Verdiğimiz değerler dolar bazlıdır.

Vite Coin Geleceği

ViteCoin coin ile alakalı gelecek yılların tahminleri sizlerle,

YılMinimum FiyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
20220.110.110.13
20230.160.160.18
20240.240.250.28
20250.330.340.41
20260.480.500.58
20270.690.710.82
20281.031.061.18
20291.451.501.80
20302.172.232.51

Vite Coin Geleceği 2022

Şimdi 2022 yılından bahsetmişken, o zaman fiyatta muhteşem bir sıçrama göreceksiniz ve her seviyenin ötesinde çok büyük ve muazzam bir büyüme olacağını göreceksiniz. Ayrıca madeni para bu yıl maksimum 0,11 dolar hedefine çok kolay ulaşacak. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

Vite Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu madeni parada böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat hakkında konuşursak, bu madeni paranın 0,16$ fiyat seviyesine ulaştığını ve kırıldığını göreceğinizi söylemek istiyoruz. Bu coin teknik özellikleri, durumu kolayca gösteriyor.

ViteCoin Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında evet, tahminimize göre madeni para hakkında büyük bir bilgi göreceksiniz. Ayrıca en fazla olarak, fiyatın yıl içinde 0,25$ fiyatına ulaşacağını varsayabilirsiniz.

Vite Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru ilerliyoruz, o zaman size büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici bilgiler vermek istiyoruz. Özellikle madeni paranın piyasa değeri çok iyi büyüyor ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme göreceksiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz çok yüksek ve fiyat 0,34$ değerine ulaşacak.

ViteCoin Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan Vite için 2030 yılında en düşük 2,23$ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu içeriğimize benzer olan Gno Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Vite Coin Yorum 2022

Önce Vite Coin ile alakalı yorum yapmak gerekirse, ViteCoin, uzun vadeli yatırım için güzel kriptolardan biridir. Kullanıcılar, ViteCoin projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

Bu yazıdaki her ifade yatırım tavsiyesi olarak yorumlanamaz, bizde kalmasın ekibi, yatırım tavsiyesi vermez yatırım yapmadan önce herkesi kendi araştırmalarını yapmaya yönelik teşvik eder.

Vite Hangi Borsalarda Var?

Vite Coini aşağıdaki borsalarda listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Binance
 • Bittrex
 • Okex
 • WazirX
 • Pancakeswap
 • Uniswap
 • Sushiswap
 • Vitex
 • Coinex

Vite Coin Grafik

Nisan ikinci haftasında tarihinin en yüksek seviyesine çıkan (ath: All Time High – Tüm Zamanların En Yükseği) ve yaklaşık $0.35 seviyelerini gören Vite ciddi bir düşüş yaşayarak $0.043 seviyelerine kadar gerilemiştir. Daha sonra her ne kadar $0.11 seviyelerine çıksa da eski zirvesine yaklaşamamıştır.

Vite Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia sürekli olarak yükselmez veya her zaman düşüşe geçmez. Ayrıca piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları vardır. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirler. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerleridir. Bunları sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Vite Coin’de de aynı durum söz konusudur. Bu yüzden Vite Coin ara ara olsa da düşüyor.

Vite (ViteCoin) Coin Bilgileri

Aşağıdaki tabloda Vite Coin’in Coinmarketcap sıralaması, hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece Vite Coin Geleceği 2022 ve Yorum hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Vite (ViteCoin) Coin Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi Vite Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak biz de en güncel son dakika haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Bizdekalmasin.com ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Aşağıdan Coin Geleceği kategorimizdeki yazılara ulaşabilirsiniz

Son olarak Vite Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedirherhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.9/5 - (7 Oy)
Yorum yapın