Ana Sayfa » Coin Geleceği » AVA Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

AVA Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

Oldukça popüler olan coinler arasındaki AVA Coin nedir ve geleceği ile alakalı detaylı bilgi verdiğimiz yazımız karşınızda. AVA Coin Geleceği 2022 ve yorum, fiyat tahminleri, gelecek tahminleri grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bunun yanında Bizde kalmasın ekibi olarak herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız. Özellikle verdiğimiz bilgiler sizi daha çok araştırmaya yöneltmek içindir.

Ava Coin Nedir?

2017 yılında kurulan Travala.com diğer adıyla Ava, küçük bir başlangıçtan büyüyerek dünya çapında binlerce müşterinin tercih ettiği çevrimiçi seyahat acentesi olarak güvenir. Dünyanın önde gelen kripto para dostu seyahat rezervasyon platformu haline geldi.  Travala.com’da, otellerden, apartmanlardan, villalardan ve pansiyonlardan 5 yıldızlı lüks tatil köylerine kadar her şey dahil olmaktadır. Dünyanın en geniş inanılmaz konaklama yerlerinden biriyle gezginleri buluşturuyoruz.  Travala.com platformu şu anda 230 ülke ve bölgede 90.124 destinasyonu kapsayan 2.000.000’den fazla mülk ve genel seyahat rezervasyon platformlarından %40’a kadar daha ucuz fiyatlar sunar.  Yeni nesil blok zinciri teknolojisini ve jeton haline gelmiş  teşvikleri içeren sorunsuz bir seyahat rezervasyon deneyimini başarıyla oluşturduk. 

Müşteriler, tescilli kripto para birimimiz AVA’ya bağlıdır. Avantajların yanı sıra son teknoloji kullanıcı deneyimi ve çoklu kripto para birimidir. Ayrıca geleneksel ödeme seçeneklerini sunarak, şeffaf fiyatlandırma ve En İyi Fiyat Garantimizle desteklenen geleceğin bir platformuyla rezervasyon yaptıklarını biliyorlar.  Travala.com değer önerisi AVA tarafından desteklenmektedir. Platformun yerel kripto para birimi AVA’dır. Diğer birçok kullanım durumunun yanı sıra ödemeler, sadakat ödülleri, geri ödemeler ve bir değer deposu olarak almak ve kullanmak için kullanılabilir.

Ava Coin özellikleri:

 • Modern bir seyahat acentası olarak görev yapıyor.
 • Tatil yerlerine ait fiyatlarda %40’dan fazla indirim bulmak mümkün.
 • Birçok kripto para ile ödeme imkanı var.
 • Ayrıca şeffaf fiyat sistemi ve en iyi fiyat garantisi mevcut.
 • Dünya genelinde seyahat imkanı sunması 2 milyondan fazla konaklama yeri.

AVA Coin Sahibi Kim?

Kurucusu, AVA Labs CEO’su ve Cornell Üniversitesi’nde doçent olan Emin Gün Sirer . Sirer, yakında piyasaya sürülecek olan hisse kanıtı (PoS) blok zinciri Ava’yı piyasaya sürdü.

“[Ava], kendi kod tabanıyla neredeyse tüm özelliklere sahip. Önümüzdeki ay içinde bir test ağı ve Aralık ile Şubat arasında bir ara ana ağ ile halka açılmayı umuyoruz,” dedi Sirer.

Bu içeriğimize benzer olan Forth Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

AVA (Travala.com) Coin Geleceği 2022-2030

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında AVA Coinin fiyat dağılımını takip edebilirsiniz. Verdiğimiz değerler dolar bazlıdır.

AVA Coin Geleceği

Travala.com coin ile alakalı gelecek yılların tahminleri sizlerle,

Year Minimum Fiyat Ortalama Fiyat Maksimum Fiyat
20222.552.643.10
20233.773.884.48
20245.505.696.50
20257.597.889.49
202610.8311.2212.84
202715.4316.0018.91
202821.7122.3526.25
202930.3531.2438.07
203043.8345.3952.62

AVA Coin Geleceği 2022

Şimdi 2022 yılından bahsetmişken, o zaman fiyatta muhteşem bir sıçrama göreceksiniz ve her seviyenin ötesinde çok büyük ve muazzam bir büyüme olacağını göreceksiniz. Ayrıca madeni para bu yıl maksimum 3,10 dolar hedefine çok kolay ulaşacak. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

AVA Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu madeni parada böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat hakkında konuşursak, bu madeni paranın 4,48$ fiyat seviyesine ulaştığını ve kırıldığını göreceğinizi söylemek istiyoruz. Bu coin teknik özellikleri, durumu kolayca gösteriyor.

Travala.com Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında evet, tahminimize göre madeni para hakkında büyük bir bilgi göreceksiniz. Ayrıca en fazla olarak, fiyatın yıl içinde 6,50 $ fiyatına ulaşacağını varsayabilirsiniz.

AVA Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru ilerliyoruz, o zaman size büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici bilgiler vermek istiyoruz. Özellikle madeni paranın piyasa değeri çok iyi büyüyor ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme göreceksiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz çok yüksek ve fiyat 9,49 $ değerine ulaşacak.

Travala.com Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan AVA için 2030 yılında en düşük 43 $ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu içeriğimize benzer olan MTL Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Ava Coin Yorum 2022

Önce AVA Coin ile alakalı yorum yapmak gerekirse, Travala.com, uzun vadeli yatırım için güzel kriptolardan biridir. Kullanıcılar, Travala.com projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

Seyahat sektörünün ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Dijital seyahat acenteleri oldukça revaçta. Bunun yanında kripto paranın verdiği şeffaflık ve ödeme kolaylığı ile birlikte bu sistemin entegre çalışması çok mantıklı oluyor. Blok zinciri teknolojisi, son teknoloji imkanlar ile diğer kripto paralardan ayrıldığını söyleyebiliriz.

Bu yazıdaki her ifade yatırım tavsiyesi olarak yorumlanamaz, bizde kalmasın ekibi, yatırım tavsiyesi vermez yatırım yapmadan önce herkesi kendi araştırmalarını yapmaya yönelik teşvik eder.

AVA Hangi Borsalarda Var?

AVA Coini aşağıdaki borsalarda listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Binance
 • Kucoin
 • Gate io
 • Bybit
 • Poloniex
 • MEXC
 • PancakeSwap
 • WazirX
 • Probit Global
 • Huobi Global

Ava Coin Grafik

Nisan ayının ikinci haftalarında $6.4 seviyelerine kadar çıkmış ve tüm zamanların en yüksek değerine ulaşmıştır. Daha sonra değer kaybetmiştir. Eylül başlarında belli seviyelerine çıksa da tepe noktalarında alanlar için pek de yeterli bir yükseliş göstermiş diyemeyiz. Güncel fiyat ve diğer bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

AVA Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia sürekli olarak yükselmez veya her zaman düşüşe geçmez. Ayrıca piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları vardır. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirler. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerleridir. Bunları sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. AVA Coin’de de aynı durum söz konusudur. Bu yüzden AVA Coin ara ara olsa da düşüyor.

AVA (Travala.com) Coin Bilgileri

Aşağıdaki tabloda AVA Coin’in Coinmarketcap sıralaması, hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece AVA Coin Geleceği 2022 ve Yorum hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

AVA (Travala.com) Coin Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi AVA Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak biz de en güncel son dakika haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Aşağıdan Coin Geleceği kategorimizdeki yazılara ulaşabilirsiniz

Son olarak AVA Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedirherhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.2/5 - (6 Oy)
Yorum yapın