Ana Sayfa » Coin Geleceği » Burger Coin Yorum – Burger Swap Coin Geleceği 2022

Burger Coin Yorum – Burger Swap Coin Geleceği 2022

En çok merak edilen kripto paralardan olan Burger Coin nedir, Burger Swap Coin geleceği 2022, gibi sorulara değineceğiz. Özellikle Burger Coin Yorum ve fiyat tahminleri ile birlikte gelecek tahminleri, grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Binance ve çeşitli büyük borsalarda listelenen ve oldukça fazla yatırımcısı ve kitlesi olan Burger Swap Token, son derece popüler olan coinlerden bir tanesi. Son olarak şunu belirtip yazımızın devamına geçelim. Bu yazımızda geçen coin veya herhangi kripto para ile alakalı olan bilgiler yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bizdekalmasin.com ekibi yatırım danışmanlığı yapmamaktadır.

Burger (Burger Swap) Coin Nedir?

BurgerSwap, BSC’nin üzerine inşa edilmiş merkezi olmayan bir borsadır. Kullanıcıların, AMM’si tarafından kolaylaştırılan kripto para birimi takasları yapmalarını sağlar. AMM, kullanıcıların platform ödülleri karşılığında token sağlayabileceği likidite havuzu tarafından desteklenmektedir.

Sonuç olarak, platformun mimarisi, PancakeSwap , BakerySwap ve diğerleri gibi aynı alandaki projelerle yakından benzer . BurgerSwap’ın AMM modeli, kullanıcılarına borsaya likidite sağlamaları halinde teşvik sağlıyor.

 • BSC genellikle Ethereum’dan daha hızlı ve daha ucuzdur.
 • Gaz fiyatlarının inanılmaz boyutlara ulaşmasıyla ,   pek çoğu Ethereum tabanlı DeFi protokollerini kullanmayı göze alamaz.
 • BSC’nin 1 cent kadar düşük olabilen sabit bir işlem ücreti vardır. 
 • Ethereum ile karşılaştırıldığında, BSC’nin giriş engeli çok daha düşüktür.

Burger Coin Projesi Nedir?

Projenin amacı: Platformun ana amacı, Ethereum tabanlı çoğu borsanın gaz ücretleri, fiyat kayması ve yavaş işlem hızları sorununu olabildiğince çözmektir. ETH-BSC ilişkisi sayesinde kullanıcılar, BurgerSwap üzerinde ERC-20 jetonlarını da kolayca işlem yapabiliyor.

Burger Swap Sahibi – Kurucusu Kimdir?

Bu coinin sahibi ve kurucusu ile alakalı bilinen veri şu şekilde, Tony Carson, Dr. Mehmet Sabir Kiraz ve Dr. Süleyman Kardaş tarafından başlatılan ERC- 2917’nin bir uygulamasıdır ve teşvik ve yönetişim modelini değiştirerek Uniswap’ı iyileştirmeyi amaçlamaktadır. Ekip, çekirdek kodunun bir çatal veya kopya olmadığını savunuyor. 

Bu içeriğimize benzer olan Safemoon Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Burger Coin Yorum

Burger Coin ile alakalı bir yorum yapmak gerekirse, Uzayda pek çok merkezi olmayan borsanın (DEX) yükselişiyle birlikte, insanları platformlarını desteklemeyi nasıl amaçladıklarını belirlemek için teşvik yapılarına bakmaya değer. Likidite havuzları veya AMM’leri devreye sokmaları yeterli değil. Ayrıca, kullanıcıların belirli bir miktarda ödül için atıl varlıklarını piyasaya katkıda bulunmaları için birden fazla seçenek olmalıdır.

BurgerSwap’ın bu konuda umut verici bir yaklaşımı var. Platformun yerel jetonunu veya desteklenen diğer herhangi bir kripto para birimi varlığını kullanarak, ödül olarak daha fazla jeton kazanabilirler. Kullanıcılar, likidite madenciliği ve verim çiftçiliği gibi gelişmiş DeFi konseptlerini kullanarak, sahip oldukları varlıklardan optimum kazançlar da elde edebilirler. Bu ödül yapısıyla benimseme, proje için uzak ulaşılabilir bir hedef değildir. Bu da projenin daha iyi likidite elde etme amacını tamamlıyor.

Artık Burger Swap coin’in ne olduğunu bildiğinize göre, muhtemelen yatırıma değip değmediğini merak ediyorsunuzdur. Burger Swap coin’in artılarına daha yakından bakalım.

BurgerSwap’ın Ethereum yerine Binance Smart Chain’i tercih etmesinin üç nedeni şunlardır:

 • Hız ve işlem ücretleri
 • Benimseme
 • Kullanım kolaylığı

Kullanıcılar, Burger projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir Token olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

Burger (Burger Swap) Coin Uzman Yorumları

Birkaç uzmanın Burger Swap hakkında coin yorumları sizlerle. İşte Burger Coin ile alakalı uzman görüşleri;

BurgerSwap, daha fazla kullanıcıyı protokole likidite sağlamaya teşvik etmek için birden fazla teşvik sistemine sahiptir. Bu da onu oldukça potansiyelli bir coin yapıyor.

Bu ödül yapısıyla benimseme, proje için uzak ulaşılabilir bir hedef değildir. Bu da projenin daha iyi likidite elde etme amacını tamamlıyor.

Gelecek vadeden bir coin son zamanlarda daha çok dikkatimi çekti. Kesinlikle bakılması gerekiyor.

Fiyatı oldukça makul ve de bir o kadar önü açık bir altcoin, son zamanlardaki ilgi de dikkatimi çekmeye başladı. Araştırmak ve yatırım yapmak mantıklı gibi geliyor.

Kripto piyasası oldukça riskli ve bir o kadar da oynak bir piyasa. Piyasaya girecek olursam Burger Token incelemek ve detaylandırmak isterim.

Projesini beğendiğim ve takdir ettiğim bir altcoin. Geçmiş dönemdeki açığı kapattığı ve yenilik getirdiğini düşünüyorum.

Burger Coin Geleceği 2022-2030 (Burger Swap)

Burger Coin Geleceği

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında Burger coin fiyat tahmini sizlerle… Böylece Burger Coin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız. Ayrıca verdiğimiz değerler dolar bazlı olduğunu hatırlatalım.

Burger Coin Geleceği

Burger Swap ile alakalı gelecek yılların Burger coin fiyat tahmini ile karşınızdayız. Böylece Burger Coin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız.

YılMinimum FiyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
20221.901.962.31
20232.712.793.32
20243.914.054.80
20255.785.946.64
20268.268.559.98
202712.2112.5514.27
202817.0317.5421.26
202925.3626.2329.40
203037.5538.8644.42

Burger Coin Geleceği 2022

Burger Coin Geleceği hakkında yorum yapmak gerekirse, özellikle 2022 yılında büyük bir sıçrama öngörülmektedir. Uzmanlar ve çeşitli yorumcular Burger ilerleyen zaman diliminde artacağını düşünmektedir. Ayrıca madeni paranın bu yıl içerisinde 2.31 $ seviyelerine ulaşacağı öngörülmektdir. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

Burger Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu coinde böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat bakımından konuşacak olursak da, bu coinin 3.32 $ fiyat seviyesine ulaşacağını ve belki de kıracağını söyleyebiliriz. Bu Token teknik detayı ve özellikleri uzmanlar tarafından bu şekilde yorumlanmıştır.

Burger Swap Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında, tahminlere göre madeni para hakkında büyük bir ilgi ve alaka görebilirsiniz. Ayrıca, fiyatın yıl içinde 4.80 $ seviyelerine ulaşacağı söylenmektedir.

Burger Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru baktığımızda o zaman kripto paraların büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici zamanları görmek mümkün. Özellikle coinin piyasa değeri çok iyi büyüyebilir ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme görebilirsiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz var ve fiyat 6.64 $ değerine ulaşabilir.

Burger Swap Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan Burger Swap için 2030 yılında en düşük 37.55 $ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu tarz yazılarımızın benzerlerini görmek için Coin Geleceği kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Burger Coin Güvenilir mi?

Kripto para piyasasında 16 bini aşkın coin bulunmaktadır. Bu coinlerinin hepsinin güvenilir veya güvenilmez olduğunu söylemek imkansızdır. Fakat bir coinin güvenilirliğini ölçmenin birkaç yolu vardır. Burger Swap coin güvenilir mi sorusuna cevap bulmak istiyorsanız eğer listelediğimiz bu dört maddeyi detaylı inceledikten sonra bir coinin güvenilir olup olmadığını da rahat bir şekilde anlayabilirsiniz. Kısacası Burger Token de bu maddeleri sağlıyorsa oldukça güvenilir bir coindir diyebiliriz.

 • Coin ekibini incelemek
 • Yatırımcı veya topluluk iştahı
 • Hacim ve teknik analizi
 • Burger coin projesi

Burger Coin Hangi Borsalarda Var, Nereden Alınır?

Aşağıdaki borsalarda Burger Coin listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Binance
 • Bithumb
 • KuCoin
 • MEXC
 • BitGlobal
 • WazirX
 • Mandala Exchange
 • Bitrue
 • XT.COM
 • BitTurk
 • Pionex

Bu içeriğimize benzer olan Raca Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Burger Coin Nasıl Alınır?

Burger Coin, Birçok kripto para borsasında satışta mevcut. Biz hacmi en yüksek olan ve birçok pariteye sahip Binance borsası üzerinden anlatımını gerçekleştireceğiz. Bu adımları takip ederek Burger Swap coin alımını gerçekleştirebilirsiniz.

 1. Arzu ettiğiniz borsadan alım yapmak için bir üyelik oluşturunuz.
 2. Ardından borsadaki bakiyenize para yükleyiniz.
 3. Almak istediğiniz Burger Swap Coin Fiyatını giriniz.
 4. Kaç adet Burger alabileceğinizi panelden görüntüleyiniz.
 5. Toplam ne kadar ödemeye yapacağınızı gösteren panele bakınız.
 6. Burada Burger Al butonuna tıklayarak işleminizi bitirebilirsiniz.
 7. Ayrıca aynı işlemlerin Satış kısmı da bu panelden yapılıyor.

Burger Coin (Burger Swap) Fiyatı

Aşağıdaki grafikten Burger Swap Coin’in hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece Burger Coin Yorum ve Geleceği 2022 hakkında daha doğru bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu içeriğimize benzer olan Cos Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Burger Coin Hedef Fiyat

Kripto para piyasasının gözdelerinden birisi olan Burger Swap , oldukça fazla konuşulan ve sevilen coinler arasındadır. Ayrıca son dönemdeki artışları ile beraber daha fazla kitleye ulaşmıştır. Bunun yanında da hem grafiksel olarak hem de haber ve temel bilgileri ile insan tarafından gelecek vadeden bir coindir. Bu kripto para ile alakalı bir fiyat söylemek veya tahminde bulunmak pek de doğru olmaz. Ancak JST Coin Hedef Fiyat, 2022 yılı için 2.31 dolar bandında diyebiliriz. Ancak elbette iyi bir araştırma ve detaylı bir analiz ile kar bırakma potansiyeli olduğu gibi hatalı bir programda da zarar görmek mümkündür. Dikkatli olmanız ve de ona göre hareket etmeniz gerekmektedir.

Burger Coin Grafik Yorum ve Analizi

Burger Coin Grafik Yorum ve Analizi sizlerle… Son zamanlarda sıklıkla konuşulan coinlerimizden birisi olan Burger Swap Token, 3 Mayıs 2021 tarihinde inanılmaz yükselişi ile yatırımcılarına çok ciddi miktarda kar sağlamıştır. Ayrıca akabinde Burger , eylül ayının sonuna kadar düşmüş ve tepeden alanlar için kötü bir dönem geçmiştir. Şu son birkaç zaman diliminde ise tekrar yükselişe geçmiştir. Fakat en tepeden alanlar için yeterli bir yükseliş gösterememiştir.

Burger (Burger Swap) Yükselir Mi, Düşer Mi?

Burger Coin yükselir mi düşer mi sorusunu bir çok kişi merak edip araştırmaya koyulmaktadır. Özellikle Kripto para sektörünün bir çok dezavantajı ve avantajı mevcuttur. Dezavantajlarından birisi ise fazla volativitedir. Özellikle kısa vadede ciddi bir fiyat hareketi olduğundan dolayı anlık yükseliş ve düşüş olması çok normal. Burger Swap Token baktığımız zaman ise bu değişimin çok olduğunu görebiliyoruz. İlerleyen zaman diliminde ise yükseleceğini veya düşeceğini beraber deneyimleyeceğiz. Uzun vade veya kısa vade yatırımının en büyük farkı da sizin yatırım şekliniz ve o paraya ihtiyacınız ile alakalı olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz.

Burger (Burger Swap) Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia her zaman yükselmez veya her zaman düşmez. Piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları mevcuttur. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirlemektedir. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerlerini sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Burger Coin’de de aynı durum söz konusudur.

BurgerSwap Coin Haberleri Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi ARV Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak Burger Coin Haberleri gibi bir çok coinin son dakika haberlerini sizlerle paylaşıyor olacağız.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Son olarak Burger Coin Yorum – Burger Swap Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir, herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.6/5 - (16 Oy)
“Burger Coin Yorum – Burger Swap Coin Geleceği 2022” üzerine bir yorum
 1. resmi sitelerine baktıgınızda bu projenin bir community projesi olarak görülüyor ve herhangi bir kurucusu yok olduğu anlaşılmaktadır. Bir türk projesi olmadığı anlaşılmaktadır.

  “It’s a community project there and technically there are no founders. It’s also positioning it to metaverse game project with the most recent joining of burgergame.”

  Cevapla
Yorum yapın