Ana Sayfa » Coin Geleceği » Doge Coin Geleceği 2022 (Mayıs)

Doge Coin Geleceği 2022 (Mayıs)

Oldukça popüler olan coinler arasındaki Doge Coin nedir ve geleceği ile alakalı detaylı bilgi verdiğimiz yazımız karşınızda. Doge Coin Geleceği 2022 Mayıs ve yorum, fiyat tahminleri, gelecek tahminleri grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Dogecoin yorum araştırmalarımız arasında son derece önemli olan coinlerden bir tanesi.  Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bunun yanında Bizde kalmasın ekibi olarak herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız. Özellikle verdiğimiz bilgiler sizi daha çok araştırmaya yöneltmek içindir.

Doge Coin nedir?

Dogecoin, 2013 yılında endüstrinin kendisini fazla ciddiye almaması için bir şaka olarak yaratılmış bir “meme” kripto para birimidir. İçerik oluşturuculardan biri, asıl amacın diğer tüm “ciddi” kripto klonlarına yönelik bir parodi olduğunu iddia etti. Ancak, Mark Cuban, Elon Musk ve Snoop Dogg gibi ünlüler sayesinde son aylarda popülaritesi patladı.

Dogecoin (Doge) Özellikleri

Simgenin logosu bir Shiba Inu köpeğidir ve projeyi çevreleyen canlı ve ilgi çekici bir topluluk oluşturmuştur. Protokolün üzerinde çalışan aktif bir geliştiricisi veya yıllar içinde herhangi bir yükseltmesi olmamasına rağmen, kripto para birimi alanındaki birçok kişi için tatlı bir token haline geldi.

Doge Coin Sahibi Kim?

Dogecoin, yazılım mühendisleri Billy Markus ve Jackson Palmer tarafından “şaka” olarak bir ödeme sistemi oluşturmaya karar veren ve o sırada kripto para birimlerindeki vahşi spekülasyonlarla dalga geçen bir kripto para birimidir. Şimdi hep birlikte Baby Doge Coin Yorum – BabyDoge Coin Geleceği bir bakalım.

Doge (Dogecoin) Coin Geleceği 2022

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında Doge Coinin fiyat dağılımını takip edebilirsiniz. Verdiğimiz değerler dolar bazlıdır.

Dogecoin coin ile alakalı gelecek yılların tahminleri sizlerle,

YılMinimum FiyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
20220.250.260.29
20230.340.350.43
20240.490.510.60
20250.730.760.83
20261.041.071.28
20271.531.581.77
20282.302.362.67
20293.313.404.01
20304.444.575.65
20316.746.977.86

Doge Coin Geleceği 2022

Şimdi Doge Coin Geleceği 2022 Mayıs ayından bahsetmişken, o zaman fiyatta muhteşem bir sıçrama göreceksiniz ve her seviyenin ötesinde çok büyük ve muazzam bir büyüme olacağını göreceksinizAyrıca madeni para bu yıl maksimum 0,26 dolar hedefine çok kolay ulaşacak. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

Doge Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu madeni parada böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat hakkında konuşursak, bu madeni paranın 0,35 $ fiyat seviyesine ulaştığını ve kırıldığını göreceğinizi söylemek istiyoruz. Bu coin teknik özellikleri, durumu kolayca gösteriyor.

Dogecoin Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında evet, tahminimize göre madeni para hakkında büyük bir bilgi göreceksiniz. Ayrıca en fazla olarak, fiyatın yıl içinde 0,51 $ fiyatına ulaşacağını varsayabilirsiniz.

Doge Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru ilerliyoruz, o zaman size büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici bilgiler vermek istiyoruz. Özellikle madeni paranın piyasa değeri çok iyi büyüyor ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme göreceksiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz çok yüksek ve fiyat 0,76$ değerine ulaşacak.

Dogecoin Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan Doge için 2030 yılında en düşük 6,97 $ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu içeriğimize benzer olan Pols Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Doge Coin Yorum 2022

Önce Doge Coin ile alakalı yorum yapmak gerekirse, Dogecoin, uzun vadeli yatırım için güzel kriptolardan biridir. Kullanıcılar, Dogecoin projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

Bu yazıdaki her ifade yatırım tavsiyesi olarak yorumlanamaz, bizde kalmasın ekibi, yatırım tavsiyesi vermez yatırım yapmadan önce herkesi kendi araştırmalarını yapmaya yönelik teşvik eder.

Doge Hangi Borsalarda Var?

Doge Coini aşağıdaki borsalarda listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

  • Binance
  • FTX
  • Gate io
  • Kucoin

Doge Coin Grafik

Dogecoin hem çok artan hem de azalan coinler arasındadır. Nisanın sonuna doğru aşırı artan ve 45 dolarlara yaklaşan Dogecoin sonrasında çok düşmüş ve 12-13 dolar bandına gerilemiştir.

Doge Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia sürekli olarak yükselmez veya her zaman düşüşe geçmez. Ayrıca piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları vardır. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirler. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerleridir. Bunları sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Doge Coin’de de aynı durum söz konusudur. Bu yüzden Ftm Coin ara ara olsa da düşüyor.

Doge (Dogecoin) Coin Bilgileri

Aşağıdaki tabloda Doge Coin’in Coinmarketcap sıralaması, hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece Doge Coin Geleceği 2022 Mayıs ve Yorum hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dogecoin Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi Doge Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak biz de en güncel son dakika haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Aşağıdan Coin Geleceği kategorimizdeki yazılara ulaşabilirsiniz

Son olarak Doge Coin Geleceği 2022 Mayıs Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedirherhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.6/5 - (11 Oy)
Yorum yapın