Ana Sayfa » Coin Geleceği » BEAM Coin Geleceği, Nedir, Yorum 2022-2025

BEAM Coin Geleceği, Nedir, Yorum 2022-2025

BEAM Coin Geleceği, Nedir ve Yorum gibi konuların tüm detaylarını anlatacağımız yazımız ile sizlerleyiz. Son zamanlarda inanılmaz artan değeri ile göz dolduran Beam, gerek geleceği gerek yorumu olarak oldukça fazla araştırılan bir kripto paradır. İşte, yatırımcısına kar ettiren BEAM Coin hakkında merak edilen tüm soruları sizin için cevapladık.

Bu tarz kar bırakacak coinleri, Coin Geleceği kapsamında detaylı olarak ele alıyoruz. Daha farklı yazılarımıza ulaşmak istiyorsanız eğer bağlantı aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Beam Coin Projesi Nedir?

Beam Coin Projesi Nedir
Beam Coin Projesi Nedir

Kuşkusuz bir coine yatırım yapmadan önce onu tanımanız iyi bir yoldur. Dolayısı ile önce Beam Coin Projesi Nedir sorusunun cevabını vererek yazımıza başlayalım.

Beam Coin, daha tam keşfedilmemiş DeFi’yi aydınlatmayı amaçlayan bir kripto para birimidir. Bu coin işlemlerin değerlerini ve meta verilerini gizlemeye yarayan Mimblewimble protokolünü kullanır. Böylece kullanılan tüm kulvarlarda mahremiyet ve anonimlik getirmeyi hedefliyor.

Yatırımcılarına ise kripto paralar üzerinde tam kontrol sahibi olmalarını sağlamayı amaçlıyor. Projenin Ekibi, gizli ve merkezi olmayan borsa ortamı sağlamak için yeni bir blok zinciri oluşturuyor diyebiliriz.

Beam Coin Hangi Ülkenin?

Beam Coin, 2019 Yılının Ocak ayında İsrail asıllı bir grup sayesinde piyasaya sunulmuştur. Coin, kripto para piyasasında çıktığı gibi oldukça fazla ilgi topladığını söyleyebiliriz. Beam Coin kurucuları ise Alex Romanov, Alexander Zaidelson ve Amir Aaronson gibi bilinen isimler. Projenin CEO’su Alexander Zaidelson, blockchain işlerinden ziyade normal yaşantısında yazılımcı olarak görev yapıyor.

BEAM Coin Hangi Borsada

Beam Coin Hangi Borsada mevcut? Birçok borsada bulunan bu coin en çok Binance borsasında ticareti yapılıyor. Bunun yanında alıp satabileceğiniz diğer borsalar ise şu şekide: Gate.io, MEXC, Tokocrypto, WazirX

Ayrıca buna benzer olarak Alice Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Beam Coin Yorum

BEAM Coin Yorum
BEAM Coin Yorum

Günümüzde güvenlik artık çok önemli bir konumda. Beam coin, güvenlik zaafiyetlerini çözmeye ve yenilik getirmeyi amaçlıyor. Ayrıca sağlam ve bilinen ekibi ile geleceği parlak bir coindir. BEAM Coin, işlemlerin değerlerini ve meta verilerini gizlemeye yarayan Mimblewimble protokolünü kullandığını söylemiştik. Bu da oldukça iyi bir özellik.

Beam Coin yorumları dikkate alındığında olumlu şeyler yazıldığını görmek mümkün. Zaten projenin ciddi bir şekilde rakibinin olmadığını söyleyelim. Bakalım ilerleyen süreçte potansiyelinin tümüne ulaşabilecek mi?

Ayrıca buna benzer olarak Sxp Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz.

BEAM Coin Geleceği 2022

Özellikle 2022 yılında BEAM Coin Geleceği, güçlü bir yokuş yukarı trendi sergiliyor. Ve bu da onu kripto piyasasında en kafa karıştırıcı coinlerden biri yapıyor.

Bizim için mantıklı gelen Beam coin hakkındaki uzman yorumlarını hemen sizlere aktaralım. Priceprediction fiyat tahmini şirketine göre 2022 yılında minimum 0.13 dolar maksimum ise 0.15 dolar seviyelerinde fiyatlanacağını ön görüyorlar.

Kripto uzmanları ise momentumun daha yukarıya doğru olacağını söylüyor. Minimum 0.15 dolar maksimum ise 0.2 dolar seviyelerine ulaşabileceğini tahmin ediyorlar.

BEAM Coin Geleceği 2023

Analistler, Kripto trendi tersine dönerse, tıpkı diğerleri coinler gibi BEAM Coin, fiyatın kısa vadede mevcut direnç seviyesi olan 0.20$ seviyelerinde olacağını bildiriyor.

Priceprediction şirketine göre ise 2023 kripto paralar için daha verimli bir yıl olacağını bekliyor. Durum böyle olursa da Beam Coin, minimum 0.20 dolar maksimum ise 0.23 dolar seviyelerinde olacağını bildiriyorlar.

BEAM Coin Geleceği 2024

Uzmanlara göre 2024 yılı BEAM Coin için patlama yılıdır. Price prediction şirketine göre minimum 0.29 dolar yıl içinde ise maksimum ise 0.34 dolar seviyelerini görebileceğini düşünüyorlar.

Digital Coin Price şirketi ise bu seviyelerin biraz daha altında tahminlerini yaptı. 2024 yılı için maksimum 0.25 dolar minimum ise 0.17 dolar seviyelerinde kalacağını düşünüyorlar. Ancak yine de yahminler doğrultusunda BEAM Coin Geleceği parlak diyebiliriz.

BEAM Coin Geleceği 2025

Beam Coin Projesinin özgün olması ile uzun vadede çok kazanç getiren coinler arasında yerini almaktadır. Ancak 2025’deki kripto piyasasının durumu oldukça önemlidir.

Yine de uzmanlar yükselişin devam edeceğini düşünüyor. 2025 yılında Beam Coin, minimum 0.40 dolar yıl içinde maksimum ise 0.48 dolar seviyelerinde değerleneceğini bekliyorlar.

Ana sayfamızı ziyaret etmek isterseniz de Bizdekalmasin.com bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Son olarak bu yazıdaki herhangi bir ifade yatırım tavsiyesi olarak yorumlanamaz. Bizde kalmasın ekibi, yatırım tavsiyesi vermez. Yatırım yapmadan önce herkesi kendi araştırmalarını yapmaya yönelik teşvik eder.

BEAM Coin Geleceği yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

3.5/5 - (4 Oy)
Yorum yapın