Ana Sayfa » Coin Geleceği » EGT Coin Yorum – Egretia Coin Geleceği 2024

EGT Coin Yorum – Egretia Coin Geleceği 2024

En çok merak edilen kripto paralardan olan EGT Coin nedir, Egretia Coin geleceği 2024, gibi sorulara değineceğiz. Özellikle EGT Coin Yorum ve fiyat tahminleri ile birlikte gelecek tahminleri, grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Binance ve çeşitli büyük borsalarda listelenen ve oldukça fazla yatırımcısı ve kitlesi olan Egretia Coin, son derece popüler olan coinlerden bir tanesi. Son olarak şunu belirtip yazımızın devamına geçelim. Bu yazımızda geçen coin veya herhangi kripto para ile alakalı olan bilgiler yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bizdekalmasin.com ekibi yatırım danışmanlığı yapmamaktadır.

EGT (Egretia) Coin Nedir?

2024, kripto sahnesine birçok bükülme ve dönüş getirse de, ilk yarısında gerçekleşen tartışmasız en büyük olaylardan biri, hem destekçileri hem de karşıtları arasında kesinlikle birçok dikkat çeken Egretia platformunun inanılmaz yükselişiydi. Bunun nedeni , geliştiricilerinin “dünyanın ilk HTML5 blok zinciri motoru ve platformu” olarak tanımladığı projenin, daha iyi bilinen rakiplerinin çoğunu atlamayı başardığı ilk 50 madeni para kulübüne beklenmedik bir şekilde dahil edilmesiydi. Proje, 200.000 geliştiriciyi ve 1 milyar HTML5 cihazını blockchain dünyasına bir araya getirme misyonuyla başlatıldı. Ekip, blok zinciri tabanlı bir futbol oyunu yayınlamayı planlayarak, halihazırda blok zincir oyun geliştirme ile uğraştığını iddia ediyor. Football King , bu modelin gücünü gösteren ilk projelerden biridir.

EGT Coin Projesi Nedir?

Projenin amacı:  Ekip, blok zinciri tabanlı bir futbol oyunu yayınlamayı planlayarak, halihazırda blok zincir oyun Egretia projesi, geliştiricilerinin blok zincirini HTML5 teknolojisiyle birleştirme yolundaki ana engeller olarak tanımladığı çeşitli zorlukların üstesinden gelmek amacıyla başlatıldı. Bununla birlikte coin özellikleri de şöyle

 • Egretia, HTML5 teknolojisinin ve oyun pazarındaki uygulamalarının yükselişini, ona tamamen işlevsel blok zinciri oyunları oluşturmak için gereken yerel bir araç seti sağlayarak tamamlamayı amaçlıyor.
 • Blok zinciri oyunlarının geliştirilmesi için özel araçların kullanılması, müstakbel geliştiricilerin uzman teknik bilgiye sahip olmadan işlerini yapmalarını kolaylaştıracaktır.
 • Egretia’nın blok zinciri işlevi, geliştiricilerin HTML5 uygulamalarına yönelik artan kamu talebi doğrultusunda daha iyi ölçeklenmesine ve tüm sürece daha fazla şeffaflık sağlamasına olanak sağlamalıdır .
 • Egretia’nın ekosistemi, sanal varlıkların merkezi olmayan dolaşımını sağlayan EGT belirteci yardımıyla çarklarını çalışır durumda tutacaktır .

Egretia Sahibi – Kurucusu Kimdir?

Bu coinin sahibi ve kurucusu ile alakalı bilinen veri şu şekilde, Proje, Singapur merkezli bir kuruluş olan Egretia Foundation tarafından desteklenmektedir. Egretia, proje yönetimi ve oyun geliştirme geçmişine sahip Peter Huang ve Dirk Meyer tarafından kuruldu. Proje ayrıca, 1 milyar mobil cihazı kapsadığı bildirilen HTML5 iş akışını mükemmelleştirmek için çalışan 200.000’den fazla geliştiriciye sahip olduğunu iddia eden bir şirket olan Egret Technology ile de bağlantılı.

Bu içeriğimize benzer olan Reef Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz.

EGT Coin Yorum

EGT Coin ile alakalı bir yorum yapmak gerekirse, daha önce bilinmeyen bu projenin jetonunun sağladığı büyük kazanımlar oldukça şüpheli görünüyor. Blockchain oyunlarının gelecekte çok karlı bir sektör olacağı neredeyse kesin olsa da, Egretia platformu sadece test edilmemiş olmakla kalmıyor, aynı zamanda oldukça gelişmemiş durumda. Umut verici olsa da, bu %20.000’lik bir kazancı haklı çıkarmak için yeterli değil. Kısacası, jetonun dünyaya geri döneceğini düşünüyorum.

Projenin başarısı, HTML5 blok zinciri entegrasyonunu ne kadar hızlı geliştirip başlatabileceklerine bağlıdır. Mobil oyun devasa bir endüstri ve HTML5 oyunlarının önümüzdeki on yılda 100 milyar dolarlık gelire ulaşacağı tahmin ediliyor. Egretia Coin iyi bir yatırım olduğunu düşünenler için bazı sebepleri sıraladık.

 • Dijital Varlık Değişimi – Bu platform, oyuncuların dijital varlıkları diğer oyunlarla değiş tokuş edebilecek kendi oyunlarını oluşturmalarına olanak tanır. 2019’un üçüncü çeyreğinde piyasaya sürülmesi planlanıyor.
 • Reklam – Reklam platformu, herkesin blok zinciri tabanlı oyunlarda reklam alanı satın alabileceği akıllı sözleşmelere ve elektronik ödemelere izin verecek.
 • Oyun Platformu – Bu, oyuncuların blok zinciri tabanlı oyunlara erişecekleri ve oynayacakları yerdir. Oyuncular için ödüller oluşturmak için bir Oyun Kanıtı fikir birliği mekanizması kullanacak. İkinci çeyrek 2019 sürümü için planlandı ve test ağı 4 Haziran 2019’da yayına girdi.
 • Egretia Kreş – Bu, geliştiriciler ve oyuncular arasında bir köprüye izin veren ekiplerin oluşturulmasını destekleyecek bir kuluçka alanı olacak.
 • Depolama Platformu – Geliştiriciler, depolama platformunu kullanarak tüm oyun nesnelerini ve verilerini doğrudan Egretia blok zincirinde depolayabilecekler.
 • Oyun Geliştirme Platformu – Geliştiricilerin HTML5 oyunları oluşturmak için gideceği yer burasıdır. Egretia Motoru, Egretia Sunucusu ve Egretia SmartIDE’yi içerir.

Kullanıcılar, EGT projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

EGT (Egretia) Coin Uzman Yorumları

Birkaç uzman yorumunu sizler için derledik. İşte EGT Coin ile alakalı uzman görüşleri;

Gelecek vadeden bir coin son zamanlarda daha çok dikkatimi çekti. Bakılması gerekiyor.

Fiyatı oldukça ucuz ve de bir o kadar önü açık bir coin, son zamanlardaki ilgi de dikkatimi çekmeye başladı. Araştırmak ve yatırım yapmak mantıklı olabilir.

Kripto piyasası oldukça riskli ve bir o kadar da oynak bir piyasa. Piyasaya girecek olursam Egt Coin’i incelemek ve detaylandırmak isterim.

Projesini beğendiğim ve takdir ettiğim bir kripto para. Geçmiş dönemdeki açığı kapattığı ve yenilik getirdiğini düşünüyorum.

EGT Coin Geleceği 2022-2030 (Egretia)

EGT Coin Geleceği

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında Egretia’nın fiyat tahminlerini takip edebilirsiniz. Böylece EGT Coin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız. Ayrıca verdiğimiz değerler dolar bazlı olduğunu hatırlatalım.

EGT Coin Geleceği

Egretia ile alakalı gelecek yılların tahminleri sizlerle,

YılMinimum FiyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
20220.0010.0010.001
20230.0020.0020.002
20240.0020.0020.003
20250.0040.0040.004
20260.0050.0050.006
20270.0080.0080.009
20280.0110.0110.013
20290.0160.0160.019
20300.0230.0240.027

EGT Coin Geleceği 2022

Şimdi 2022 yılına değinmek gerekirse, büyük bir sıçrama öngörülmektedir. Uzmanlar ve çeşitli yorumcular Egt’nin ilerleyen zaman diliminde artacağını düşünmektedir. Ayrıca madeni paranın bu yıl içerisinde 0.001$ seviyelerine ulaşacağı öngörülmektdir. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

EGT Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu coinde böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat bakımından konuşacak olursak da, bu coinin 0.002 $ fiyat seviyesine ulaşacağını ve belki de kıracağını söyleyebiliriz. Bu coin teknik detayı ve özellikleri uzmanlar tarafından bu şekilde yorumlanmıştır.

Egretia Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında, tahminlere göre madeni para hakkında büyük bir ilgi ve alaka görebilirsiniz. Ayrıca, fiyatın yıl içinde 0.003 $ seviyelerine ulaşacağı söylenmektedir.

EGT Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru baktığımızda o zaman kripto paraların büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici zamanları görmek mümkün. Özellikle coinin piyasa değeri çok iyi büyüyebilir ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme görebilirsiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz var ve fiyat 0.004 $ değerine ulaşabilir.

Egretia Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan Egretia için 2030 yılında en düşük 0.023 $ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu tarz yazılarımızın benzerlerini görmek için Coin Geleceği kategorimizi inceleyebilirsiniz.

EGT Coin Güvenilir mi?

Kripto para piyasasında 16 bini aşkın coin bulunmaktadır. Bu coinlerinin hepsinin güvenilir veya güvenilmez olduğunu söylemek imkansızdır. Fakat bir coinin güvenilirliğini ölçmenin birkaç yolu vardır. Egretia coin güvenilir mi sorusuna cevap bulmak istiyorsanız eğer listelediğimiz bu dört maddeyi detaylı inceledikten sonra bir coinin güvenilir olup olmadığını da rahat bir şekilde anlayabilirsiniz. Kısacası EGT Coin de bu maddeleri sağlıyorsa oldukça güvenilir bir coindir diyebiliriz.

 • Coin ekibini incelemek
 • Yatırımcı veya topluluk iştahı
 • Hacim ve teknik analizi
 • EGT coin projesi

EGT Coin Hangi Borsalarda Var, Nereden Alınır?

Aşağıdaki borsalarda EGT Coin listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Huobi Global
 • OKX
 • Hotbit
 • Bitay
 • BKEX
 • Hotcoin Global

EGT Coin Nasıl Alınır?

EGT Coin, Birçok kripto para borsasında satışta mevcut. Biz hacmi en yüksek olan ve birçok pariteye sahip Binance borsası üzerinden anlatımını gerçekleştireceğiz. Bu adımları takip ederek Egretia coin alımını gerçekleştirebilirsiniz.

 1. Arzu ettiğiniz borsadan alım yapmak için bir üyelik oluşturunuz.
 2. Ardından borsadaki bakiyenize para yükleyiniz.
 3. Almak istediğiniz Egretia Coin Fiyatını giriniz.
 4. Kaç adet EGT alabileceğinizi panelden görüntüleyiniz.
 5. Toplam ne kadar ödemeye yapacağınızı gösteren panele bakınız.
 6. Burada EGT Al butonuna tıklayarak işleminizi bitirebilirsiniz.
 7. Ayrıca aynı işlemlerin Satış kısmı da bu panelden yapılıyor.

EGT Coin (Egretia) Fiyatı

Aşağıdaki grafikten Egretia Coin’in hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece EGT Coin Yorum ve Geleceği 2022 hakkında daha doğru bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu içeriğimize benzer olan Cos Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

EGT Coin Hedef Fiyat

Kripto para piyasasının gözdelerinden birisi olan Egretia, oldukça fazla konuşulan ve sevilen coinler arasındadır. Ayrıca son dönemdeki artışları ile beraber daha fazla kitleye ulaşmıştır. Bunun yanında da hem grafiksel olarak hem de haber ve temel bilgileri ile insan tarafından gelecek vadeden bir coindir. Bu kripto para ile alakalı bir fiyat söylemek veya tahminde bulunmak pek de doğru olmaz. Ancak EGT Coin Hedef Fiyat, 2022 yılı için 0.001 dolar bandında diyebiliriz. Ancak elbette iyi bir araştırma ve detaylı bir analiz ile kar bırakma potansiyeli olduğu gibi hatalı bir programda da zarar görmek mümkündür. Dikkatli olmanız ve de ona göre hareket etmeniz gerekmektedir.

EGT Coin Grafik Yorum ve Analizi

EGT Coin Grafik Yorum ve Analizi sizlerle… Son zamanlarda sıklıkla konuşulan coinlerimizden birisi olan Egretia Coin, 8 eylül 2021 tarihinde inanılmaz yükselişi ile yatırımcılarına çok ciddi miktarda kar sağlamıştır. Ayrıca akabinde eylül ayının sonuna kadar düşmüş ve tepeden alanlar için kötü bir dönem geçmiştir. Şu son birkaç zaman diliminde ise tekrar yükselişe geçmiştir. Fakat en tepeden alanlar için yeterli bir yükseliş gösterememiştir.

EGT (Egretia) Yükselir Mi, Düşer Mi?

EGT Coin yükselir mi düşer mi sorusunu bir çok kişi merak edip araştırmaya koyulmaktadır. Özellikle Kripto para sektörünün bir çok dezavantajı ve avantajı mevcuttur. Dezavantajlarından birisi ise fazla volativitedir. Özellikle kısa vadede ciddi bir fiyat hareketi olduğundan dolayı anlık yükseliş ve düşüş olması çok normal. Egretia coine baktığımız zaman ise bu değişimin çok olduğunu görebiliyoruz. İlerleyen zaman diliminde ise yükseleceğini veya düşeceğini beraber deneyimleyeceğiz. Uzun vade veya kısa vade yatırımının en büyük farkı da sizin yatırım şekliniz ve o paraya ihtiyacınız ile alakalı olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz.

EGT (Egretia) Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia her zaman yükselmez veya her zaman düşmez. Piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları mevcuttur. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirlemektedir. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerlerini sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. EGT Coin’de de aynı durum söz konusudur.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Son olarak EGT Coin Yorum – Egretia Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir, herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.4/5 - (5 Oy)
Yorum yapın