Ana Sayfa » Coin Geleceği » Mbox Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

Mbox Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

Oldukça popüler olan coinler arasındaki Mbox Coin nedir ve geleceği ile alakalı detaylı bilgi verdiğimiz yazımız karşınızda. Mbox Coin Geleceği 2022 ve yorum, fiyat tahminleri, gelecek tahminleri grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bunun yanında Bizde kalmasın ekibi olarak herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız. Özellikle verdiğimiz bilgiler sizi daha çok araştırmaya yöneltmek içindir.

Mbox Coin nedir?

Geliştiriciler, MOBOX’u en iyi merkezi olmayan finansmanı (DeFi) değiştirilemeyen belirteçlerle (NFT‘ler) birleştiren camia odaklı bir GameFi platformu olarak tanımlıyor. MOMOVerse evreni, geliştiricilerin, oyuncuların ve kullananların ödüllendirildiği ve koleksiyoncuların tek bir dünyada bir araya gelmiş olduğu bir ekosistemdir.

Oyuncular, NFT’lerin enerjisini kullanarak oyun içi varlıklarının reel sahipliğini alabilirler. Oyunlarda kazanılan varlıklar oyuncuya aittir ve sonsuza kadar blok zincirinde yaşar. Varlıklar bütün ekosistemde kullanılabilir. Özellikle NFT beraber çalışabilirliğine odaklanarak, varlıklar aynı anda birden fazla oyunda kullanılabilir ve yepyeni bir eğlence dünyası yaratılabilir. Projenin Metaverse’i MOMOverse olarak adlandırılır. Bunun yanında MOBOX Protokolü en iyi verim çiftçiliğini sunar; Herkesin oynayabileceği bir oyun kurmak için DeFi’yi Gaming NFT’lerle birleştirir. Binance Smart Chain’i blok zinciri olarak kullanan MOBOX, NFT’ler için zincirler arası ve platformlar arası işlevselliği birleştirerek reel NFT beraber çalışabilirliğini gösterir.

Bu içeriğimize benzer olan Gmt Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz

Mobox (Mbox) Özellikleri

MBOX mahalli belirteci MBOX, işlemleri NFT oyun platformu vasıtasıyla işler. Özellikle platformda stake ve bonus ödülleri verir. MBOX belirtecine haiz kullanıcılar, kaynakların iyi mi tahsis edildiğini belirlemek için idare için oy kullanabilir.

MOBOX, birkaç değişik kullanıma haiz bir platformdur ve projeyi cazibeli kılan şey Kazanmak İçin Oynat özelliğidir. Ayrıca projede şimdiye kadar NFT Farmer, Blockchain Brawler, Token Master, Trade Action, MOMO: Tactical Party Slaye oyunları kullanıcılarla buluşturuldu.

Mbox Coin Sahibi Kim?

MOBOX geçen yıl “dünyaca ünlü sosyal oyun platformlarını geliştirme ve çalıştırma konusunda geniş deneyime” sahip 30’dan fazla kişiden oluşan bir ekibe sahip olduğunu söyledi. Ancak, sitesinde bu kişilerin kim olduğu ve kapsamlı deneyimin ne olduğu hakkında bilgi yok.

Bu içeriğimize benzer olan Doge Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Mbox (Mobox) Coin Geleceği 2022-2030

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında Mbox Coinin fiyat dağılımını takip edebilirsiniz. Verdiğimiz değerler dolar bazlıdır.

Mbox Coin Geleceği

Mobox coin ile alakalı gelecek yılların tahminleri sizlerle,

YılMinimum FiyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
20225.225.386.55
20237.477.749.16
202410.7511.1412.84
202515.4215.8718.76
202622.8823.5126.64
202731.3732.5439.49
202844.3045.9353.35
202963.7866.0878.28
203093.3896.03111.19

Mbox Coin Geleceği 2022

Şimdi 2022 yılından bahsetmişken, o zaman fiyatta muhteşem bir sıçrama göreceksiniz ve her seviyenin ötesinde çok büyük ve muazzam bir büyüme olacağını göreceksiniz. Ayrıca madeni para bu yıl maksimum 5,38 dolar hedefine çok kolay ulaşacak. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

Mbox Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu madeni parada böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat hakkında konuşursak, bu madeni paranın 7,74 $ fiyat seviyesine ulaştığını ve kırıldığını göreceğinizi söylemek istiyoruz. Bu coin teknik özellikleri, durumu kolayca gösteriyor.

Mobox Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında evet, tahminimize göre madeni para hakkında büyük bir bilgi göreceksiniz. Ayrıca en fazla olarak, fiyatın yıl içinde 11,14 $ fiyatına ulaşacağını varsayabilirsiniz.

Mbox Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru ilerliyoruz, o zaman size büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici bilgiler vermek istiyoruz. Özellikle madeni paranın piyasa değeri çok iyi büyüyor ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme göreceksiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz çok yüksek ve fiyat 15,87$ değerine ulaşacak.

Mobox Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan Mbox için 2030 yılında en düşük 96,03$ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu içeriğimize benzer olan Shiba Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Mbox Coin Yorum 2022

Önce Mbox Coin ile alakalı yorum yapmak gerekirse, Mobox, uzun vadeli yatırım için güzel kriptolardan biridir. Kullanıcılar, Mobox projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

Bu yazıdaki her ifade yatırım tavsiyesi olarak yorumlanamaz, bizde kalmasın ekibi, yatırım tavsiyesi vermez yatırım yapmadan önce herkesi kendi araştırmalarını yapmaya yönelik teşvik eder.

Mbox Hangi Borsalarda Var?

Mbox Coini aşağıdaki borsalarda listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

  • Binance
  • Gate io
  • Poloniex
  • Pancakeswap
  • Mexc
  • Lbank
  • WazirX
  • Tokocrypto
  • Bitexen

Mbox Coin Grafik

Mobox Coin ağustosun son haftasında piyasaya çıkmıştır. Bunun yanında çıktıktan sonra 10 dolar bandını aşmış ve ciddi bir yükseliş göstermiştir. Ardından her ne kadar düşüş yaşasa da aralık ayında 15 doları geçerek en yüksek seviyesine ulaşmıştır. Daha sonra çok fazla düşüş göstermiş ve 3.5 dolar seviyelerine kadar inmiştir.

Mbox Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia sürekli olarak yükselmez veya her zaman düşüşe geçmez. Ayrıca piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları vardır. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirler. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerleridir. Bunları sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Mbox Coin’de de aynı durum söz konusudur. Bu yüzden Mbox Coin ara ara olsa da düşüyor.

Bu içeriğimize benzer olan Avax Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz

Mbox (Mobox) Coin Bilgileri

Aşağıdaki tabloda Mbox Coin’in Coinmarketcap sıralaması, hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece Mbox Coin Geleceği 2022 ve Yorum hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Mobox Coin Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi Mbox Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak biz de en güncel son dakika haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Coin geleceği kategorimize buradan ulaşabilirsiniz.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Aşağıdan Coin Geleceği kategorimizdeki yazılara ulaşabilirsiniz

Son olarak Mbox Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedirherhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.3/5 - (24 Oy)
Yorum yapın