Ana Sayfa » Coin Geleceği » ELF Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

ELF Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

Oldukça popüler olan coinler arasındaki ELF Coin nedir ve geleceği ile alakalı detaylı bilgi verdiğimiz yazımız karşınızda. ELF Coin Geleceği 2022 ve yorum, fiyat tahminleri, gelecek tahminleri grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bunun yanında Bizde kalmasın ekibi olarak herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız. Özellikle verdiğimiz bilgiler sizi daha çok araştırmaya yöneltmek içindir.

Elf Coin Nedir?

Aelf, merkezi olmayan, kendi kendini geliştiren bir bulut bilgi işlem ağıdır.  Aelf, çeşitli ticari gereksinimler için bir Blockchain altyapısı oluşturmak için zincirler arası iletişim ve kendi kendini geliştiren yönetişim ile yüksek verimli çok zincirli paralel işleme sistemi sağlar.  Bilgisayar kümesinde ölçeklenebilir düğümler, akıllı sözleşmeler için “bir zincirden bir akıllı sözleşmeye” kaynak izolasyonu ve token sahipleri tarafından oylama olmak üzere üç yenilik getiriyor.  ELF jetonları, akıllı sözleşmelerin devreye alınması, sistemlerin çalıştırılması ve yükseltilmesi (işlem ücretleri, zincirler arası veri aktarım ücretleri) gibi sistemdeki kaynak ücretlerini ödemek için kullanılır.  Ayrıca topluluğun madencilik düğümlerini seçme, sisteme yeni özellikler ekleme ve diğer önemli kararlar gibi önemli kararlar üzerinde oy kullanmasını sağlar.

Elf Coin özellikleri:

 • Merkezi olmayan bir sisteme sahiptir.
 • Kendi kendisini geliştiren bir bulut sistemi vardır.
 • Bu coin sistemdeki kaynak ücretlerini ödemek için kullanılmaktadır.
 • Önemli kararlarda coin sahipleri oy da verebiliyor.

ELF Coin Sahibi Kim?

Aelf, Ma Haobo tarafından kuruldu. Haobo daha önce Hoopox’un kurucusu/CEO’su ve GemPay ve AllCoin’in CTO’suydu. Bunun yanında TechCrunch’ın kurucusu ve CEO’su J. Michael Arrington ve FGB Capital’in kurucu ortağı Zhou Shouji, ekibi danışma kurullarının üyeleri olarak destekliyor.

En önemlisi, yine de, proje çok sayıda risk sermayesi şirketinden önemli miktarda yatırım aldı. Token satışına Draper Dragon, Blockchain Ventures, FGB Capital ve 10’dan fazla yatırım firması katıldı. Aslında proje o kadar popüler oldu ki ekip, satışa başladıktan sonraki iki hafta içinde 55.000 ETH hedefine ulaştıktan sonra ilgilenen yatırımcıların çoğunu geri çevirmek zorunda kaldı.

Bu içeriğimize benzer olan Firo Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

ELF (aelf) Coin Geleceği 2022-2030

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında ELF Coinin fiyat dağılımını takip edebilirsiniz. Verdiğimiz değerler dolar bazlıdır.

ELF Coin Geleceği

aelf coin ile alakalı gelecek yılların tahminleri sizlerle,

Yıl Minimum Fiyat Ortalama Fiyat Maksimum Fiyat
2022 0.560.570.64
20230.810.830.95
2024 1.191.221.42
20251.701.762.06
20262.462.532.92
20273.613.714.30
20285.265.456.26
20297.727.999.20
203010.9511.2713.04

ELF Coin Geleceği 2022

Şimdi 2022 yılından bahsetmişken, o zaman fiyatta muhteşem bir sıçrama göreceksiniz ve her seviyenin ötesinde çok büyük ve muazzam bir büyüme olacağını göreceksiniz. Ayrıca madeni para bu yıl maksimum 0,64dolar hedefine çok kolay ulaşacak. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

ELF Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu madeni parada böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat hakkında konuşursak, bu madeni paranın 0,95$ fiyat seviyesine ulaştığını ve kırıldığını göreceğinizi söylemek istiyoruz. Bu coin teknik özellikleri, durumu kolayca gösteriyor.

aelf Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında evet, tahminimize göre madeni para hakkında büyük bir bilgi göreceksiniz. Ayrıca en fazla olarak, fiyatın yıl içinde 1,42$ fiyatına ulaşacağını varsayabilirsiniz.

ELF Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru ilerliyoruz, o zaman size büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici bilgiler vermek istiyoruz. Özellikle madeni paranın piyasa değeri çok iyi büyüyor ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme göreceksiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz çok yüksek ve fiyat 2,06$ değerine ulaşacak.

aelf Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan ELF için 2030 yılında en düşük 10,95$ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu içeriğimize benzer olan MDT Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Elf Coin Yorum 2022

Önce ELF Coin ile alakalı yorum yapmak gerekirse, aelf, uzun vadeli yatırım için güzel kriptolardan biridir. Kullanıcılar, aelf projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

Kendi kendisini geliştirmesi, merkezi olmaması ve de kaynak ücretleri için kullanılıyor olması oldukça güzel özelliklerdir. Bunun yanında coin sahiplerinin oy verebilmesi de cabası. Bulut sistemi günümüzde oldukça önemli bir sistemdir.

Bu yazıdaki her ifade yatırım tavsiyesi olarak yorumlanamaz, bizde kalmasın ekibi, yatırım tavsiyesi vermez yatırım yapmadan önce herkesi kendi araştırmalarını yapmaya yönelik teşvik eder.

ELF Hangi Borsalarda Var?

Elf yani Aelf’in listelendiği kripto para borsaları ise şunlardır:

 • Binance
 • Bithumb
 • Huobi Global
 • Gate io
 • Kucoin
 • Uniswap
 • AscendEX
 • Upbit

Elf Coin Grafik

Eylül ayının ikinci haftalarında $1.38 seviyelerine kadar çıkmış ve tüm zamanların en yüksek değerine ulaşmıştır. Daha sonra değer kaybetmiştir. Ekim başlarına doğru belli seviyelerine çıksa da tepe noktalarında alanlar için pek de yeterli bir yükseliş göstermiş diyemeyiz. Güncel fiyat ve diğer bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

ELF Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia sürekli olarak yükselmez veya her zaman düşüşe geçmez. Ayrıca piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları vardır. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirler. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerleridir. Bunları sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. ELF Coin’de de aynı durum söz konusudur. Bu yüzden ELF Coin ara ara olsa da düşüyor.

ELF (aelf) Coin Bilgileri

Aşağıdaki tabloda ELF Coin’in Coinmarketcap sıralaması, hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece ELF Coin Geleceği 2022 ve Yorum hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

ELF (aelf) Coin Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi ELF Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak biz de en güncel son dakika haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Aşağıdan Coin Geleceği kategorimizdeki yazılara ulaşabilirsiniz

Son olarak ELF Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedirherhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.6/5 - (7 Oy)
Yorum yapın