Ana Sayfa » Coin Geleceği » Mdt Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

Mdt Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

Oldukça popüler olan coinler arasındaki Mdt Coin nedir ve geleceği ile alakalı detaylı bilgi verdiğimiz yazımız karşınızda. Mdt Coin Geleceği 2022 ve yorum, fiyat tahminleri, gelecek tahminleri grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bunun yanında Bizde kalmasın ekibi olarak herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız. Özellikle verdiğimiz bilgiler sizi daha çok araştırmaya yöneltmek içindir.

Mdt Coin Nedir?

Measurable Data Token (MDT), kullanıcıları, veri sağlayıcıları ve veri alıcılarını birbirine bağlayan ve verinin değerini belirleyen merkezi olmayan bir veri alışverişi ekonomisidir. Ayrıca MDT, veri alıcılarına ve sağlayıcılarına daha verimli ve tarafsız bir ticaret modeli sunarken, kullanıcıları anonim büyük verileri paylaşmaları için telafi eder.  Ekip daha önce 5 milyondan fazla kullanıcıya sahip bir e-posta uygulaması olan ve aynı zamanda MDT ekosisteminin ilk kullanım örneği olan MailTime’ı geliştirmişti.

Measurable Data Token (Mdt) Özellikleri

 • Veri aktarımı ile birlikte hem verici hem de alıcıları birbirine bağlıyor.
 • Merkezi olmayan bir sisteme sahiptirler.
 • Verimli ve tarafsız bir ticaret modeli sunar.
 • Aynı zamanda bu ekibin 5 milyondan fazla kullanıcıya hitap ettikleri bir mail sistemleri de mevcut.

Mdt Coin Sahibi Kim?

MDT’nin kurucu ortağı Heatherm Huang yaptığı açıklamada , “Veri, sermaye piyasalarındaki süper güç gibidir. DeFi ana akım olacaksa, DeFi yenilikleri ve Dapps’in dış bağlamla bağlantı kurması gerekir.” Dedi.

Bu içeriğimize benzer olan Blz Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Mdt (Measurable Data Token) Coin Geleceği 2022-2030

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında Mdt Coinin fiyat dağılımını takip edebilirsiniz. Verdiğimiz değerler dolar bazlıdır.

Mdt Coin Geleceği

Measurable Data Token coin ile alakalı gelecek yılların tahminleri sizlerle,

YılMinimum FiyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
20220.110.110.13
20230.160.170.19
20240.230.240.28
20250.360.380.41
20260.530.550.64
20270.800.830.95
20281.181.211.40
20291.661.712.02
20302.492.562.92

Mdt Coin Geleceği 2022

Şimdi 2022 yılından bahsetmişken, o zaman fiyatta muhteşem bir sıçrama göreceksiniz ve her seviyenin ötesinde çok büyük ve muazzam bir büyüme olacağını göreceksiniz. Ayrıca madeni para bu yıl maksimum 0,11 dolar hedefine çok kolay ulaşacak. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

Mdt Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu madeni parada böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat hakkında konuşursak, bu madeni paranın 0,17 $ fiyat seviyesine ulaştığını ve kırıldığını göreceğinizi söylemek istiyoruz. Bunun yanında coin teknik özellikleri, durumu kolayca gösteriyor.

Measurable Data Token Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında evet, tahminimize göre madeni para hakkında büyük bir bilgi göreceksiniz. Ayrıca en fazla olarak, fiyatın yıl içinde 0,24 $ fiyatına ulaşacağını varsayabilirsiniz.

Mdt Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru ilerliyoruz, o zaman size büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici bilgiler vermek istiyoruz. Özellikle madeni paranın piyasa değeri çok iyi büyüyor ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme göreceksiniz. Bunun yanında madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz çok yüksek ve fiyat 24,38 $ değerine ulaşacak.

Measurable Data Token Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan Mdt için 2030 yılında en düşük 147,52 $ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu içeriğimize benzer olan Firo Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Mdt Coin Yorum 2022

Önce Mdt Coin ile alakalı yorum yapmak gerekirse, Measurable Data Token, uzun vadeli yatırım için güzel kriptolardan biridir. Kullanıcılar, Measurable Data Token projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

Bu yazıdaki her ifade yatırım tavsiyesi olarak yorumlanamaz, bizde kalmasın ekibi, yatırım tavsiyesi vermez yatırım yapmadan önce herkesi kendi araştırmalarını yapmaya yönelik teşvik eder.

Mdt Hangi Borsalarda Var?

Mdt Coini aşağıdaki borsalarda listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Binance
 • Gate io
 • Coinbase
 • Bittrex
 • Uniswap
 • Poloniex
 • Bancor Network
 • Okex
 • Pancakeswap
 • Bitrue

Mdt Coin Grafik

Nisan ayının ilk haftalarında $0.143 seviyelerine kadar çıkmış ve tüm zamanların en yüksek değerine ulaşmıştır. Daha sonra değer kaybetmiştir. Ağustos sonlarına doğru belli seviyelerine çıksa da tepe noktalarında alanlar için pek de yeterli bir yükseliş göstermiş diyemeyiz. Güncel fiyat ve diğer bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Mdt Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia sürekli olarak yükselmez veya her zaman düşüşe geçmez. Ayrıca piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları vardır. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirler. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerleridir. Bunları sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Mdt Coin’de de aynı durum söz konusudur. Bu yüzden Mdt Coin ara ara olsa da düşüyor.

Mdt (Measurable Data Token) Coin Bilgileri

Aşağıdaki tabloda Mdt Coin’in Coinmarketcap sıralaması, hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece Mdt Coin Geleceği 2022 ve Yorum hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Mdt (Measurable Data Token) Coin Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi Mdt Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak biz de en güncel son dakika haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Aşağıdan Coin Geleceği kategorimizdeki yazılara ulaşabilirsiniz

Son olarak Mdt Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedirherhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.6/5 - (7 Oy)
Yorum yapın