Ana Sayfa » Coin Geleceği » Firo Coin Geleceği 2024 – Firo Coin Yorum

Firo Coin Geleceği 2024 – Firo Coin Yorum

Oldukça popüler olan coinler arasındaki Firo Coin nedir ve geleceği ile alakalı detaylı bilgi verdiğimiz yazımız karşınızda. Firo Coin Geleceği 2024 ve yorum, fiyat tahminleri, gelecek tahminleri grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bunun yanında Bizde kalmasın ekibi olarak herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız. Özellikle verdiğimiz bilgiler sizi daha çok araştırmaya yöneltmek içindir.

Firo Coin Nedir?

Firo (FIRO), Poramin Insom ve ekibi tarafından yaratılan en eski gizlilik paralarından biridir. Ayrıca eylül 2016’da piyasaya sürüldü (Zcoin adı altında, belirteç kodu XZC’dir). Bunun yanında Firo, Bitcoin’in kaynak koduna ve GPU dostu ASIC dirençli bir algoritmaya (2018’den beri Merkle Ağacı İşlevi) dayanmaktadı. Toplam maksimum arzı 21.4 milyondur. Firo Coin Nedir? Sorusunun cevabı ise gizli işlem paraları arasında en meşhurlardandır. Bunun yanında bu arz miktarı her 4 senede bir yarıya indiriliyor. Ayrıca Firo farklı bir kurum gerektirmez. Özellikle tüm güvenlik işlemlerini kendi bünyesinde halleder.

Firocoin (Firo) Özellikleri

 • Yüksek seviyede güvenliğe sahiptir. Herhangi bir kuruma ihtiyaç duymaz.
 • Bitcoin kaynak koduna bağlıdır.
 • GPU dostudur.
 • Ayrıca arzı her 4 senede bir yarıya düşüyor. Buda coin sayısında azalma olacağı ve talebin artacağı manasına geliyor.
 • Blok zincirini kullanmaktadır.

Firo Coin Sahibi Kim?

Poramin Insom, ASIC dirençli çalışma kanıtı yoluyla finansal gizlilik ve daha kapsayıcı madencilik sağlamak amacıyla 2016 yılında Zcoin’i (şimdi Firo) kurdu. Sonradan adı Firo olarak değişti.

Bu içeriğimize benzer olan Key Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Firo (Firocoin) Coin Geleceği 2024-2030

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında Firo Coinin fiyat dağılımını takip edebilirsiniz. Verdiğimiz değerler dolar bazlıdır.

Firo Coin Geleceği

Firocoin coin ile alakalı gelecek yılların tahminleri sizlerle,

Firo Coin Geleceği 2024

Şimdi 2022 yılından bahsetmişken, o zaman fiyatta muhteşem bir sıçrama göreceksiniz ve her seviyenin ötesinde çok büyük ve muazzam bir büyüme olacağını göreceksiniz. Ayrıca Firo Coin Geleceği için bu madeni para bu yıl maksimum 2.95 dolar hedefine çok kolay ulaşacak. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

Firo Geleceği 2024

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu madeni parada böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat hakkında konuşursak, bu madeni paranın 3.5 $ fiyat seviyesine ulaştığını ve kırıldığını göreceğinizi söylemek istiyoruz. Bu coin teknik özellikleri, durumu kolayca gösteriyor.

Firocoin Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında evet, tahminimize göre madeni para hakkında büyük bir bilgi göreceksiniz. Ayrıca Firo Coin yorum araştırıldığında en fazla olarak, fiyatın yıl içinde 6.5 $ fiyatına ulaşacağını varsayabilirsiniz.

Firo Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru ilerliyoruz, o zaman size büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici bilgiler vermek istiyoruz. Özellikle madeni paranın piyasa değeri çok iyi büyüyor ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme göreceksiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz çok yüksek ve fiyat 8.9 $ değerine ulaşacak.

Firocoin Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan Firo için 2030 yılında en düşük 24,12$ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu içeriğimize benzer olan Blz Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Firo Coin Yorum 2022

Firo Coin Yorum
Firo Coin Yorum

Önce Firo Coin ile alakalı yorum yapmak gerekirse, Firocoin, uzun vadeli yatırım için güzel kriptolardan biridir. Kullanıcılar, Firocoin projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla Firo Coin yorum hakkında ayrıntılı bilgi için aşağıdaki özellikleri inceleyebilirsiniz:

 • Yenilikçi bir yapısı vardır.
 • Gizliliğe çok önem verir.
 • Proje ekibi sağlamdır.
 • Fazla sayıda takipçisi ve topluluğa sahiptir.

Bu yazıdaki her ifade yatırım tavsiyesi olarak yorumlanamaz, bizde kalmasın ekibi, yatırım tavsiyesi vermez yatırım yapmadan önce herkesi kendi araştırmalarını yapmaya yönelik teşvik eder.

Firo Hangi Borsalarda Var?

Firo Coini aşağıdaki borsalarda listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Binance
 • Gate io
 • Huobi
 • Bittrex
 • Mexc
 • Indodax
 • WazirX
 • Coinex
 • Crex24

Firo Coin Fiyat Tahmini

Mayıs 2021 ayının ilk haftalarında $25.3 seviyelerine kadar çıkmış ve tüm zamanların en yüksek değerine ulaşmıştır. Firo Coin Fiyat Tahmini için daha sonra şunu söylemek daha doğru olur, fazla değer kaybetmiştir. Eylül başlarında belli seviyelerine çıksa da tepe noktalarında alanlar için pek de yeterli bir yükseliş göstermiş diyemeyiz.

Firo Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia sürekli olarak yükselmez veya her zaman düşüşe geçmez. Ayrıca piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları vardır. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirler. Hatta Firo Coin Geleceği için bakıldığında RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerleridir. Bunları sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Firo Coin’de de aynı durum söz konusudur. Bu yüzden Firo Coin ara ara olsa da düşüyor.

Firo (Firocoin) Coin Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi Firo Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan Firo Coin Yorum yapmak için sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak biz de en güncel son dakika haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Ayrıca bu kripto para ile alakalı sıkça sorulan sorular ise aşağıdaki gibidir:

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Aşağıdan Coin Geleceği kategorimizdeki yazılara ulaşabilirsiniz

Son olarak Firo Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedirherhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.7/5 - (10 Oy)
Yorum yapın