Ana Sayfa » Coin Geleceği » EPX Coin Yorum – Ellipsis Coin Geleceği 2024

EPX Coin Yorum – Ellipsis Coin Geleceği 2024

EPX Coin Nedir, EPX Coin Geleceği, Ellipsis Coin Amacı, EPX Coin Yorum ve düşünceleri şu sıralar çok sık araştırılıyor. Bizde bu gün EPX Coin konusunu detaylı olarak ele alacağız. Amacımız Ellipsis Coin Projesi hakkında merak ettiğiniz tüm cevapları sizlere sunmak.

Önce hemen belirtelim. EPX Coin çok bilinen coinlerden biri. Birçok büyük borsada listeleniyor.  Aynı zamanda oldukça yüksek kâr bırakan coinler arasında yer almakta.  Okumaya başlamadan önce kahvenizi alabilirsiniz. Zira konuyu tüm yönleri ile ele almayı plânlıyoruz. Hazırsanız başlayalım.

EPX Coin Nedir?

Kuşkusuz bir coine yatırım yapmadan önce onu tanımanız iyi bir strateji. Dolayısı ile önce EPX Coin Nedir sorusunun cevabını vererek başlayalım. Böylece onu daha yakından tanımış olacaksınız. Ellipsis Coin, Binance Akıllı Zincirinde sabit paralar için bir takas sistemidir. Çok düşük ücretlerle sabit para takasına izin verir.

Ellipsis Coin Projesi Nedir?

Oldukça potansiyelli bir proje. Epx coin bir takas sistemidir. Kripto piyasasında öyle biliniyor.

Projenin amacı: EPX, jeton stake edenlerin Ellipsis protokolünden ücret alacağı bir Gelir Kazanma jetonu olmayı amaçlıyor. EPX, en büyük ayırt edici faktörleri, yenilikçi ve oldukça güvenli sistemleri oluşu.

Bu içeriğimize benzer olan Mina Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz.

EPX Coin Sahibi – Kurucusu Kimdir?

EPX Coin’in kurucusu ve CEO ’su Ajay Chakravarthy. 14 yılı aşkın ürün ve iş geliştirme deneyimine sahip bir girişimci. Ayrıca Ellipsis Finance resmi olarak Mart 2021’de piyasaya çıktı. Curve Finance‘in yetkili çatalı olarak biliniyor.

EPX Coin Yorum 2024

EPX Coin Yorum ve düşünceleri de belirtelim. Zira yorumlar son derece olumlu. EPX henüz gelişiminin erken aşamalarında. Ancak proje yoğun ilgi görüyor. Ellipsis Finance, lansman döneminden bugüne kadar büyük bir fark yarattı. Protokol, gelecekte Defi ekosisteminde daha yükseğe çıkma potansiyeline sahip olduğunu belirtelim.  Şimdi Ellipsis Coin’in özelliklerine daha yakından bakalım.

EPX Coin Özellikleri:

 • Para yatırma veya çekme ücreti yok
 • Likidite kilitlenmesi yok
 • Yüksek verim
 • Düşük işlem maliyeti
 • Stabilcoin stake etmeyi destekler

Kısacası yatırımcılarda, Ellipsis Coin Projesi konusunda güven oluşursa oldukça kar ettirebilecek bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu tarz yazılarımız Coin Geleceği kapsamında detaylı olarak değerlendirilmektedir. Daha farklı yazılarımıza ulaşmak istiyorsanız eğer bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Ellipsis Coin Yorumları

Aşağıda alanında uzman kişilerin bu kripto para ile alakalı yaptıkları yorumları sizlerle:

“Birçok tahmin kanalı, fiyatın her ilerleyen yılda kademeli olarak artacağını tahmin ettiğinden, Ellipsis kriptosunun gelecekte artması çok muhtemeldir. “

“Ellipsis Coin, son derece kaliteli ve etkin bir coin, listemde yerini aldı.”

“Bu EPX coin baya iyi ama fazla arttı gibi biraz düşmesini bekliyorum.”

EPX Coin Geleceği 2024

EPX Coin Geleceği
EPX Coin Geleceği

Bu başlığın altında EPX Coin Fiyat Tahmini 2024 hakkında detaylı bilgiler paylaşıyor olacağız. Bu sayede EPX Coin Geleceği hakkında daha net fikir edinebilirsiniz.

2024yılından itibaren Ellipsis Coin Geleceği hakkında yorum yapmadan önce şunu belirtelim. Özellikle 2024 yılında uzmanlar ve çeşitli yorumcular coinin, ilerleyen süreçte artacağını düşünüyor.  Bu önemli. Ayrıca coinin bu yıl içerisinde $0.003537$ seviyelerine ulaşacağı da tahmin ediliyor.

EPX Coin Geleceği 2025

2025 yılı itibari ile kripto paraların büyümesi ve piyasa değerinin artacağına yönelik heyecan verici zamanları görmek mümkün. Uzun vadeli yatırım yapmak isteyenler için EPX Coin ‘de olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz var. Zira fiyat 0.005237$ değerine ulaşabilir.

Ellipsis Geleceği 2030

Hakkında oldukça çelişkili yorumlar da var.  Şunu tekrar hatırlatalım. EPX Coin özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi.  Peki Ellipsis Coin 2030 yılında ne olur? Uzmanların tahmini 2030 yılında en düşük 0.009237$ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği yönünde.

Bu içeriğimize benzer olan Bnb Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz.

EPX Coin Hangi Borsalarda Var, Nereden Alınır?

Aşağıdaki borsalarda Ellipsis Coin bulabilirsiniz. Üyelik kaydınızı oluşturup alım veya satım işlemi gerçekleştirmeniz mümkün.

 • Kucoin
 • PancakeSwap

EPX Coin Fiyat Tahmini 2024(Hedef Fiyat)

EPX Coin Fiyat tahmini konusuna değinelim şimdi. Bunun yanında Ellipsis kripto para piyasasında sevilen coinlerden birisi.  olan Hakkında en fazla konuşulan coinler arasında yer alıyor. Bu kripto para ile alakalı bir fiyat söylemek veya tahminde bulunmak pek de doğru olmaz. Ancak Ellipsis Coin Hedef Fiyat, 2024 yılı için 0.003537 dolar seviyelerinde diyebiliriz.

Feragatname:  Bunu belirtmemiz çok önemli. Elbette iyi bir araştırma ve detaylı bir analiz ile kar bırakma potansiyeli olduğu gibi hatalı bir tahminde de zarar görmek mümkündür.  Dolayısı ile dikkatli olmanız ve bilerek hareket etmeniz gerekmekte. Sitemizdeki bilgiler sadece tanıtım ve bilgilendirme amaçlıdır. Asla bir yatırım tavsiyesi değildir.

EPX Coin Yükselir mi?

EPX Coin Yükselir mi sorusunun cevabını dünya çapında çok sayıda insan merak ediyor. Cevabı öğrenmek için yüzbinlerce araştırma yapılıyor. Biz şunu belirtelim. Özellikle Kripto para sektörünün bir çok dezavantajı ve avantajı vardır.

Dezavantajlarından birisi ise fazla aşağı yukarı oynamasıdır. Özellikle uzun vadeli düşünülen bir coin olduğu için anlık yükseliş ve düşüşler olması çok normaldir. Bir sonraki süreçte yükselip yükselmeyeceğini zaman gösterecektir diyebiliriz.

Bu içeriğimize benzer olan Luffy Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

EPX (Ellipsis) Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia her zaman yükselmez veya her zaman düşmez. Piyasada alıcıların ve satıcıların iştah seviyeleri mevcuttur. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirlemektedir. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedeni de budur. O sebeple kripto paralarda genellikle alıcılar doyuma ulaştığında coin düşüşe geçer. Bu da EPX neden düşüyor sorunuzun cevabıdır.

Ayrıca bizdekalmasin.com bağlantısından da ana sayfamıza ulaşabilirsiniz.

5/5 - (1 Oy)
“EPX Coin Yorum – Ellipsis Coin Geleceği 2024” üzerine 7 yorum
 1. Arzı nedir 1000000 arz gösteriyor bu doğrumu bu arda olan bu fiyatlarda olmaz nasil güvenilir yoksa arz artiracak

  Cevapla
 2. Dolaşımdaki arzı gözükmüyor. Ayrıca piyasa değeri çok düşük. Ekibi ve projesi iyiyse uzun vadede çok iyi yerlerde olabilir. Tabi fiyat yükselince kurucular dolandırıp kaçmazsa.

  Cevapla
 3. eps iken max arzi 1milyardi fakat epx olunca (1*1,5*88) artarak 132milyar max arz yaptilar. Dolasimdaki arzi ise 66milyarlarda.(eger dolasima sonradan arz surmedilerse, cunku bir zamandir bilgi gelmiyor)

  Cevapla
  • Fiyat şu anda -28 Haziran 2022-0.00070 burdan 10 kat yükselirse aldığım fiyata gelir. Arz ile ilgili yanlış bir şeyler var. Keşke 1 milyar arz doğru olsa… 🙂 1 Trilyondu arzı ama dediğiniz gibi şu an 1 milyar görünüyor.
   70$ a 100 bin adet alabilirsin. Nasıl 1 milyar arzı var ordan hesap edin.!!!

   Cevapla
Yorum yapın