Ana Sayfa » Coin Geleceği » Mina Coin Geleceği – Mina Coin Yorum 2024 (Mayıs)

Mina Coin Geleceği – Mina Coin Yorum 2024 (Mayıs)

Oldukça popüler olan coinler arasındaki Mina Coin nedir ve geleceği ile alakalı detaylı bilgi verdiğimiz yazımız karşınızda. Mina Coin Geleceği 2024 ve yorum, fiyat tahminleri, gelecek tahminleri grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bunun yanında Bizde kalmasın ekibi olarak herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız. Özellikle verdiğimiz bilgiler sizi daha çok araştırmaya yöneltmek içindir. Bu tarz yazılarımız coin geleceği kategorisi altında değerlendirilmektedir. İstediğiniz coin hakkında tüm bilgileri bulabilirsiniz.

Mina Coin nedir?

Mina Mart ayının ortasında piyasaya sürüldü, sadece yalnızca büyük veri seyretme internet sitesi CoinMarketCap’te 24 saatten kısa bir süredir listeleniyor. Web sitesine göre, dünyanın en hafifçe blok zinciri bulunduğunu iddia ediyor ve birkaç tweet boyutunda. Bu sayede her insanın eşler arası rabıta kurabileceği ve zinciri süratli bir biçimde senkronize edip doğrulayabileceği söyleniyor.

Ayrıca kripto para borsası platformu Kraken bugün internet sitesinde Mina tokenlerini listeledi, bu da para yatırma ve çekme işlemlerinin artık aleni olduğu anlamına geliyor. Ancak Mina ticaretinin şu anda ABD, Kanada, Japonya ve Avustralya’daki vatandaşlar için mevcut olmadığını kaydetti.

Minacoin (Mina) Özellikleri

Mina, kısa ve öz bir blok zinciri sunarak bunu değiştirmeye çalışıyor. İkincisi, sabit bir doğrulama süresi sağlayan merkezi olmayan bir ödeme sistemidir. Bu mümkündür, çünkü her bloğa durum geçerliliğinin özlü kanıtları eklenir. Bunun yanında tüm blok zinciri, işlemleri doğrulayan düğümlerdeki mikro kripto sertifikaları olan SNARKS’a dayanmaktadır. 

Tüm blok zinciri ağı, birkaç tweet boyutunda olan sadece 22KB’dir. Mina Protokolü’ndeki kullanıcıların tüm işlem geçmişini doğrulaması için gereken tek şey bir zk-SNARK sıfır kanıt bilgisidir. Ouroboros Praos adlı bir Proof-of-Stake algoritması kullanır.

Mina Coin Sahibi Kim?

Mina Protokolü, 2017’de O(1) Labs tarafından ortaya çıktı. Blok zinciri için ademi merkeziyetçiliği ve ölçeklenebilirliği optimize etmek gibi basit bir amacı vardı. Başlangıçta Coda Protokolü olarak biliniyordu, ancak adının Corda blok zincirine benzerliği nedeniyle R3 ile ticari marka anlaşmazlığı nedeniyle adını Mina olarak değiştirmek zorunda kaldı. 

Şirketin CEO’su Evans Shapiro’dur ve diğer kurucu ekip üyeleri arasında Izaak Meckler, Brad Cohen, Emre Tekişalp ve O(1) Labs’den Vanishree Rao ve New York Üniversitesi’nden Joseph Bonneau yer almaktadır.

Bu içeriğimize benzer olan Sxp Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Mina Coin Geleceği 2024

Özellikle aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında Mina Coinin fiyat dağılımını takip edebilirsiniz. Verdiğimiz değerler dolar bazlıdır.

Mina Coin Geleceği

Minacoin ile alakalı gelecek yılların tahminleri sizlerle,

YılMinimum FiyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
20224.604.765.47
20237.217.408.21
202410.3610.6512.57
202514.7515.1818.00
202621.2421.8425.09
202728.8529.9436.72
202841.5843.0750.32
202959.6661.3974.05
203083.5686.63105.09
2031116.75121.08145.57

Minacoin Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında evet, tahminimize göre madeni para hakkında büyük bir bilgi göreceksiniz. Ayrıca en fazla olarak, fiyatın yıl içinde 10,65 $ fiyatına ulaşacağını varsayabilirsiniz.

Mina Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru ilerliyoruz, o zaman size büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici bilgiler vermek istiyoruz. Özellikle madeni paranın piyasa değeri çok iyi büyüyor ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme göreceksiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz çok yüksek ve fiyat 15,18 $ değerine ulaşacak.

Minacoin Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan Mina için 2030 yılında en düşük 121,08$ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu içeriğimize benzer olan Ftt Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Mina Coin Yorum 2024

Önce Mina Coin ile alakalı yorum yapmak gerekirse, Minacoin, uzun vadeli yatırım için güzel kriptolardan biridir. Kullanıcılar, Minacoin projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

Bu yazıdaki her ifade yatırım tavsiyesi olarak yorumlanamaz, bizde kalmasın ekibi, yatırım tavsiyesi vermez yatırım yapmadan önce herkesi kendi araştırmalarını yapmaya yönelik teşvik eder.

Mina Hangi Borsalarda Var?

Mina Coini aşağıdaki borsalarda listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

  • Binance
  • Gate io
  • Kraken
  • Coinlist Pro
  • Okex
  • LBank
  • Mexc
  • Tokocrypto
  • WazirX

Mina Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia sürekli olarak yükselmez veya her zaman düşüşe geçmez. Ayrıca piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları vardır. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirler. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerleridir. Bunları sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Mina Coin’de de aynı durum söz konusudur. Bu yüzden Mina Coin ara ara olsa da düşüyor.

Minacoin Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi Mina Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak biz de en güncel son dakika haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Aşağıdan Coin Geleceği kategorimizdeki yazılara ulaşabilirsiniz

Son olarak Mina Coin Geleceği 2024 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir, herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.5/5 - (8 Oy)
Yorum yapın