Ana Sayfa » Coin Geleceği » Etc Coin Geleceği 2024 – Ethereum Classic Coin Yorum – Güncel!

Etc Coin Geleceği 2024 – Ethereum Classic Coin Yorum – Güncel!

Oldukça popüler olan coinler arasındaki Etc Coin nedir ve geleceği ile alakalı detaylı bilgi verdiğimiz yazımız karşınızda. Etc Coin Geleceği 2024 ve yorum, fiyat tahminleri, gelecek tahminleri grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bunun yanında Bizde kalmasın ekibi olarak herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız. Özellikle verdiğimiz bilgiler sizi daha çok araştırmaya yöneltmek içindir.

Etc Coin nedir?

Ethereum Classic, akıllı sözleşme (komut dosyası oluşturma) işlevselliğine sahip açık kaynaklı, blok zinciri tabanlı dağıtılmış bir bilgi işlem platformudur. Genel bir Ethereum Sanal Makinesi (EVM) üzerinde yürütülen işlem tabanlı durum geçişleri aracılığıyla Nakamoto konsensüsünün değiştirilmiş bir sürümünü destekler.

Ethereum Classic, Ethereum ağının orijinal, değiştirilmemiş geçmişini korur. Ethereum projesinin ana ağı ilk olarak 30 Temmuz 2015’te Frontier aracılığıyla yayınlandı. Bununla birlikte, üçüncü taraf bir projenin zarar görmesi nedeniyle, Ethereum Vakfı, 20 Temmuz 2016’da Ethereum ana ağının yeni bir versiyonunu yarattı. Bunun yanında Ethereum blok zinciri geçmişinden DAO hırsızlığı. Ethereum Vakfı, ticari markalarını Ethereum blok zincirinin yeni, değiştirilmiş versiyonuna uyguladı; Ayrıca Etc Coin Geleceği için Ethereum (kod: ETH). Özellikle Ethereum’un daha eski, değiştirilmemiş versiyonu yeniden adlandırıldı. Ethereum Classic (kod: ETC) olarak devam etti.

Ethereum Classic’in yerel Ether simgesi, ETC para birimi kodu altında dijital para borsalarında işlem gören bir kripto para birimidir. Ayrıca Ether, Ethereum Classic’in EVM’sinde gerçekleştirilen hesaplamaları doğrulayan “madencilik” olarak bilinen bir işlem için ağ düğümlerine ödül olarak oluşturulur. 11 Aralık 2017’de uygulanan mevcut ETC para politikası, bitcoin ile aynı mekanik, Etc Coin Geleceği için algoritmik ve sınırlı olma hedeflerini arıyor. ETC, ağ işlem ücretleri veya diğer varlıklar, emtialar, para birimleri, ürünler ve hizmetler için değiştirilebilir.

Ethereum Classic (Etc) Özellikleri

Ethereum Classic, uluslararası bir genel düğüm ağı kullanarak komut dosyalarını çalıştırabilen, merkezi olmayan bir Turing-tam sanal makine olan Ethereum Sanal Makinesi (EVM) sağlar. Sanal makinenin komut seti, bitcoin betiği gibi diğerlerinin aksine Turing-tamamlandı. Dahili bir işlem fiyatlandırma mekanizması olan gaz, istenmeyen e-postaları azaltmaktır. Ağdaki kaynakları tahsis etmek için kullanılır. Etc Coin Geleceği için özellikler aşağıdaki gibidir:

 • Özel hizmetler
 • Güçlü proje
 • Sağlam ekip
 • Arkasında büyük bir kitle
 • Finansal analiz ve grafik

Etc Coin Sahibi Kim?

40 yılı aşkın güçlü şirket liderliği geleneğini sürdüren ETC yönetim kurulu, Dick Titus’u ETC Başkanı/CEO’su olarak atadı. Şirket, bu yılın başlarında vefat eden kurucu ortağı Fred Foster’ın mirasını sürdürmeye kendini adamıştır.

Bu içeriğimize benzer olan Ada Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Etc (Ethereum Classic) Coin Geleceği 2024-2030

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında Etc Coinin fiyat dağılımını takip edebilirsiniz. Verdiğimiz değerler dolar bazlıdır.

Etc Coin Geleceği

Ethereum Classic coin ile alakalı gelecek yılların tahminleri sizlerle,

Etc Coin Geleceği 2022

Şimdi 2022 yılından bahsetmişken, o zaman fiyatta muhteşem bir sıçrama göreceksiniz. Her seviyenin ötesinde Etc Coin Geleceği için çok büyük ve muazzam bir büyüme olacağını göreceksiniz. Ayrıca madeni para bu yıl maksimum 28 dolar hedefine çok kolay ulaşacak. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

Etc Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak. Bu madeni parada böylesine muhteşem bir büyüme olabilmektedir. Ayrıca fiyat hakkında konuşursak, bu madeni paranın 36 $ fiyat seviyesine ulaştığını ve kırıldığını göreceğinizi söylemek istiyoruz. Bu coin teknik özellikleri, durumu kolayca gösteriyor.

Ethereum Classic Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak. Fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize ve Etc Coin Geleceğine dair büyük tahminler var. Bunun yanında evet, tahminimize göre madeni para hakkında büyük bir bilgi göreceksiniz. Ayrıca en fazla olarak, fiyatın yıl içinde 57 $ fiyatına ulaşacağını varsayabilirsiniz.

Etc Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru ilerliyoruz, o zaman size büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici bilgiler vermek istiyoruz. Özellikle madeni paranın piyasa değeri çok iyi büyüyor. Bu Etc Coin yorum ile alakalı madeni para ile olağanüstü bir gelişme göreceksiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz çok yüksek ve fiyat 85 $ değerine ulaşacak.

Ethereum Classic Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan Etc için 2030 yılında en düşük 146 $ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu içeriğimize benzer olan Vet Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Etc Coin Yorum 2024

Etc Coin Yorum
Etc Coin Yorum

Önce Etc Coin yorum yapmak gerekirse, Ethereum Classic, uzun vadeli yatırım için güzel kriptolardan biridir. Kullanıcılar, Ethereum Classic projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

Bu yazıdaki her ifade yatırım tavsiyesi olarak yorumlanamaz, bizde kalmasın ekibi, yatırım tavsiyesi vermez yatırım yapmadan önce herkesi kendi araştırmalarını yapmaya yönelik teşvik eder.

Etc Hangi Borsalarda Var?

Etc Coini aşağıdaki borsalarda listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Binance
 • Huobi Global
 • Bithumb
 • Coinbase
 • Gate io
 • Kucoin
 • Coinone
 • Kraken
 • Bitfinex

Etc Coin Fiyat Tahmini

Uzun bir süre boyunca oldukça yatayda hareket eden Etc, mayıs ayının ilk haftasında oldukça fazla artış göstermiştir. 180 dolar seviyesine ulaşmıştır. Şimdiye kadar ki en yüksek seviyesidir. Ardından oldukça düşüş gösteren Etc Coin Fiyat Tahmini için şunu söyleyelim, yüksekten alanlar için oldukça zararlı bir ticaret olmuştur.

Etc Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia sürekli olarak yükselmez veya her zaman düşüşe geçmez. Ayrıca piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları vardır. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirler. Hatta Etc Coin Geleceği için RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerleridir. Bunları sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Etc Coin’de de aynı durum söz konusudur. Bu yüzden Etc Coin ara ara olsa da düşüyor.

Ethereum Classic Coin Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi Etc Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya Etc Coin Yorum ile alakalı önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak biz de en güncel son dakika haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Bu kripto para ile alakalı sıkça sorulan sorular ise aşağıdaki gibidir:

Bizdekalmasin.com ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Aşağıdan Coin Geleceği kategorimizdeki yazılara ulaşabilirsiniz

Son olarak Etc Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedirherhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.7/5 - (12 Oy)
Yorum yapın