Ana Sayfa » Coin Geleceği » Vet Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

Vet Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

Oldukça popüler olan coinler arasındaki Vet Coin nedir ve yorum ile alakalı detaylı bilgi verdiğimiz yazımız karşınızda. Vet Coin Geleceği 2022 ve fiyat tahminleri, gelecek tahminleri grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Vechain, coin geleceği araştırmalarımızda oldukça potansiyelli coinler arasındadır. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

Vet Coin nedir? (VeChain)

(VET) VeChain, tedarik zinciri yönetimini eski haline getirmek için oluşturulmuş güçlü bir blok zinciri platformudur. Gerçek dünyadaki ekonomik engelleri çözmek isteyen tüccarlara en iyi kaynakları sağlamaya çalışır.

[ays_poll id=30]

Ağın iki yerel belirteci vardır, VET ve VTHO; Amaç, bireysel tüccarlara daha fazla yetki gösterirken tedarik zincirlerinin verimliliğini, ölçeklenebilirliğini ve izlenebilirliğini teşvik etmektir. Platform, tedarik zinciri çatışmasının üstesinden gelmeye ve tüccarlara hitap etmeye çalıştığı için sıra dışı.

Bu içeriğimize benzer olan Mbox Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Vet Coin Geleceği (VeChain)

VeChain, kripto işinde güvenilir dijital yatırımlardan biri olmaya devam ediyor. VET, CoinMarketCap’teki en iyi 23 kripto para biriminden biridir. Sizce bu, VeChain’in bu yılki yükseliş pozisyonunu yönetmek için yeterli mi? Ek olarak, VeChain’in son zamanlarda Yükselen Kanal modeli gibi davrandığını gözlemleyebiliriz. Yükselen kanal, artan paralel bir çizgi boyunca yokuş yukarı yönde gerçekleşen fiyat aktivitesidir. Dahası, hesaplama bu fiyat modelinden Daha Yüksekler ve Daha Düşükler gösterir.

Ayrıca, bu model kısa vadeli bir yükselişi tanımlıyor. Diğer bir deyişle, Mesleki Eğitim ve Öğretim, kendisini gelecek zamanlarda potansiyel bir yükseliş rallisine hazırlamaktadır. Bu gerçekleşirse, kripto 0,2 dolarlık direnç seviyesinden uzaklaşır ve 0,5 dolarlık yükseliş fiyatına dokunur.

Elbette bu fiyat seviyesi yatırımcıların aklı için mükemmel bir bilgi değil. VeChain’in (VET) Göreceli Güç Endeksi (RSI) 68.53’te ve neredeyse aşırı alım pozisyonu gösteriyor.

Bu anlayışla, tüccarlar, özellikle kafa derisi ve günlük tüccarlar, önemli bir fiyat iptali endişesi duymadan inançla ticaret yapabilirler. VeChain, 2022 yılında uygun kripto para birimlerinden biridir. Bu yılın başından bu yana, VET’in fiyatı öncekinden daha güçlü birkaç yükseliş hareketi gördü. Dahası, bunları hemen güçlendirme, varyasyonlar ve iyileştirmeler takip eder.

Vet Coin Geleceği (VeChain)

VeChain sistemi, teknoloji geliştirme sayesinde bu yıl en etkili kriptolardan biri. VeChain’i 2022’de harcamak için iyi bir ağ yapmak için bunun yeterli olduğunu düşünüyor musunuz? Kripto, ayılara karşı sağlam yükseliş işaretleri gösteriyor.

Kripto, 0.136 dolarlık yüksek bir fiyatla işlem görüyor. Bu yükseliş eğilimi sürerse, VET 0.148 $ direnç seviyesini kırar. Bu yılın sonundan önce 0,238 ABD dolarının ötesine bile geçer. Ve piyasa kriptoyu desteklemeye devam ederse 2022’de 0,5 – 0,8 ABD Dolarına ulaşması beklenmektedir. Ancak, piyasa kriptoya karşı çıkarsa, VET bir fiyat düşüşü, ayılar lehine bir olayla karşılaşabilmektedir.

Bu düşüş olayı, 0,08 ABD dolarının altında bir fiyat geri dönüşünü tetikler ve hatta 0,05 ABD Dolarına daha da düşebilir. Bu durumda kripto, dengesini kurtarmak ve yükseliş durumuna geri dönmek için bir yaklaşım keşfetmeli. Aksi takdirde, ayılar destek seviyesini yeni direnç seviyesine çevirebilir, bu da yatırımcılar için faydalı olmayan bir deneyimdir.

Vet Coin Geleceği 2022 (VeChain)

Bu yükseliş eğilimi sürerse, VeChain 2022’nin sonunda 2 dolara ulaşacak. Ayrıca 2022’nin ilk altı ayı 2,5 dolara kadar hızlı bir gelişme gösterecek. O zaman bu büyüme gevşeyecek, ancak önemli bir düşüş beklenmiyor. Gelecekteki ortaklıklar ve iyileştirmelerle, 2$’a dokunmak fiyat açısından çok olumlu, ancak yakın gelecekte tartışılmaz bir şekilde ulaşılabilir.

VeChain Coin Geleceği 2023

VeChain’in fiyatı olağanüstü yüksekliklere bile çıkabilir, ancak 4 dolara dokunabilir. Ayrıca, bu ancak piyasa yükseliş eğilimini sürdürürse mümkün olabilir. Ayrıca, yalnızca kripto para birimi VeChain psikolojik direnç seviyesini geçerse bölünür.

Vet Coin Geleceği 2024

Platformun güncel gelişmeler, yükseltmeler, VeChain fiyat tahmini ve yeni proje hesaplamalarına göre. Ayrıca, bu kripto pazarında VeChain’in değerini artırabilir ve fiyat yükselip 7 dolara ulaşabileceği için en güvenilir yatırım olacaktır.

VeChain Coin Geleceği 2025

Önümüzdeki dört yıl içinde VeChain fiyatları 10 dolara kadar hızlanmaktadır. Bu, VeChain’in tahmine göre önümüzdeki beş yıl içinde hızlı bir şekilde yeni bir ATH’ye ulaşma ihtimalinin yüksek olduğu anlamına geliyor. Bununla birlikte, bu seviyeye ulaşmak VeChain için o kadar zor olmayabilir, çünkü siparişleri satın almak veya satmak için diğer orta, kısa vadeli ve uzun vadeli değer noktaları bulunabilir.

Bu içeriğimize benzer olan Stx Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz.

VeChain Coin Yorum 2022, VET 1$’a ulaşacak mı?

Vet coin ile alakalı yorum yapmak gerekirse, geçtiğimiz yıl kripto dünyasındaki en güçlü ve en aktif dijital varlıklardan biri olarak belirlenmiştir. Bu anlayışla, MEÖ’nün yatırıma harika bir alternatif olduğunu varsaymak akıllıca olacaktır. Ayrıca VeChain, pazar açısından son 12 ayda %796’nın üzerinde bir büyüme hızına sahip. Bu eğilim devam ederse, VeChain’in 1 dolarlık yükseliş fiyatına dokunması için büyük bir şans var.

Vet (VeChain) Hangi Borsalarda Var?

  • Binance
  • Kucoin
  • Huobi Global
  • Gate io
  • Bithumb
  • Bittrex
  • Bitfinex

Vet (VeChain) Coin Grafik

Vet Coin’in grafiğine baktığımızda ise nisan ayının ikinci haftasına doğru şimdiye kadar ki en yüksek seviyesine ulaştığını ve 0.279 seviyesine çıktığını görebiliyoruz. Daha sonra oldukça değer kaybı yaşamıştır. Yaklaşık olarak %78’lik bir azalış ile inanılmaz bir kayna sebep olmuştur. Her ne kadar kasımın ikinci haftasına doğru toparlanmaya çalışsa da bu yukarıdan alanlar için yeterli bir yükseliş olmamıştır.

Vet (VeChain) Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia her zaman yükselmez veya her zaman düşmez. Piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları mevcuttur. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirlemektedir. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerlerini sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Vet Coin’de de aynı durum söz konusudur.

Vet (VeChain) Coin Bilgileri

Aşağıdaki tabloda Vet Coin’in Coinmarketcap sıralaması, hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz.

Vet (VeChain) Coin Sahibi

İlk önce VeChain projesini 2015 yılında resmen başlattı ve 2017 yılının başlarında Fenbushi Capital, Future Capital, PwC ve DNV gibi büyük yatırımcılara sahip olan VeChain’i kurdu. Ayrıca VeChain kurucusu Sunny Lu, akıllı sözleşmelerin kullanımıyla tedarik zinciri yönetimi için kurumsal çözümler yaratma görevinde. VeChain, kripto borsalarında VET veya VechainThor olarak listelenmektedir.

VeChain Coin Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi Vet Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak biz de en güncel son dakika haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Coin Geleceği kategorimize buradan ulaşabilirsiniz.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Aşağıdan Coin Geleceği kategorimizdeki yazılara ulaşabilirsiniz

Vet Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.5/5 - (13 Oy)
“Vet Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030” üzerine 3 yorum
Yorum yapın