Ana Sayfa » Coin Geleceği » Ada Coin Geleceği 2024

Ada Coin Geleceği 2024

Oldukça popüler olan coinler arasındaki ADA Coin nedir ve Cardano yorum ile alakalı detaylı bilgi verdiğimiz yazımız karşınızda. Ada Coin Geleceği 2024 ve fiyat tahminleri, gelecek tahminleri grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Kripto para piyasasında coin yorum hakkında fikir edinmek ve gerekli fiyat tahminlerini yapabilmek için oldukça fazla araştırma yapmak gerekmektedir. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir.

 • Gov Capital: 1,55 dolar
 • PricePredictions.net: 0,79 dolar
 • Digitalcoinprice: 1,01 dolar
 • CryptoPredictions.com: 0,73 dolar
 • Wallet Investor: 0,0357 dolar
 • CoinCodex: 1,24 dolar

Ada (Cardano) Coin Nedir?

Kuşkusuz bir coine yatırım yapmadan önce onu tanımanız iyi bir taktiktir. Dolayısı ile önce ADA Coin Nedir sorusunun cevabını vererek başlayalım.

Cardano, Ethereum’un eski kurucu ortağı Charles Hoskinson tarafından 2017 yılında 600 milyon dolarlık piyasa değeri ile kurulmuş, blok zinciri odaklı bir kripto para ağıdır. Tıpkı ZRX gibi. Ethereum’dan taşındıktan sonra, Hoskinson, Bitcoin’in yavaşlığı ve katılığı, güvenliği ve Ethereum’un ölçeklenebilirliği zorluklarını azaltmaya odaklanan Input-Output Hong Kong firması (IOHK) adlı bir blok zinciri mühendislik şirketi kurdu.

Bitcoin ve Ethereum’un benzer olmayan iş kanıtı protokolleri olan Cardano, Ouroboros adlı enerji açısından verimli bir hisse kanıtı protokolü kullanır.

Her şey kripto ticaretini basitleştirmekle ilgilidir. Bu nedenle Cardano, ağ kullanıcılarının Upbit, Binance, Digiflex ve daha pek çok kripto borsasını kullanarak sorunsuz ticaret ve para transferi yapmasına olanak tanır.

Güvenlik ve ölçeklenebilirlik dikkate değer engeller olduğu için kullanıcılar, Cardano’nun kripto cüzdanı Daedalus’ta madeni paraları güvenilir bir şekilde tutuluyor. Ada coin nedir geleceği hakkında detayları sizlere sunduk. Şimdi proje nasıl çalışıyor bir bakalım.

Ada (Cardano) Coin Nasıl Çalışır?

Bugüne kadar, güçlü oyuncu Ethereum, akıllı sözleşmelerin büyümesinde olmuştur. Bununla birlikte, birçok kişi Cardano’nun akıllı sözleşme arenasında geleceğin güçlü bir Ethereum rakibi olabileceğini iddia ediyor. Cardano, şimdiye kadar kurulmuş diğer protokollerden daha etkileyici görünüyor.

Geliştirme ekibi, bunun şimdiye kadar tasarlanmış ideal kripto para birimi olduğunu düşünüyor. Yapı, dağıtılmış ağlar, çerçeveler ve şifreleme gibi ilkeleri birleştirir. Cardano, Blockchain’in 3. nesil bir kripto para birimi olarak benimsenmesinin günlük sorunlarını çözmeyi amaçlıyor.

Bu zorluklar, uyumluluk, ölçeklenebilirlik ve tutarlılık gibi konuları kapsayan Blockchain aralığından geçer. Cardano, mimari tasarım ile fikir ve en iyi uygulamaları yaparak bu engelleri çözmeye çalışır.

ADA Coin Geleceği 2024 (Cardano)

İlk olarak Cardano (ADA) Coin Geleceği 2024, güçlü bir yokuş yukarı sürüşü ortaya koyuyor. Ve bu da onu kripto dünyasında en kararlı oyunculardan biri yapıyor. Yükselen Kanal paterni, Direnç seviyesini anlatan ve önümüzdeki aylarda yeni bir zirveye ulaşan bir yükseliş rallisi gösterir.

ADA’nın kısa vadede rakiplerini geçmesi muhtemeldir. Fiyat seviyesi bir işaret olmasa da 56.53’teki Göreceli Güç Endeksi (RSI) aşırı alım durumunu gösteriyor. Ve uzmanların yukarı yönlü hareket konusunda daha dikkatli olduklarını gösteriyor.

Kısacası ADA’nın Basit Hareketli Ortalaması ve Üstel Hareketli Ortalaması, dalgalanma, konsolidasyon ve yukarı yönlü yörüngedeki iyileştirmelerin eşlik ettiği birçok yükseliş hareketine sahiptir.

Ada Coin Geleceği 2022

Yükseliş projeksiyonuna inanırsak, ADA 3,13 dolar direnç seviyesini bölmektedir. Ve yıl sonuna kadar 0.60 doların üzerine çıkabilir. Hiper yükseliş kripto durumunda analistler, 2022’de daha fazla gidebileceğine ve 0.60-0.70 dolara ulaşabileceğine inanmaktadırlar.

Cardano Coin Geleceği 2023

Kripto trendi tersine dönerse, tıpkı diğerleri gibi ADA, fiyatın kısa vadede mevcut direnç seviyesi olan 1$’a düştüğünü görebilir. En kötü durum senaryosu, yükseliş pozisyonuna geri dönmek için soğukkanlılığı yeniden kazanmadan önce 1 $ seviyesine daha ciddi düşebilmektedir.

Yatırımcılar, üçüncü blok zinciri yükseltmesinin başarısına büyük ölçüde güvenmektedirler. Ve ADA fiyatının yıl sonundan önce 0.80 dolar seviyesini aşmasını bekliyor.

Cardano Coin Geleceği 2024

Kripto uzmanları, momentumun Cardano’yu desteklediğini düşünmektedirler. Ve eğilim devam ederse, ADA 2022’de 2 dolar seviyesine ulaşabilmektedir. Ve 2 dolar civarında düzeltme ve konsolidasyon ile 2.5 dolarlık bir yükseliş görebilir.

2022’de psikolojik direnç seviyesini kırarsa, daha hızlı gelişecek ve muhtemelen 2023’te 3 dolara ve 2024’te 5 dolara ulaşacak.

Ada Coin Geleceği 2025

Trend ve düzeltme turuna bakıldığında, Cardano ADA’nın kaleyi koruduğu bilinmektedir. Ve güçlü bir teknoloji hamlesi ile zemin kazandığı kesinlikle söylenebilmektedir.

Planlanan yükseltmelerle, ADA’nın yükseliş momentumunu koruması ve hem bitcoin hem de ethereum üzerinde çalışması muhtemeldir. Daha geniş duyarlılık aynı kalırsa, Eylül ayında hızla 5 dolara geçebilmektedir. Ve yıl sonuna kadar 5 dolarlık direnci kırabilmektedir.

Bu içeriğimize benzer olan Stx Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Ada Coin Yorum 2024 (Cardano)

Ada Coin Yorum

Ada Coin geleceği 2024 yazımıza yorum konusuyla devam ediyorum. Cardano, güvenlik, hız, ölçeklenebilirlik ve esnekliği destekleyen ileri teknolojiyle desteklenen en güvenilir dijital varlıklardan biridir.

Kripto para, hacim ve yatırımcı güvenine bakıldığında, temellerin güçlü olduğu ve umut verici getiriler sağladığı basitçe söylenmektedir. Geçtiğimiz yıllarda ADA, %650’nin üzerinde bir büyüme oranına sahipti. Gelecek vaat eden hisse protokolü ve akıllı sözleşme artışlar yaşayacaktır. 2022’de 1 dolarlık direnç seviyesini aşması ve gelecek yıl 2 dolara ulaşması muhtemel.

Cardano Coin Hangi Borsalarda Var?

Aşağıdaki borsalarda Ada Coin bulabilirsiniz. Cardano Coin Hangi Borsada? En çok sorulan ve merak edilen konular arasındadır. Üyelik kaydınızı oluşturup alım veya satım işlemi gerçekleştirmeniz mümkündür.

 • Binance
 • Coinbase Exchange
 • Huobi Global
 • Kucoin
 • Bithumb
 • Gate io
 • Kraken
 • Bitfinex

Bu içeriğimize benzer olan Reef Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Cardano Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia her zaman yükselmez veya her zaman düşmez. Piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları mevcuttur. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirlemektedir. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de budur.

Aşırı alım ve satım değerlerini sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Cardano Coin’de de aynı durum söz konusudur.

ADA Coin Kimin?

Charles Hoskinson, Cardano’nun Kurucusu ve Hong Kong’un CEO’sudur. Ayrıca Cardano, kimlik doğrulamasından merkezi olmayan finansmana ve NFT’lere kadar uzanan kullanım durumlarına sahiptir. Kendi kendini tanımlayan üçüncü nesil bir blok zinciridir. Yerel kripto para birimi ADA, piyasa değeri açısından en değerli kripto varlıklarından biridir.

ADA Coin Haberleri 2024

En yeni, güncel ve sağlam ADA Coin Haberleri 2024, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi Cardano Coin’in hem kendi sitesini kontrol edebilmektesiniz. Hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor.

Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak biz de en güncel son dakika haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

ADA Coin Geleceği Hakkında Sık Sorulan Sorular

ADA Coin Geleceği Hakkında Sık Sorulan Sorular ile karşınızdayız. Bunlara verdiğimiz cevaplar sorularınıza ışık tutacak. Sizin de sormak istediğiniz sorular varsa yorum bölümünde belirtmeyi unutmayınız. Detaylı cevaplayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Aşağıdan Kripto para kategorimizdeki yazılara ulaşabilirsiniz

Ada Coin Geleceği ve Cardano Yorum 2024 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.9/5 - (18 Oy)
Yorum yapın