Ana Sayfa » Coin Geleceği » KEY Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

KEY Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

Oldukça popüler olan coinler arasındaki KEY Coin nedir ve geleceği ile alakalı detaylı bilgi verdiğimiz yazımız karşınızda. KEY Coin Yorum ve Geleceği 2022 ve yorum, fiyat tahminleri, gelecek tahminleri grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bunun yanında Bizde kalmasın ekibi olarak herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız. Özellikle verdiğimiz bilgiler sizi daha çok araştırmaya yöneltmek içindir.

Key Coin Nedir?

Key Coin diğer aldıyla Selfkey, dijital kimliklerinin tam mülkiyetini, özgürlüğünü ve mahremiyetini sağlayan kimlik ekosistemidir. Ayrıca blok zinciri tabanlı bir ekosistemdir.

Selfkey, birey veya şirketlerin kişisel verilerini kontrol edeceği, yöneteceği, işlem yapacakları ve de kripto para portföylerini düzenleyecekleri bir platform. Ayrıca büyük veri ihlallerinden uzak durarak daha güvenli bir anahtar mekanizması ile kimlik ve diğer bilgileri rahatlıkla korurlar.

Selfkey (KEY) Özellikleri

 • Devrim niteliğinde: KEYS Token, gayrimenkul ve lüks varlıkların değişiminde devrim yaratacak kapsamlı bir ürün ekosistemindeki ilk adımdır.
 • Şeffaf: Topluluklar yalnızca şeffaflık önce geldiğinde gelişir. Ekibimiz, rahat uyuyabilmeniz için yaklaşımımızın her alanında şeffaf olmaya çalışmaktadır.
 • Adil: KEYS topluluğu, KEYS ekosistemi aracılığıyla finansal özgürlük için adil bir şans sağlamayı amaçlar.
 • Güçlendirme: Merkezi olmayan teknolojiler aracılığıyla süreçleri basitleştirerek blok zinciri teknolojisinin temel değerlerini somutlaştırıyoruz.

KEY Coin Sahibi Kim?

Kurucu ortaklar Veena Warmann ve John Warmann birlikte, İngiltere’nin önde gelen önde gelen Dijital Varlık Yönetim Firmasını kurmak için dijital pazarlama, emlak, işletmeler ve kripto para birimi alanlarından 15 yılı aşkın iş deneyimini bir araya getiriyor.

Bu içeriğimize benzer olan BLZ Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

KEY (Selfkey) Coin Geleceği

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında KEY Coinin fiyat dağılımını takip edebilirsiniz. Verdiğimiz değerler dolar bazlıdır.

KEY Coin Geleceği

Selfkey coin ile alakalı gelecek yılların tahminleri sizlerle,

Yıl Minimum Fiyat Ortalama Fiyat Maksimum Fiyat
20220.0190.0200.022
20230.0280.0280.033
20240.0410.0420.048
20250.0590.0610.073
20260.0840.0870.100
20270.120.130.14
20280.180.190.21
20290.260.270.31
20300.390.400.46

KEY Coin Geleceği 2022

Şimdi 2022 yılından bahsetmişken, o zaman fiyatta muhteşem bir sıçrama göreceksiniz ve her seviyenin ötesinde çok büyük ve muazzam bir büyüme olacağını göreceksiniz. Ayrıca madeni para bu yıl maksimum 0,022 dolar hedefine çok kolay ulaşacak. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

KEY Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu madeni parada böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat hakkında konuşursak, bu madeni paranın 0,033$ fiyat seviyesine ulaştığını ve kırıldığını göreceğinizi söylemek istiyoruz. Bu coin teknik özellikleri, durumu kolayca gösteriyor.

Selfkey Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında evet, tahminimize göre madeni para hakkında büyük bir bilgi göreceksiniz. Ayrıca en fazla olarak, fiyatın yıl içinde 0,048$ fiyatına ulaşacağını varsayabilirsiniz.

KEY Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru ilerliyoruz, o zaman size büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici bilgiler vermek istiyoruz. Özellikle madeni paranın piyasa değeri çok iyi büyüyor ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme göreceksiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz çok yüksek ve fiyat 0,073$ değerine ulaşacak.

Selfkey Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan KEY için 2030 yılında en düşük 0,39$ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu içeriğimize benzer olan Ctsi Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Key Coin Yorum 2022

Önce KEY Coin yorum yapmak gerekirse, Selfkey, uzun vadeli yatırım için güzel kriptolardan biridir. Kullanıcılar, Selfkey projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

Günümüzde bireylerin özellikle de şirketlerin verilerini korumaları gerekmektedir. Bu veriler finansal veya bürokratik veriler olabilir. O nedenle blok zinciri tabanlı şeffaf ve daha güvenli anahtar sistemleri ile koruma sağlaması oldukça mantıklı.

Bu yazıdaki her ifade yatırım tavsiyesi olarak yorumlanamaz, bizde kalmasın ekibi, yatırım tavsiyesi vermez yatırım yapmadan önce herkesi kendi araştırmalarını yapmaya yönelik teşvik eder.

KEY Hangi Borsalarda Var?

KEY Coini aşağıdaki borsalarda listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Binance
 • Kucoin
 • Gate io
 • WazirX
 • Bitrue
 • CoinDCX
 • Giottus
 • Crex24
 • Hotbit
 • LATOKEN

Key Coin Grafik

Nisanın ilk haftasında $0.0347 gibi rekor bir seviyeye ulaşmıştır fakat daha sonra mayısın 3. Haftasında $0.0054 seviyelerine inerek aşırı düşüş göstermiştir. Ardından her ne kadar toparlansa da eski seviyelerini görememiştir. Güncel fiyat ve diğer bilgiler için aşağıda verilen tabloyu inceleyebilirsiniz.

KEY Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia sürekli olarak yükselmez veya her zaman düşüşe geçmez. Ayrıca piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları vardır. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirler. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerleridir. Bunları sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. KEY Coin’de de aynı durum söz konusudur. Bu yüzden KEY Coin ara ara olsa da düşüyor.

KEY (Selfkey) Coin Bilgileri

Aşağıdaki tabloda KEY Coin’in Coinmarketcap sıralaması, hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece KEY Coin Geleceği 2022 ve Yorum hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

KEY (Selfkey) Coin Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi KEY Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak biz de en güncel son dakika haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Aşağıdan Coin Geleceği kategorimizdeki yazılara ulaşabilirsiniz

Son olarak KEY Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedirherhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.4/5 - (14 Oy)
Yorum yapın