Ana Sayfa » Coin Geleceği » BLZ Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

BLZ Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

Oldukça popüler olan coinler arasındaki BLZ Coin nedir ve geleceği ile alakalı detaylı bilgi verdiğimiz yazımız karşınızda. BLZ Coin Geleceği 2022 ve yorum, fiyat tahminleri, gelecek tahminleri grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bunun yanında Bizde kalmasın ekibi olarak herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız. Özellikle verdiğimiz bilgiler sizi daha çok araştırmaya yöneltmek içindir.

Blz Coin Nedir?

Bluzelle diğer adı ile Blz Coin, Yeni Veri Ekonomisinin temeli olarak blok zinciri, merkezi olmayan ve güvenilir bilgi işlem teknolojilerini kullanır.  Veri para birimidir ve bu ekonomi bireylerden, şirketlerden ve hükümetlerden gelen verilerin sorumlu bir şekilde derlenmesi, depolanması ve dağıtılmasıyla gelişir.  Bunun yanında bu sınırsız veri ekonomisinin çekirdeği, ölçeklenebilirlik, güvenilirlik, tutarlı performans ve yüksek güvenlik ölçümleri sağlayan güçlü bir sistem olan Bluzelle merkezi olmayan veritabanıdır.  Bu veritabanı ve araçlar çerçevesi ile Bluzelle, geliştiricilerin ürünleri üç alan etrafında oluşturmasına olanak tanır:

 1. Özel Veri Sahipliği
 2. Veri Sendikasyonu
 3. Merkezi Olmayan Web Altyapısı.

Bluzelle (BLZ) Özellikleri

Blz Coin diğer adıyla da Bluzelle’nin özellikleri:

 • Merkezi olmayan bir yapıya sahiptir.
 • Veri depolanmasını sağlar.
 • Tutarlı performansa ve yüksek güvenliğe sahiptir.
 • Ölçeklenir bir yapıdadır.

BLZ Coin Sahibi Kim?

Bluzelle (BLZ), 2014 yılında Pavel Bains ve Neeraj Murarka tarafından Vancouver , British Columbia’da kurulmuş bir blok zinciri ve yazılım geliştirme şirketidir . Ayrıca 2016 yılında şirket merkezini Singapur, Singapur’a taşıdı .

Bu içeriğimize benzer olan Nuls Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

BLZ (Bluzelle) Coin Geleceği 2022-2030

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında BLZ Coinin fiyat dağılımını takip edebilirsiniz. Verdiğimiz değerler dolar bazlıdır.

BLZ Coin Geleceği

Bluzelle coin ile alakalı gelecek yılların tahminleri sizlerle,

Yıl Minimum Fiyat Ortalama Fiyat Maksimum Fiyat
20220.330.340.40
20230.480.500.57
20240.700.720.85
20251.001.041.20
20261.451.501.74
20272.022.092.51
20282.903.013.49
20294.264.415.24
20306.196.417.44

BLZ Coin Geleceği 2022

Şimdi 2022 yılından bahsetmişken, o zaman fiyatta muhteşem bir sıçrama göreceksiniz ve her seviyenin ötesinde çok büyük ve muazzam bir büyüme olacağını göreceksiniz. Ayrıca madeni para bu yıl maksimum 0,40 dolar hedefine çok kolay ulaşacak. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

BLZ Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu madeni parada böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat hakkında konuşursak, bu madeni paranın 0,57$ fiyat seviyesine ulaştığını ve kırıldığını göreceğinizi söylemek istiyoruz. Bu coin teknik özellikleri, durumu kolayca gösteriyor.

Bluzelle Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında evet, tahminimize göre madeni para hakkında büyük bir bilgi göreceksiniz. Ayrıca en fazla olarak, fiyatın yıl içinde 0,85$ fiyatına ulaşacağını varsayabilirsiniz.

BLZ Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru ilerliyoruz, o zaman size büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici bilgiler vermek istiyoruz. Özellikle madeni paranın piyasa değeri çok iyi büyüyor ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme göreceksiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz çok yüksek ve fiyat 1,20$ değerine ulaşacak.

Bluzelle Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan BLZ için 2030 yılında en düşük 6,19$ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu içeriğimize benzer olan Dusk Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Blz Coin Yorum 2022

Önce BLZ Coin ile alakalı yorum yapmak gerekirse, Bluzelle, uzun vadeli yatırım için güzel kriptolardan biridir. Kullanıcılar, özellikle Bluzelle projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

Blz’nin sunduğu imkanlar arasında özel veri sahipliği mevcut. Bunun yanında veri depolanması, ölçeklenmesi, yüksek güvenlik hizmeti ve de performans oldukça kıymetli. Bu nedenle tercih edilen kripto paralar arasında yer alıyor.

Bu yazıdaki her ifade yatırım tavsiyesi olarak yorumlanamaz, bizde kalmasın ekibi, yatırım tavsiyesi vermez yatırım yapmadan önce herkesi kendi araştırmalarını yapmaya yönelik teşvik eder.

BLZ Hangi Borsalarda Var?

BLZ Coini aşağıdaki borsalarda listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Binance
 • Coinbase Exchange
 • Kucoin
 • Gate io
 • Huobi Global
 • Uniswap
 • MEXC
 • WazirX
 • ProBit Global
 • XT.COM
 • Coinex

Blz Coin Grafik

Martın üçüncü haftalarında $0.667 seviyelerine çıkan Bluzelle, daha sonra oldukça değer kaybetmiştir. Ağustosun son haftasında tekrar bir yükseliş göstermiştir. Ve $0.32 seviyelerine ulaşmıştır. Bu seviyelerine çıksa da tepe noktalarında alanlar için pek de yeterli bir yükseliş göstermiş diyemeyiz. Güncel fiyat ve diğer bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

BLZ Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia sürekli olarak yükselmez veya her zaman düşüşe geçmez. Ayrıca piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları vardır. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirler. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerleridir. Bunları sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. BLZ Coin’de de aynı durum söz konusudur. Bu yüzden BLZ Coin ara ara olsa da düşüyor.

BLZ (Bluzelle) Coin Bilgileri

Aşağıdaki tabloda BLZ Coin’in Coinmarketcap sıralaması, hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece BLZ Coin Geleceği 2022 ve Yorum hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

BLZ (Bluzelle) Coin Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi BLZ Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak biz de en güncel son dakika haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Aşağıdan Coin Geleceği kategorimizdeki yazılara ulaşabilirsiniz

Son olarak BLZ Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedirherhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.7/5 - (7 Oy)
Yorum yapın