Ana Sayfa » Coin Geleceği » GHST Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

GHST Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

Oldukça popüler olan coinler arasındaki GHST Coin nedir ve geleceği ile alakalı detaylı bilgi verdiğimiz yazımız karşınızda. GHST Coin Geleceği 2022 ve yorum, fiyat tahminleri, gelecek tahminleri grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bunun yanında Bizde kalmasın ekibi olarak herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız. Özellikle verdiğimiz bilgiler sizi daha çok araştırmaya yöneltmek içindir.

GHST Coin nedir?

GHST, bir DAICO olarak piyasaya sürüldü – DAO tarafından yönetilen bir token satışı, bu da toplanan fonların topluluk tarafından yönetildiği anlamına geliyor.  Aavegotchi, kullanıcıların oyunlaştırılmış bir DeFi deneyimi için Aavegotchis’lerini toplamasına, rekabet etmesine ve birleştirmesine olanak tanıyan DeFi etkin bir kripto koleksiyon projesi olarak tanımlanıyor.

Aavegotchi (GHST), bir oyun deneyiminin yanı sıra DeFi ve NFT’leri birleştiren farklı konseptler sunarak NFT pazarını şekillendirmeye yardımcı olabilir. Ayrıca Aave protokolünde barındırılan Aavegotchi, önde gelen bir oyunu ve kullanıcıların jetonları stake edebilecekleri bir DeFi protokolünü temsil ediyor.
Aavegotchi (GHST) ile ilgileniyor, ancak bunun ne hakkında olduğundan veya nereden başlayacağından emin değil misiniz? Endişelenme. Bu yazı, proje hakkında bilmeniz gereken her şeyi size öğretmek ve sizi piyasadaki en kullanıcı dostu ticaret deneyimine atlamaya hazır hale getirmek için tasarlanmıştır.

Kişisel finans ve özellikle yönetimi söz konusu olduğunda, insanlar özerklik ve ademi merkeziyetçilikle daha fazla ilgilendikçe, merkezi olmayan finans ve takas edilemeyen tokenler son yıllarda kripto para piyasasını sallıyor. Bununla birlikte Aavegotchi, stake edilebilecek benzersiz özelliklere sahip tokenler sunan DeFi ve NFT odaklı bir proje olarak ortaya çıktı.

Aavegotchi (GHST) Özellikleri

GHST, yalnızca kullanıcıların oyun içi koleksiyon satın alıp oluşturabilecekleri bir oyun platformu değildir. Gotchis’in kullanımı, NFT’lerin ve oyun koleksiyonlarının ötesine geçer, çünkü Gotchiler teminat olarak da kullanılabilir. Gotchis ile etkileşimi etkinleştirmek için, kullanıcıların önce, Gotchis’e oyuncu etkinliği dışında değer veren diğer desteklenen kripto para birimlerini yatırması gerekir.

Oyuncular teminat göndererek, gerçek zamanlı olarak görülebilen faiz de kazanabilirler. Faiz kazanmanın yanı sıra, kullanıcılar GHST ödülleri de kazanabilirler. Ağ, koleksiyon ve giyilebilir ürünler pazarından ve mini oyun ücretlerinden gelir elde eder.

GHST Coin Sahibi Kim?

Aavegotchi, DeFi ve NFT’ler konusunda güçlü bir geçmişe ve engin deneyime sahip bir ekip tarafından 2020 yılında Pixelcraft Studios tarafından kuruldu. Pixelcraft Studios ve Aavegotchi platformları, Jesse Johnson ve onun takma adlı kurucu ortağı Coder Dan tarafından kuruldu. Diğer birçok ekip üyesi proje üzerinde bir takma adla çalışıyor.

Ayrıca Jesse Johnson, altınla desteklenen ilk NFT olan Bullionix’i de yarattı. Bunun yanında Aavegotchi’nin arkasındaki fikir, oyuncuların NFT’ler şeklinde koleksiyonları yükseltebileceği, satabileceği ve satın alabileceği ilgi çekici bir oyun yaratırken Gotchis’i teminat olarak kullanmalarına izin vermektir.

Bu içeriğimize benzer olan Nuls Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

GHST (Aavegotchi) Coin Geleceği 2022-2030

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında Pond Coinin fiyat dağılımını takip edebilirsiniz. Verdiğimiz değerler dolar bazlıdır.

GHST Coin Geleceği

Aavegotchi coin ile alakalı gelecek yılların tahminleri sizlerle,

Yıl Minimum Fiyat Ortalama Fiyat Maksimum Fiyat
20223.613.714.24
20235.215.406.11
20248.128.399.36
202512.2612.6814.26
202617.0817.7221.35
202725.0325.7430.16
202835.4036.6842.92
202951.4653.3061.48
203076.2978.9588.73

GHST Coin Geleceği 2022

Şimdi 2022 yılından bahsetmişken, o zaman fiyatta muhteşem bir sıçrama göreceksiniz ve her seviyenin ötesinde çok büyük ve muazzam bir büyüme olacağını göreceksiniz. Ayrıca madeni para bu yıl maksimum 4,24 dolar hedefine çok kolay ulaşacak. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz. Bununla beraber hepinizin bildiği gibi bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesinde ve sürekli büyüyen birçok altcoin ve Defi coin var. Yani bu coin fiyatında muhteşem bir büyüme göreceksiniz.

GHST Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu madeni parada böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat hakkında konuşursak, bu madeni paranın 6,11$ fiyat seviyesine ulaştığını ve kırıldığını göreceğinizi söylemek istiyoruz. Bu coin teknik özellikleri, durumu kolayca gösteriyor.

Aavegotchi Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında evet, tahminimize göre madeni para hakkında büyük bir bilgi göreceksiniz. Ayrıca en fazla olarak, fiyatın yıl içinde 9,36$ fiyatına ulaşacağını varsayabilirsiniz.

GHST Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru ilerliyoruz, o zaman size büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici bilgiler vermek istiyoruz. Özellikle madeni paranın piyasa değeri çok iyi büyüyor ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme göreceksiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz çok yüksek ve fiyat 14,26$ değerine ulaşacak.

Aavegotchi Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan GHST için 2030 yılında en düşük 76,29$ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu içeriğimize benzer olan Dusk Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

GHST Coin Yorum 2022

Önce GHST Coin ile alakalı yorum yapmak gerekirse, Aavegotchi, uzun vadeli yatırım için güzel kriptolardan biridir. Kullanıcılar, Aavegotchi projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

Aavegotchi, NFT’leri ve DeFi kullanım senaryolarını yönetmek ve oluşturmak için benzersiz bir yaklaşıma sahip önde gelen bir projedir. Geliştirme ekibi, proje gelişmeye devam ettikçe gelecekte daha fazla işlevsellik eklemeyi planlıyor. Oyuncular, eğlenirken NFT’lerini yönetebilir ve kar edebilecekleri daha değerli ve benzersiz Gotchi’ler oluşturabilir, ayrıca sahip olduğunuz Gotchi’leri desteklemek için kullanılan teminatlardan faiz kazanabilirsiniz. NFT’lerin benzersizliği ve değeri ile DeFi sektörünün artan popülaritesi ile blok zinciri oyunlarının yanı sıra mücadele eden Aavegotchi, merkezi olmayan finansla ilgili umut verici bir konsept kombinasyonu oluşturuyor.

Bu yazıdaki her ifade yatırım tavsiyesi olarak yorumlanamaz, bizde kalmasın ekibi, yatırım tavsiyesi vermez yatırım yapmadan önce herkesi kendi araştırmalarını yapmaya yönelik teşvik eder.

 • Binance
 • Kucoin
 • Gate io
 • Kraken
 • Poloniex
 • OKEx
 • Sushiswap
 • MEXC
 • LBank
 • Uniswap
 • Bitvavo

GHST Coin Grafik

25 Kasım 2021 tarihinde çok ciddi bir yükseliş yapmıştır. $3.08 seviyelerine çıkmıştır. Ve tarihinin en yüksek seviyesine ulaşmıştır. Daha önceki süreçte düşüş eğilimi göstermiştir. 2 Aralık 2020 tarihinde $0.48 seviyelerine kadar düşmüştür. Her ne kadar yükseliş göstermişse de eski seviyelerine ulaşamamıştır.

GHST Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia sürekli olarak yükselmez veya her zaman düşüşe geçmez. Ayrıca piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları vardır. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirler. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerleridir. Bunları sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. GHST Coin’de de aynı durum söz konusudur. Bu yüzden GHST Coin ara ara olsa da düşüyor.

GHST (Aavegotchi) Coin Bilgileri

Aşağıdaki tabloda GHST Coin’in Coinmarketcap sıralaması, hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece GHST Coin Geleceği 2022 ve Yorum hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aavegotchi Coin Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi GHST Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak biz de en güncel son dakika haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Coin geleceği kategorimize buradan ulaşabilirsiniz.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Aşağıdan Coin Geleceği kategorimizdeki yazılara ulaşabilirsiniz

Son olarak GHST Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.5/5 - (15 Oy)
Yorum yapın