ANKR Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

Oldukça popüler olan coinler arasındaki ANKR Coin nedir ve geleceği ile alakalı detaylı bilgi verdiğimiz yazımız karşınızda. ANKR Coin Geleceği 2022 ve yorum, fiyat tahminleri, gelecek tahminleri grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Ankrcoin yorum araştırmalarımız arasında son derece önemli olan coinlerden bir tanesi. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bunun yanında Bizde kalmasın ekibi olarak herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız. Özellikle verdiğimiz bilgiler sizi daha çok araştırmaya yöneltmek içindir.

Ankr Coin Nedir?

Ankr, kullanıcıların Proof of Stake (PoS) blok zincirlerinde düğümleri dağıtabilecekleri, PoS tokenlerini stake edebilecekleri ve merkezi olmayan finans (DeFi) uygulamalarına erişebilecekleri bir platform sunarak Web3’ün benimsenmesini kolaylaştırmayı amaçlıyor. Bir PoS blok zinciri için bir düğüm çalıştırmak, genellikle gelir elde etmenin çekici bir yolu olarak algılanır. Ancak, önemli donanım yatırımları ve teknik yeterlilik genellikle başlamanın önündeki engeller olarak görülür.

Ankr, düğüm oluşturma sürecini düzinelerce blok zinciri için sadece birkaç tıklamayla basitleştirerek bu zorlukların üstesinden gelmeye çalışıyor. Bununla birlikte düğüm operatörleri, platformun sağladığı çeşitli hizmetler karşılığında Ankr’a yalnızca aylık bir ücret ödemek zorundadır. Ayrıca Ankr ilk olarak Dağıtılmış Bulut Bilgi İşlem Ağı olarak piyasaya sürüldü. Bunun yanında amacı, tek bir bulut bilişim sağlayıcısına güvenmek yerine, boşta olan bir makine ağından bulut bilişim için fazla kapasite kullanmaktı. O zamandan beri ekip, blok zincirlere katılmayı, geliştirmeyi ve kullanmayı herkes için daha kolay hale getirme çabalarını genişletti. Ankr’ın yerel kripto para birimi ANKR coin, Ankr platformunda bir ödeme yöntemi olarak hizmet veriyor.

Ankr Coin Özellikleri:

 • Proof of Stake (PoS) blok zincirlerinde kullanılmaktadır.
 • Web3’ü benimseyen bir yapısı vardır.
 • Ankr ilk olarak Dağıtılmış Bulut Bilgi İşlem Ağı da mevcuttur.

ANKR Coin Sahibi Kim?

Chandler Song, Ankr’ın Kurucu Ortağı ve CEO’sudur. Daha önce yazılım mühendisliği mesleğini yapmaktaydı.

Bu içeriğimize benzer olan SXP Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

ANKR (AnkrToken) Coin Geleceği 2022-2030

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında ANKR Coinin fiyat dağılımını takip edebilirsiniz. Verdiğimiz değerler dolar bazlıdır.

ANKR Coin Geleceği

AnkrToken ile alakalı gelecek yılların tahminleri sizlerle,

Yıl Minimum Fiyat Ortalama Fiyat Maksimum Fiyat
20220.140.150.18
20230.210.220.25
20240.310.310.37
20250.440.460.52
20260.650.680.76
20270.920.961.13
20281.341.371.59
20291.932.002.31
20302.742.823.39

ANKR Coin Geleceği 2022

Şimdi 2022 yılından bahsetmişken, o zaman fiyatta muhteşem bir sıçrama göreceksiniz ve her seviyenin ötesinde çok büyük ve muazzam bir büyüme olacağını göreceksiniz. Ayrıca madeni para bu yıl maksimum 0,18dolar hedefine çok kolay ulaşacak. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

ANKR Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu madeni parada böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat hakkında konuşursak, bu madeni paranın 0,25$ fiyat seviyesine ulaştığını ve kırıldığını göreceğinizi söylemek istiyoruz. Bu coin teknik özellikleri, durumu kolayca gösteriyor.

AnkrToken Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında evet, tahminimize göre madeni para hakkında büyük bir bilgi göreceksiniz. Ayrıca en fazla olarak, fiyatın yıl içinde 0,37$ fiyatına ulaşacağını varsayabilirsiniz.

ANKR Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru ilerliyoruz, o zaman size büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici bilgiler vermek istiyoruz. Özellikle madeni paranın piyasa değeri çok iyi büyüyor ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme göreceksiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz çok yüksek ve fiyat 0,52$ değerine ulaşacak.

AnkrToken Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan ANKR için 2030 yılında en düşük 0,76$ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu içeriğimize benzer olan Dusk Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Ankr Coin Yorum 2022

Önce ANKR Coin ile alakalı yorum yapmak gerekirse, AnkrToken , uzun vadeli yatırım için güzel kriptolardan biridir. Kullanıcılar, AnkrToken projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

Proof of Stake (PoS) blok zincirlerinde kullanılmaktadır. Web3’ü benimseyen bir yapısı vardır. Ankr ilk olarak Dağıtılmış Bulut Bilgi İşlem Ağı da mevcuttur. Bu gibi özelliklerinden dolayı hem diğer coinlerden farklıdır hem de oldukça yenilikçi bir ekibe sahiptir.

Bu yazıdaki her ifade yatırım tavsiyesi olarak yorumlanamaz, bizde kalmasın ekibi, yatırım tavsiyesi vermez yatırım yapmadan önce herkesi kendi araştırmalarını yapmaya yönelik teşvik eder.

Ankr Coin Hangi Borsalarda Var?

Ankr’ın listelendiği kripto para borsaları ise şunlardır:

 • Binance
 • FTX
 • Bithumb
 • Gate io
 • Huobi
 • Kucoin
 • Coinone
 • Bittrex
 • Bitstamp
 • Poloniex

Ankr Coin Grafik

Mart ayının son haftalarında $0.217 seviyelerine kadar çıkmış ve tüm zamanların en yüksek değerine ulaşmıştır. Daha sonra değer kaybetmiştir. Ekim ayının sonlarına doğru tekrar yükselişe geçmiştir. Fakat eski seviyesine ulaşamamıştır. Önceki üst seviyeden alanlar için yeterli bir yükseliş değildir. Güncel fiyat ve diğer bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

ANKR Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia sürekli olarak yükselmez veya her zaman düşüşe geçmez. Ayrıca piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları vardır. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirler. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerleridir. Bunları sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. ANKR Coin’de de aynı durum söz konusudur. Bu yüzden ANKR Coin ara ara olsa da düşüyor.

ANKR (AnkrToken) Coin Bilgileri

Aşağıdaki tabloda ANKR Coin’in Coinmarketcap sıralaması, hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece ANKR Coin Geleceği 2022 ve Yorum hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

ANKR (AnkrToken) Coin Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi ANKR Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak biz de en güncel son dakika haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Coin geleceği kategorimize buradan ulaşabilirsiniz.

Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Diğer coin geleceği yazılarımıza aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak ANKR Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedirherhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

Aşağıdan yazımızı oylayabilirsiniz.

Yorum yapın