Ana Sayfa » Coin Geleceği » IMX Coin Yorum – Immutable X Geleceği 2024

IMX Coin Yorum – Immutable X Geleceği 2024

IMX Coin Nedir, IMX Coin Geleceği, Immutable X Coin Amacı, IMX Coin Yorum ve düşünceleri şu sıralar çok sık araştırılıyor. Bizde bugün IMX Coin konusunu detaylı olarak ele alacağız. Amacımız Immutable X Coin Projesi hakkında merak ettiğiniz tüm cevapları sizlere sunmak.

Önce hemen belirtelim. IMX Coin çok bilinen coinlerden biri. Birçok büyük borsada listeleniyor.  Aynı zamanda oldukça yüksek kâr bırakan coinler arasında yer almakta.  Okumaya başlamadan önce kahvenizi alabilirsiniz. Zira konuyu tüm yönleri ile ele almayı plânlıyoruz. Hazırsanız başlayalım.

IMX Coin Nedir?

Kuşkusuz bir coine yatırım yapmadan önce onu tanımanız iyi bir strateji. Dolayısı ile önce IMX Coin Nedir sorusunun cevabını vererek başlayalım. Böylece onu daha yakından tanımış olacaksınız. Immutable X Coin, Ethereum blok zincirinde değiştirilemez tokenler için 2. katman ölçeklendirme çözümü olarak kendini gösterir. Proje, Ethereum’un ölçeklenebilirlik, zayıf kullanıcı ve geliştirici deneyimi ile likidite azlığı sorunları gibi sınırlamalarını iyileştirmeyi amaçlıyor.

Immutable X Coin Projesi Nedir?

Projenin amacı: Immutable X, Ethereum’un kurucu ortağı Vitalik Buterin tarafından onaylanan bir teknoloji olan StarkEx ZK-Rollup adlı bir teknoloji kullanır. Amaç, güvenlikten ödün vermeden NFT ticareti için sıfır gaz ücreti ile bir kullanıcı deneyimi yaratmaktır. Proje kendisini saniyede 9.000 işlem (TPS) ölçeklenebilirliği ile övünen bir “sınırsız değişim protokolü” olarak pazarlamaktadır.

Bu içeriğimize benzer olan GST Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

IMX Coin Sahibi – Kurucusu Kimdir?

Bunun yanında IMX Coin’in kurucusu ve CEO ’su Immutable X, daha önce e-ticaret şirketi ShopYak’ta yazılım geliştiricisi olarak çalışan Forbes 30 Under 30 girişimcisi James Ferguson ve Peter Thiel üyesi ve girişimci olan kardeşi Robert Ferguson tarafından kuruldu.

IMX Coin Yorum 2024

IMX Coin Yorum ve düşünceleri de belirtelim. Zira yorumlar son derece olumlu. IMX henüz gelişiminin erken aşamalarında. Ancak proje yoğun ilgi görüyor. IMX belirteci için üç ana kullanım durumu vardır: ücretler, bahis ve yönetim. Protokol ücretlerinin %20’si tasarım gereği IMX’te ödenir ve kullanıcılar, ağ ücretlerinden orantılı bir pay almak için jetonları stake edebilirler. Ek olarak, token sahiplerinin IMX iyileştirme teklifleri üzerinde oy hakları vardır. Toplam IMX arzı, mevcut tahmini dolaşım arzı 235.284,001 olan iki milyar jetondur. Şimdi IMX Coin’in özelliklerine daha yakından bakalım.

IMX Coin Özellikleri:

 •  IMX, bir ERC-20 belirtecidir.
 • Proje, katman 2 ZK-Rollup teknolojisini kullanıyor.
 • IMX, 9.000 TPS’ye kadar garanti eder.
 • 240 milyonluk dolaşım arzına ve maksimum 2 milyar jeton arzına sahiptir.

Kısacası yatırımcılarda, Immutable X Coin Projesi konusunda güven oluşursa oldukça kar ettirebilecek bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu tarz yazılarımız Coin Geleceği kapsamında detaylı olarak değerlendirilmektedir. Daha farklı yazılarımıza ulaşmak istiyorsanız eğer bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Immutable X Coin Yorumları

Aşağıda alanında uzman kişilerin bu kripto para ile alakalı yaptıkları yorumları sizlerle:

“Immutable X Coin, son derece kaliteli ve etkin bir coin, listemde yerini aldı.”

“Bu IMX coin baya iyi ama fazla arttı gibi biraz düşmesini bekliyorum.”

IMX Coin Geleceği 2024

İmx Coin Geleceği
İmx Coin Geleceği

Bu başlığın altında IMX Coin Fiyat Tahmini 2024 hakkında detaylı bilgiler paylaşıyor olacağız. Bu sayede IMX Coin Geleceği hakkında daha net fikir edinebilirsiniz.

2024 yılından itibaren Immutable X Coin Geleceği hakkında yorum yapmadan önce şunu belirtelim. Özellikle 2024 yılında uzmanlar ve çeşitli yorumcular coinin, ilerleyen süreçte artacağını düşünüyor.  Bu önemli. Ayrıca coinin bu yıl içerisinde 0.92$ seviyelerine ulaşacağı da tahmin ediliyor.

IMX Coin Geleceği 2025

2025 yılı itibari ile kripto paraların büyümesi ve piyasa değerinin artacağına yönelik heyecan verici zamanları görmek mümkün. Uzun vadeli yatırım yapmak isteyenler için IMX Coin ‘de olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz var. Zira fiyat 2.76$ değerine ulaşabilir.

Immutable X Geleceği 2030

Hakkında oldukça çelişkili yorumlar da var.  Şunu tekrar hatırlatalım. IMX Coin özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi.  Peki IMX Coin 2030 yılında ne olur? Uzmanların tahmini 2030 yılında en düşük 4.83$ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği yönünde.

Bu içeriğimize benzer olan USDN Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

IMX Coin Hangi Borsada? IMX Coin Nereden Alınır?

Aşağıdaki borsalarda Immutable X Coin bulabilirsiniz. IMX Coin Hangi Borsada? En çok sorulan ve merak edilenler arasındadır. Üyelik kaydınızı oluşturup alım veya satım işlemi gerçekleştirmeniz mümkün.

 • Gate io
 • Binance
 • Huobi Global
 • Coinbase Exchange
 • Kucoin
 • FTX
 • Bybit
 • Kraken

IMX Coin Fiyat Tahmini 2024 (Hedef Fiyat)

IMX Coin Fiyat tahmini konusuna değinelim şimdi. Bunun yanında IMX kripto para piyasasında sevilen coinlerden birisi.  olan Hakkında en fazla konuşulan coinler arasında yer alıyor. Bu kripto para ile alakalı bir fiyat söylemek veya tahminde bulunmak pek de doğru olmaz. Ancak Immutable X Coin Hedef Fiyat, 2024 yılı için 0.92 dolar seviyelerinde diyebiliriz.

Feragatname:  Bunu belirtmemiz çok önemli. Elbette iyi bir araştırma ve detaylı bir analiz ile kar bırakma potansiyeli olduğu gibi hatalı bir tahminde de zarar görmek mümkündür.  Dolayısı ile dikkatli olmanız ve bilerek hareket etmeniz gerekmekte. Sitemizdeki bilgiler sadece tanıtım ve bilgilendirme amaçlıdır. Asla bir yatırım tavsiyesi değildir.

IMX Coin Yükselir mi?

IMX Coin Yükselir mi sorusunun cevabını dünya çapında çok sayıda insan merak ediyor. Cevabı öğrenmek için yüzbinlerce araştırma yapılıyor.  Biz şu belirtelim. Özellikle Kripto para sektörünün bir çok dezavantajı ve avantajı vardır.

Dezavantajlarından birisi ise fazla aşağı yukarı oynamasıdır. Özellikle uzun vadeli düşünülen bir coin olduğu için anlık yükseliş ve düşüşler olması çok normaldir. Bir sonraki süreçte yükselip yükselmeyeceğini zaman gösterecektir diyebiliriz.

Bu içeriğimize benzer olan Luffy coin yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

IMX (Immutable X) Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia her zaman yükselmez veya her zaman düşmez. Piyasada alıcıların ve satıcıların iştah seviyeleri mevcuttur. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirlemektedir. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedeni de budur. O sebeple kripto paralarda genellikle alıcılar doyuma ulaştığında coin düşüşe geçer. Bu da IMX neden düşüyor sorunuzun cevabıdır.

Immutable X Coin Hakkında Sık Sorulan Sorular

IMX Coin Geleceği – Immutable X Coin Yorum 2024 makalemizi okuduğunuz için teşekkür ederiz. Yukarıdaki sorular haricinde sizin de bir sorunuz varsa yorum bölümüne yazabilirsiniz. Detaylı olarak cevaplıyor olacağız. Ayrıca bu tarz yazıların devamını görmek için bağlantılara tıklayabilirsiniz.

Ayrıca bizdekalmasin.com bağlantısından da ana sayfamıza ulaşabilirsiniz.

5/5 - (1 Oy)
“IMX Coin Yorum – Immutable X Geleceği 2024” üzerine bir yorum
Yorum yapın