Ana Sayfa » Coin Geleceği » Rose Coin Geleceği 2024 – Oasis Network Yorum

Rose Coin Geleceği 2024 – Oasis Network Yorum

Oldukça popüler olan coinler arasındaki Rose Coin nedir ve geleceği ile alakalı detaylı bilgi verdiğimiz yazımız karşınızda. Rose Coin Geleceği 2024 ve yorum, fiyat tahminleri, gelecek tahminleri grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bunun yanında Bizde kalmasın ekibi olarak herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız. Özellikle verdiğimiz bilgiler sizi daha çok araştırmaya yöneltmek içindir.

Rose Coin Nedir?

Rose Coin diğer adı ile Oasis Network, yeni nesil bir blok zinciridir. Bunun yanında açık finans ve sorumlu bir veri ekonomisi için gizliliğin etkinleştirildiği ilk blok zinciri platformudur. Ayrıca yüksek verimi, güvenli mimarisiyle bir araya gelmiş özel, ölçekler sayesinde DeFi ile güçlendirilebilmekte. Açık Finans’ta devrim yapmakta. Ve onu satıcıların ve erken alım yapanların ötesinde bir kitle pazarına genişletebilmekte. 

Oasis Network (Rose) Özellikleri

 • Daha iyi ölçeklenebilirlik ve artırılmış çok yönlülük için fikir birliği ve yürütmeyi iki katmana (Konsensüs Katmanı ve ParaTime Katmanı) ayırır.
 • Konsensüs ve yürütmenin ayrılması, birden fazla ParaTimes’ın işlemleri paralel olarak işlemesine olanak tanır; bu, bir ParaTime’da işlenen karmaşık iş yüklerinin diğerinde daha hızlı, daha basit işlemleri yavaşlatmayacağı anlamına gelir.
 • ParaTime Katmanı merkezi değildir ve herkesin kendi ParaTime’ını geliştirmesine ve oluşturmasına izin verir. Her ParaTime, gizli bilgi işlem, açık veya kapalı komiteler ve daha fazlası gibi belirli bir uygulamanın ihtiyaçlarını karşılamak için ayrı ayrı geliştirilebilir.
 • Özellikle coin gelişmiş tutarsızlık algılaması, Oasis’i parçalama ve parachainlerden daha verimli hale getirir ve aynı güvenlik düzeyi için daha küçük bir çoğaltma faktörü gerektirir.
 • Kısacası coin, gizli bilgi işlem teknolojisi için geniş bir desteğe sahiptir. Oasis Eth/WASI Runtime, işlenirken verileri gizli tutmak için güvenli yerleşimler kullanan gizli bir ParaTime’ın açık kaynaklı bir örneğidir.

Rose Coin Sahibi Kim?

İlk olarak Rose Coin Sahibi Kim? derseniz eğer, Evan Rose, bir bitcoin kiosk şirketi olan Genesis Coin’in kurucusu ve bir teknoloji danışmanlık firması olan Aquarius’un ortağıdır.

Bu içeriğimize benzer olan Ardor Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Rose (Oasis Network) Coin Geleceği 2024-2030

Aşağıdaki tablodan 2024 ve 2030 yıllarını arasında Rose Coinin fiyat dağılımını takip edebilirsiniz. Verdiğimiz değerler dolar bazlıdır.

Rose Coin Geleceği

Oasis Network coin geleceği ile alakalı yılların tahminleri sizlerle,

Rose Coin Geleceği 2024

Şimdi 2024 yılından bahsetmişken, o zaman fiyatta muhteşem bir sıçrama göreceksiniz. Her seviyenin ötesinde çok büyük ve muazzam bir büyüme olacağını göreceksiniz. Ayrıca madeni para bu yıl maksimum 0.061 dolar hedefine çok kolay ulaşacak. Madeni para bu hedefi vurursa, Rose Coin Geleceği ile birlikte inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz. Bununla beraber hepinizin bildiği gibi bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesinde ve sürekli büyüyen birçok altcoin ve Defi coin var. Yani bu coin fiyatında muhteşem bir büyüme göreceksiniz.

Rose Geleceği 2024

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak. Bu madeni parada böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat hakkında konuşursak; Bu madeni paranın 0.098 $ fiyat seviyesine ulaştığını ve kırıldığını göreceğinizi söylemek istiyoruz. Bu coin teknik özellikleri, Rose Coin yorum ile de beraber durumu kolayca gösteriyor.

Oasis Network Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak. Fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında evet, tahminimize göre madeni para hakkında büyük bir bilgi göreceksiniz. Ayrıca en fazla olarak, fiyatın yıl içinde 0.36 $ fiyatına ulaşacağını varsayabilirsiniz.

Rose Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru ilerliyoruz, o zaman size büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici bilgiler vermek istiyoruz. Özellikle madeni paranın piyasa değeri çok iyi büyüyor. Bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme göreceksiniz. Bu madeni parada Rose Coin fiyat tahmini için olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz çok yüksek ve fiyat 1.8 $ değerine ulaşacak.

Oasis Network Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan Rose için 2030 yılında en düşük 4.61$ seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu içeriğimize benzer olan Dusk Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Rose Coin Yorum 2024

Rose Coin Yorum
Rose Coin Yorum

Öncelikle Rose Coin, yani Oasis Network, Eşsiz gizlilik özellikleri yalnızca DeFi’yi yeniden tanımlamakla kalmaz, aynı zamanda Tokenized Data adı verilen ve kullanıcıların ürettikleri verilerin kontrolünü ele geçirmelerini ve uygulamalarla stake ettikleri için ödüller kazanmalarını sağlayan yeni bir tür dijital varlık üretip bunu insanlarla buluşturmayı amaçlar. Böylece bu gerçeğe bağlı olarak, birçok satıcı, kâr elde etme umuduyla yatırım yapmak ve elde tutmak istiyor.

Önce Rose Coin yorum yapmak gerekirse, Oasis Network , uzun vadeli yatırım için güzel kriptolardan biridir. Kullanıcılar,Oasis Network projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın. Rose Coin Geleceği ile alakalı çeşitli özellikler:

 • Yenilikçi ve reforma yönelik hareketlerinin olması
 • Son derece fazla çalışan ve aktif ekibinin olması
 • Projesinin sağlam olması

Bu yazıdaki her ifade yatırım tavsiyesi olarak yorumlanamaz, bizde kalmasın ekibi, yatırım tavsiyesi vermez yatırım yapmadan önce herkesi kendi araştırmalarını yapmaya yönelik teşvik eder.

Rose Hangi Borsalarda Var?

Rose Coini aşağıdaki borsalarda listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Binance
 • Kucoin
 • Gate io
 • Bitfinex
 • Coinlist Pro
 • ZB.COM
 • LBank
 • WazirX
 • Bitvavo
 • CoinEX
 • CoinDCX
 • Pionex
 • Hotbit
 • BigONE
 • Mandala Exchange

Rose Coin Fiyat

Kripto para piyasasının gözdelerinden birisi olan Rose Coin, oldukça fazla konuşulan ve sevilen coinler arasındadır. Bu kripto para ile alakalı bir fiyat söylemek veya tahminde bulunmak pek de doğru olmaz. Ancak Rose Coin hedef fiyat, 2024 yılı için 0.06114 dolar sevilerinde diyebiliriz. Elbette iyi bir araştırma ve detaylı bir analiz ile kar bırakma potansiyeli olduğu gibi hatalı bir tahminde de zarar görmek mümkündür. Dikkatli olmanız ve de ona göre hareket etmeniz gerekmektedir.

Rose Coin Fiyat Tahmini

15 ocaktaki inanılmaz yükselişi ile beraber $0.56 seviyesinin üzerine çıkmış olan Rose temmuzun 3. Haftasına doğru aşırı düşerek $0.05 seviyelerine kadar geriledi. Ardından bir nebze olsun artıp $0.1 seviyelerini görse de eski seviyelerini görememiştir. Bunun yanında Rose Coin Fiyat Tahmini yapacak olursak da ilerleyen süreçte değerleneceğine dair görüşler bulunmaktadır.

Rose Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia sürekli olarak yükselmez veya her zaman düşüşe geçmez. Ayrıca piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları vardır. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirler. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu Rose Coin Neden Düşüyor? Sorusunun cevabı hem de aşırı alım ve satım değerleridir. Bunları sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Rose Coin’de de aynı durum söz konusudur. Bu yüzden Rose Coin ara ara olsa da düşüyor.

Bu içeriğimize benzer olan Shiba Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Oasis Network Coin Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi Rose Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan Rose Coin Geleceği için sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak biz de en güncel son dakika haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Bu kripto para ile alakalı merak ettiğiniz detayları aşağıdan okuyabilirsiniz:

Coin geleceği kategorimize buradan ulaşabilirsiniz.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Aşağıdan Coin Geleceği kategorimizdeki yazılara ulaşabilirsiniz

Son olarak Rose Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedirherhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.5/5 - (13 Oy)
Yorum yapın