Iota Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

Oldukça popüler olan coinler arasındaki IotaCoin nedir ve geleceği ile alakalı detaylı bilgi verdiğimiz yazımız karşınızda. Iota Coin Geleceği 2022 ve yorum, fiyat tahminleri, gelecek tahminleri grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Iotacoin yorum araştırmalarımız arasında son derece önemli olan coinlerden bir tanesi. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bunun yanında Bizde kalmasın ekibi olarak herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız. Özellikle verdiğimiz bilgiler sizi daha çok araştırmaya yöneltmek içindir.

Iota Coin nedir?

Anlamı, Nesnelerin İnterneti Uygulaması, Bitcoin şeklinde bir kripto para birimidir, sadece Bitcoin şeklinde öteki para birimlerinde bulunan birtakım ölçeklenebilirlik sorunlarının çözülmesine destek olmak için yaratılmıştır.

Şu anda, Bitcoin ve Ethereum şeklinde blok zinciri tabanlı sistemler sadece bu kadar oldukça işlemi işleyebilir. IoT şeklinde bir şeyin emek harcaması için bir ağın milyonlarca hatta milyarlarca işlemi gerçekleştirebilmesi gerekir. Bu yüzden IOTA’nın arkasındaki takım The Tangle’ı yarattı.

Miota (Iota ) Özellikleri

Ağın dağıtılmış defterine Tangle denir. Bitcoin gibi, Tangle da işlemleri doğrulamak zorundadır. Bununla birlikte, Tangle’ın Bitcoin’den farkı, bir blok oluşturmak için çok sayıda insanın şifreli bir bulmacayı çözmeye çalışmasını gerektirmemesidir.

Iota Coin Sahibi Kim?

Dominik Schiener , IOTA Vakfı’nın Kurucusudur. Ek olarak, Dominik Schiener, Fileyy’de CEO dahil olmak üzere geçmişte 2 işte çalıştı.

Bu içeriğimize benzer olan Enj Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Iota (Miota) Coin Geleceği 2022-2030

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında Iota Coinin fiyat dağılımını takip edebilirsiniz. Verdiğimiz değerler dolar bazlıdır.

Iota Coin Geleceği

Miota coin ile alakalı gelecek yılların tahminleri sizlerle,

YılMinimum FiyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
20222.152.222.55
20233.113.203.76
20244.394.555.32
20256.376.557.57
20268.839.1610.77
202713.0713.4315.15
202819.5520.0922.60
202929.6430.6434.07
203041.2942.8251.35

Iota Coin Geleceği 2022

Şimdi 2022 yılından bahsetmişken, o zaman fiyatta muhteşem bir sıçrama göreceksiniz ve her seviyenin ötesinde çok büyük ve muazzam bir büyüme olacağını göreceksiniz. Ayrıca madeni para bu yıl maksimum 2,22 dolar hedefine çok kolay ulaşacak. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

Iota Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu madeni parada böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat hakkında konuşursak, bu madeni paranın 3,20 $ fiyat seviyesine ulaştığını ve kırıldığını göreceğinizi söylemek istiyoruz. Bu coin teknik özellikleri, durumu kolayca gösteriyor.

Miota Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında evet, tahminimize göre madeni para hakkında büyük bir bilgi göreceksiniz. Ayrıca en fazla olarak, fiyatın yıl içinde 4,55 $ fiyatına ulaşacağını varsayabilirsiniz.

Iota Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru ilerliyoruz, o zaman size büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici bilgiler vermek istiyoruz. Özellikle madeni paranın piyasa değeri çok iyi büyüyor ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme göreceksiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz çok yüksek ve fiyat 6,55 $ değerine ulaşacak.

Miota Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan Iota için 2030 yılında en düşük 42,82 $ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu içeriğimize benzer olan DENT Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Iota Coin Yorum 2022

Önce Iota Coin ile alakalı yorum yapmak gerekirse, Miota, uzun vadeli yatırım için güzel kriptolardan biridir. Kullanıcılar, Miota projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

Bu yazıdaki her ifade yatırım tavsiyesi olarak yorumlanamaz, bizde kalmasın ekibi, yatırım tavsiyesi vermez yatırım yapmadan önce herkesi kendi araştırmalarını yapmaya yönelik teşvik eder.

Iota Hangi Borsalarda Var?

Iota Coini aşağıdaki borsalarda listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

  • Binance
  • Bitfinex
  • Gate io
  • Coinone
  • Bittrex
  • Liquid
  • eToroX
  • Binance TR
  • Indodax
  • WazirX

Iota Coin Grafik

Miota Coin hem çok artan hem de azalan coinler arasındadır. Nisanın sonuna doğru aşırı artan ve 45 dolarlara yaklaşan Miota coin sonrasında çok düşmüş ve 12-13 dolar bandına gerilemiştir.

Iota Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia sürekli olarak yükselmez veya her zaman düşüşe geçmez. Ayrıca piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları vardır. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirler. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerleridir. Bunları sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Iota Coin’de de aynı durum söz konusudur. Bu yüzden Iota Coin ara ara olsa da düşüyor.

Iota (Miota) Coin Bilgileri

Aşağıdaki tabloda Iota Coin’in Coinmarketcap sıralaması, hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece Iota Coin Geleceği 2022 ve Yorum hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Miota Coin Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi Iota Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak biz de en güncel son dakika haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Coin geleceği kategorimize buradan ulaşabilirsiniz.

Buradan ise bizdekalmasın.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Aşağıdan Coin Geleceği kategorimizdeki yazılara ulaşabilirsiniz

Son olarak Iota Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedirherhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

Aşağıdan yazımızı oylayabilirsiniz.

Yorum yapın