Ana Sayfa » Coin Geleceği » Snx Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

Snx Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

Oldukça popüler olan coinler arasındaki Snx Coin nedir ve geleceği ile alakalı detaylı bilgi verdiğimiz yazımız karşınızda. Snx Coin Geleceği 2022 ve yorum, fiyat tahminleri, gelecek tahminleri grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. SNX, coin yorum araştırmalarımız arasında son derece önemli olan coinlerden bir tanesi.  Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bunun yanında Bizde kalmasın ekibi olarak herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız. Özellikle verdiğimiz bilgiler sizi daha çok araştırmaya yöneltmek içindir.

Snx Coin nedir?

Synthetix, kolay ve güvenilir merkezi olmayan ticaret için en iyi bilinen çözümlerden biridir. Ayrıca platformları, bir dizi farklı kripto, hisse senedi ve emtia ticareti yapmanıza, bahis oynamanıza ve ödünç almanıza olanak tanır. Bunun yanında gerçek dünyadaki varlığın fiyatına bağlı sentetik varlıklar yaratarak yaparlar.

Bu sentetik varlıklar, popüler ABD doları madeni parası (USDC) gibi dijital sabit paralar oluşturmak için aynı mantığı kullanır. Synthetix’in ayrıca sentetik ABD doları anlamına gelen sUSD olarak listelenen kendi USD sabit parası vardır. sUSD, ABD doları sUSD durumunda, sabitlendiği dayanak varlığın fiyatını yansıtmak için madeni paranın arz ve talebini dengeler.

Synthetix (Snx) Özellikleri

En popüler kripto para birimlerinden bazılarının harika bir seçimine sahip olmanın yanı sıra, platform kripto dışı piyasa varlıkları için sentetiklere sahiptir. Ayrıca bu pazar, tümü blok zincirinde bulunan altın, gümüş, petrol, USD, EUR, Amazon, Netflix ve Tesla’yı içerir.

Yatırımcılara Synthetix platformunda bir avantaj sağlayan şey, ters sentetik varlıklarıdır. Bunlar, varlık üzerinde kısa bir pozisyonu temsil eden sentetik madeni paralardır. Bu işlevsellik, aşağı yönlü fiyat hareketlerinden kâr etmeye devam etmek için ayı piyasaları sırasındaki işlemler için faydalı olabilir.

Snx Coin Sahibi Kim?

Kain Warwick’in Synthetix’te Kurucu ve blueshyft’te CEO olarak 2 şu anki işi var. Ek olarak, Kain Warwick, Pouncer’da CEO olarak geçmişte 1 iş yapmıştır.

Bu içeriğimize benzer olan Ada Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Snx (Synthetix) Coin Geleceği 2022-2030

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında Snx Coinin fiyat dağılımını takip edebilirsiniz. Verdiğimiz değerler dolar bazlıdır.

Snx Coin Geleceği

Synthetix coin ile alakalı gelecek yılların tahminleri sizlerle,

YılMinimum FiyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
20227.798.099.61
202311.9312.3413.48
202418.0218.6320.97
202525.1126.0431.04
202638.6839.7244.59
202754.0656.0565.57
202879.4482.2493.67
2029118.56121.85140.83
2030175.64180.51204.20

Snx Coin Geleceği 2022

Şimdi 2022 yılından bahsetmişken, o zaman fiyatta muhteşem bir sıçrama göreceksiniz ve her seviyenin ötesinde çok büyük ve muazzam bir büyüme olacağını göreceksiniz. Ayrıca madeni para bu yıl maksimum 8,09 dolar hedefine çok kolay ulaşacak. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

Snx Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu madeni parada böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat hakkında konuşursak, bu madeni paranın 12,34 $ fiyat seviyesine ulaştığını ve kırıldığını göreceğinizi söylemek istiyoruz. Bu coin teknik özellikleri, durumu kolayca gösteriyor.

Synthetix Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında evet, tahminimize göre madeni para hakkında büyük bir bilgi göreceksiniz. Ayrıca en fazla olarak, fiyatın yıl içinde 18,63 $ fiyatına ulaşacağını varsayabilirsiniz.

Snx Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru ilerliyoruz, o zaman size büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici bilgiler vermek istiyoruz. Özellikle madeni paranın piyasa değeri çok iyi büyüyor ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme göreceksiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz çok yüksek ve fiyat 26,04 $ değerine ulaşacak.

Synthetix Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan Snx için 2030 yılında en düşük 180,51 $ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu içeriğimize benzer olan Ont Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Snx Coin Yorum 2022

Önce Snx Coin ile alakalı yorum yapmak gerekirse, Synthetix, uzun vadeli yatırım için güzel kriptolardan biridir. Kullanıcılar, Synthetix projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

Bu yazıdaki her ifade yatırım tavsiyesi olarak yorumlanamaz, bizde kalmasın ekibi, yatırım tavsiyesi vermez yatırım yapmadan önce herkesi kendi araştırmalarını yapmaya yönelik teşvik eder.

Snx Hangi Borsalarda Var?

Snx Coini aşağıdaki borsalarda listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

  • Binance
  • Coinbase
  • Huobi
  • Gate io
  • Kucoin
  • Bithumb
  • FTX
  • Kraken
  • Gemini
  • Poloniex

Snx Coin Grafik

Synthetix Coin hem çok artan hem de azalan coinler arasındadır. Nisanın sonuna doğru aşırı artan ve 45 dolarlara yaklaşan Synthetix coin sonrasında çok düşmüş ve 12-13 dolar bandına gerilemiştir.

Snx Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia sürekli olarak yükselmez veya her zaman düşüşe geçmez. Ayrıca piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları vardır. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirler. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerleridir. Bunları sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Snx Coin’de de aynı durum söz konusudur. Bu yüzden Snx Coin ara ara olsa da düşüyor.

Snx (Synthetix) Coin Bilgileri

Aşağıdaki tabloda Snx Coin’in Coinmarketcap sıralaması, hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece Snx Coin Geleceği 2022 ve Yorum hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Synthetix Coin Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi Snx Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak biz de en güncel son dakika haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Coin geleceği kategorimize buradan ulaşabilirsiniz.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Aşağıdan Coin Geleceği kategorimizdeki yazılara ulaşabilirsiniz

Son olarak Snx Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedirherhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.6/5 - (12 Oy)
Yorum yapın