Ana Sayfa » Coin Geleceği » Key Coin Yorum – SelfKey Coin Geleceği 2022

Key Coin Yorum – SelfKey Coin Geleceği 2022

En çok merak edilen kripto paralardan olan Key Coin nedir, SelfKey Coin Geleceği 2022, gibi sorulara değineceğiz. Özellikle Key Coin Yorum ve fiyat tahminleri ile birlikte gelecek tahminleri, grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Çeşitli büyük borsalarda listelenen ve oldukça fazla yatırımcısı ve kitlesi olan Key, coin yorum araştırmalarımız arasında son derece önemli olan coinlerden bir tanesi. Son olarak şunu belirtip yazımızın devamına geçelim. Bu yazımızda geçen coin veya herhangi kripto para ile alakalı olan bilgiler yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bizdekalmasin.com ekibi yatırım danışmanlığı yapmamaktadır.

Key (SelfKey) Coin Nedir?

Öncelikle Key Coin nedir sorusunu cevaplayalım. SelfKey, bireylerin ve kuruluşların kimliklerini tam olarak kontrol etmelerini sağlayan, kendi kendini ilan eden bir kimlik yönetimi platformudur. Yaratıcılar, Self-Sovereign Identity (SSID) olarak bilinen bir kavram ortaya koydular.

SelfKey vakfı projeyi yönetir ve kendi kendine egemen kimlik ilkelerine dayalı olarak yönetmeyi planlar. Başka bir deyişle, ağ kullanıcıları için ana tema, hassas verileri kendileri depolayarak ve yöneterek riski sınırlamaktır.

Key Coin Projesi Nedir?

Projenin amacı: SelfKey projesi, birkaç başlangıç hızlandırıcıdan evrimleşerek KYC-Chain olarak bilinen bir organizasyon haline geldi. Şirket, kuruluşların ve bireylerin müşterini tanı (KYC) süreçlerini daha iyi yönetmelerini sağlar. Şirket için bir sonraki mantıklı adım, ICO pazarında fon toplamaktı ve SelfKey doğdu. KYC, gelişmekte olan kripto para birimi endüstrisi için sıcak bir konu olmaya devam ediyor.

SelfKey Sahibi – Kurucusu Kimdir?

Bu coinin sahibi ve kurucusu ile alakalı bilinen veri şu şekilde, John Warmann Key coinin yani Selfkey’in sahibidir.

Bu içeriğimize benzer olan Rif Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Key Coin Yorum

Key Coin ile alakalı bir yorum yapmak gerekirse, Bu nedenle, gelecek için Key Coin umut verici görünüyor. Ancak yukarıdaki detaylar sadece yorumdur ve piyasanın oynaklığı göz önünde bulundurularak yatırım yapılırken dikkatli olunmalıdır.

Artık SelfKey coin’in ne olduğunu bildiğinize göre, muhtemelen yatırıma değip değmediğini merak ediyorsunuzdur. SelfKey coin’in özelliklerine daha yakından bakalım.

KEY belirteci, SelfKey ekosistemini çalıştırır ve projeyi finanse etmenin birincil yolu olarak kullanılmıştır. Belirteç, belgeleri doğrulamanıza, ağa erişmenize ve SelfKey pazarı aracılığıyla ek hizmetler satın almanıza olanak tanır. Binance, KuCoin ve OKEx dahil olmak üzere birçok saygın borsada listelenmiştir. Bu önemli bir nokta çünkü yeni tüccarların/yatırımcıların çoğu bu alım yerlerinde bulunacak.

Kullanıcılar, Key projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

Key (SelfKey) Coin Uzman Yorumları

Birkaç uzmanın SelfKey hakkında coin yorumları sizlerle. İşte Key Coin ile alakalı uzman görüşleri;

Yatırım veya kısa vadede al sat yapıp değerlendirebilir miyim diye sürekli düşünüyorum. Güzel fakat riskli.

Proje açısından son derece yenilikçi ve önü açık bir platform. Değerlendirmek gerekir.

Kripto para piyasasının zaman zaman en çok konuşulan coinlerinden birisi takibimde ve merakla izliyorum.

Son dönemlerde çok dikkatimi çeken coinler arasında yerini alıyor. Listeme ekliyorum.

Key Coin Geleceği (SelfKey)

Key Coin Geleceği
Key Coin Geleceği

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında SelfKey coin fiyat tahmini sizlerle… Böylece Key Coin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız. Ayrıca verdiğimiz değerler dolar bazlı olduğunu hatırlatalım.

Key Coin Geleceği

SelfKey ile alakalı gelecek yılların Key coin fiyat tahmini ile karşınızdayız. Böylece Key Coin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız.

YearMinimum PriceAverage PriceMaximum Price
20220.00980.01010.0115
20230.01410.01450.0166
20240.02120.02150.0238
20250.02950.03060.0358
20260.04250.04350.0506
20270.0610.06440.074
20280.0900.0930.11
20290.1320.140.154
20300.1840.1920.236

Key Coin Geleceği 2022

Key Coin Geleceği hakkında yorum yapmak gerekirse, özellikle 2022 yılında büyük bir sıçrama öngörülmektedir. Uzmanlar ve çeşitli yorumcular Key ilerleyen zaman diliminde artacağını düşünmektedir. Ayrıca madeni paranın bu yıl içerisinde 0.0101$ seviyelerine ulaşacağı öngörülmektdir. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

Key Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu coinde böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat bakımından konuşacak olursak da, bu coinin 0.0145$ fiyat seviyesine ulaşacağını ve belki de kıracağını söyleyebiliriz. Bu Token teknik detayı ve özellikleri uzmanlar tarafından bu şekilde yorumlanmıştır.

SelfKey Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında, tahminlere göre madeni para hakkında büyük bir ilgi ve alaka görebilirsiniz. Ayrıca, fiyatın yıl içinde 0.0215$ seviyelerine ulaşacağı söylenmektedir.

Key Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru baktığımızda o zaman kripto paraların büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici zamanları görmek mümkün. Özellikle coinin piyasa değeri çok iyi büyüyebilir ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme görebilirsiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz var ve fiyat 0.0306$ değerine ulaşabilir.

SelfKey Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan SelfKey için 2030 yılında en düşük 0.192$ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu tarz yazılarımızın benzerlerini görmek için Coin Geleceği kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Key Coin Güvenilir mi?

SelfKey coin güvenilir mi sorusuna cevap bulmak istiyorsanız eğer listelediğimiz bu dört maddeyi detaylı inceledikten sonra bir coinin güvenilir olup olmadığını da rahat bir şekilde anlayabilirsiniz. Kısacası Key Coin de bu maddeleri sağlıyorsa oldukça güvenilir bir coindir diyebiliriz.

 • Coin ekibini incelemek
 • Yatırımcı veya topluluk iştahı
 • Hacim ve teknik analizi
 • Key coin projesi

Key Coin Hangi Borsalarda Var, Nereden Alınır?

Aşağıdaki borsalarda Key Coin listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Binance
 • Gate io
 • Kucoin
 • Tokocrypto
 • WazirX
 • Mandala Exchange
 • Bitrue
 • CoinDcx
 • Giottus
 • Pionex

Bu içeriğimize benzer olan Snx Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Key Coin Nasıl Alınır?

Key Coin, Birçok kripto para borsasında satışta mevcut. Biz hacmi en yüksek olan ve birçok pariteye sahip Borsalar üzerinden anlatımını gerçekleştireceğiz. Bu adımları takip ederek SelfKey Coin alımını gerçekleştirebilirsiniz.

 1. Arzu ettiğiniz borsadan alım yapmak için bir üyelik oluşturunuz.
 2. Ardından borsadaki bakiyenize para yükleyiniz.
 3. Almak istediğiniz SelfKey Coin Fiyatını giriniz.
 4. Kaç adet Key alabileceğinizi panelden görüntüleyiniz.
 5. Toplam ne kadar ödemeye yapacağınızı gösteren panele bakınız.
 6. Burada Key Al butonuna tıklayarak işleminizi bitirebilirsiniz.
 7. Ayrıca aynı işlemlerin Satış kısmı da bu panelden yapılıyor.

Key Coin (SelfKey) Fiyatı

Aşağıdaki grafikten SelfKey Coin’in hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece Key Coin Yorum ve Geleceği 2022 hakkında daha doğru bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu içeriğimize benzer olan Api3 Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Key Coin Hedef Fiyat

Kripto para piyasasının gözdelerinden birisi olan SelfKey, oldukça fazla konuşulan ve sevilen coinler arasındadır. Bu kripto para ile alakalı bir fiyat söylemek veya tahminde bulunmak pek de doğru olmaz. Ancak Key Coin Hedef Fiyat, 2022 yılı için 68.54 dolar seviyelerinde diyebiliriz. Elbette iyi bir araştırma ve detaylı bir analiz ile kar bırakma potansiyeli olduğu gibi hatalı bir tahminde de zarar görmek mümkündür. Dikkatli olmanız ve de ona göre hareket etmeniz gerekmektedir.

Key Coin Grafik Yorum ve Analizi

Key Coin Grafik Yorum ve Analizi sizlerle… Son zamanlarda sıklıkla konuşulan coinlerden birisi olan SelfKey Coin, 28 Şubat 2022 tarihinde inanılmaz yükselişi ile yatırımcılarına çok ciddi miktarda kar sağlamıştır. Fakat sonrasındaki düşüş ile oldukça değer kaybetmiştir. Bundan sonraki zaman diliminde ne olacağı belli olacaktır.

Key (SelfKey) Yükselir Mi, Düşer Mi?

Key Coin yükselir mi düşer mi sorusunu bir çok kişi merak edip araştırmaya koyulmaktadır. Özellikle Kripto para sektörünün bir çok dezavantajı ve avantajı mevcuttur. Dezavantajlarından birisi ise fazla volativitedir. Özellikle kısa vadede ciddi bir fiyat hareketi olduğundan dolayı anlık yükseliş ve düşüş olması çok normal.

SelfKey Coin baktığımız zaman ise bu değişimin çok olduğunu görebiliyoruz. İlerleyen zaman diliminde ise yükseleceğini veya düşeceğini beraber deneyimleyeceğiz. Uzun vade veya kısa vade yatırımının en büyük farkı da sizin yatırım şekliniz ve o paraya ihtiyacınız ile alakalı olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz.

Key (SelfKey) Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia her zaman yükselmez veya her zaman düşmez. Piyasada alıcıların ve satıcıların iştah seviyeleri mevcuttur. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirlemektedir. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerlerini sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Bu yüzden Key Coin’de de aynı durum söz konusudur.

Key Coin Haberleri Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi Key Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak Key Coin Haberleri gibi bir çok coinin son dakika haberlerini sizlerle paylaşıyor olacağız.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Son olarak Key Coin Yorum – SelfKey Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir, herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.5/5 - (13 Oy)
Yorum yapın