Ana Sayfa » Coin Geleceği » Qi Coin Yorum – Benqi Coin Geleceği 2022

Qi Coin Yorum – Benqi Coin Geleceği 2022

En çok merak edilen kripto paralardan olan Qi Coin nedir, Benqi Coin geleceği 2022, gibi sorulara değineceğiz. Özellikle Qi Coin Yorum ve fiyat tahminleri ile birlikte gelecek tahminleri, grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Binance ve çeşitli büyük borsalarda listelenen ve oldukça fazla yatırımcısı ve kitlesi olan Qicoin yorum araştırmalarımız arasında son derece önemli olan coinlerden bir tanesi. Son olarak şunu belirtip yazımızın devamına geçelim. Bu yazımızda geçen coin veya herhangi kripto para ile alakalı olan bilgiler yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bizdekalmasin.com ekibi yatırım danışmanlığı yapmamaktadır.

Qi (Benqi) Coin Nedir?

QiSwap, merkezi olmayan finans (DeFi) ekosisteminin sürekli büyümesi ve evrimi için oluşturulmuş bir üründür. Amacımız, Saniye Başına düşük ücretler ve daha yüksek İşlemler sunarken hızlı, profesyonel ve güvenli bir platform sağlamaktır. Bu, DEX kullanıcı deneyimini iyileştirecek ve ücretler önemsiz hale geldikçe likiditeyi artıracaktır. QiSwap, rakiplerinden farklı olarak, her iki dünyanın en iyilerini bir araya getiren merkezi olmayan blok zinciri platformu Qtum Blockchain üzerinde çalışır – sağlamlık temelli akıllı sözleşmelerin gücüyle olgun ve güvenli UTXO modeli.

Qi Coin Projesi Nedir?

QiSwap, Uniswap Sözleşmelerine dayalı Akıllı Sözleşmeler kullanır. Bunlar, Qtum Blockchain ile çalışmayı değiştirdi ve uyarladı. Bu tamamen denetlenmiş sözleşmeler, MainNet lansmanından kısa bir süre önce açık kaynak haline getirilecektir. QiSwap şu anda Google Chrome mağazasında bulunan QiWallet’i desteklemektedir. QiSwap şu anda, Ethereum’dan çok daha yüksek olan saniyede ~ 70 İşlemde, 32 saniye / blok Qtum blok zinciri onay sürelerine bağlıdır. Qtum Blockchain’in gelecekteki bir güncellemesi, onay sürelerini büyük bir farkla hızlandıracaktır, 16s/blok bir olasılıktır ve bu, QiSwap kullanıcılarına doğrudan fayda sağlayacaktır.

Benqi Sahibi – Kurucusu Kimdir?

Bu konuda net bir bilgi maalesef bulunmamaktadır. İnternetten yapacağınız araştırmalar sonucunda birtakım bilgilere ulaşmanız mümkündür.

Qi Coin Yorum

Qi Coin ile alakalı bir yorum yapmak gerekirse, Otomatik piyasa oluşturma (AMM) algoritmalarına dayalı olarak QTUM için otomatik olarak likidite sağlayan tamamen merkezi olmayan bir protokol. Oldukça etkili ve sorunsuz işleyen sistem geleceği açık ve parlak görünüyor.

Qi (Benqi) Coin Uzman Yorumları

Birkaç uzmanın Benqi hakkında coin yorumları sizlerle. İşte Qi Coin ile alakalı uzman görüşleri;

Gelecek vadeden bir coin son zamanlarda daha çok dikkatimi çekti. Bakılması gerekiyor.

Son artışından sonra ilgimi çekti incelemeye alacağım.

Kripto piyasası oldukça riskli ve bir o kadar da oynak bir piyasa. Piyasaya girecek olursam Qi Coin’i incelemek ve detaylandırmak isterim.

Projesini beğendiğim ve takdir ettiğim bir kripto para. Geçmiş dönemdeki açığı kapattığı ve yenilik getirdiğini düşünüyorum.

Qi Coin Geleceği 2022-2030 (Benqi)

Qi Coin Geleceği
Qi Coin Geleceği

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında Qi coin fiyat tahmini sizlerle… Böylece Qi Coin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız. Ayrıca verdiğimiz değerler dolar bazlı olduğunu hatırlatalım.

Qi Coin Geleceği

YılMinimum FiyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
20220.0730.0750.086
20230.110.110.12
20240.150.150.18
20250.210.220.26
20260.300.320.37
20270.450.460.53
20280.700.720.80
20291.001.031.22
20301.461.501.70

Benqi ile alakalı gelecek yılların Qi coin fiyat tahmini ile karşınızdayız. Böylece Qi Coin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız.

Qi Coin Geleceği 2022

Qi Coin Geleceği hakkında yorum yapmak gerekirse, özellikle 2022 yılında büyük bir sıçrama öngörülmektedir. Uzmanlar ve çeşitli yorumcular Qi‘nin ilerleyen zaman diliminde artacağını düşünmektedir. Ayrıca madeni paranın bu yıl içerisinde 0.075$ seviyelerine ulaşacağı öngörülmektdir. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

Qi Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu coinde böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat bakımından konuşacak olursak da, bu coinin 0.11$ fiyat seviyesine ulaşacağını ve belki de kıracağını söyleyebiliriz. Bu coin teknik detayı ve özellikleri uzmanlar tarafından bu şekilde yorumlanmıştır.

Benqi Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında, tahminlere göre madeni para hakkında büyük bir ilgi ve alaka görebilirsiniz. Ayrıca, fiyatın yıl içinde 0.15$ seviyelerine ulaşacağı söylenmektedir.

Qi Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru baktığımızda o zaman kripto paraların büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici zamanları görmek mümkün. Özellikle coinin piyasa değeri çok iyi büyüyebilir ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme görebilirsiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz var ve fiyat 0.22$ değerine ulaşabilir.

Benqi Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan Benqi için 2030 yılında en düşük 1.50$ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu tarz yazılarımızın benzerlerini görmek için Coin Geleceği kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Qi Coin Güvenilir mi?

Kripto para piyasasında 16 bini aşkın coin bulunmaktadır. Bu coinlerinin hepsinin güvenilir veya güvenilmez olduğunu söylemek imkansızdır. Fakat bir coinin güvenilirliğini ölçmenin birkaç yolu vardır. Benqi coin güvenilir mi sorusuna cevap bulmak istiyorsanız eğer listelediğimiz bu dört maddeyi detaylı inceledikten sonra bir coinin güvenilir olup olmadığını da rahat bir şekilde anlayabilirsiniz. Kısacası Qi Coin de bu maddeleri sağlıyorsa oldukça güvenilir bir coindir diyebiliriz.

 • Coin ekibini incelemek
 • Yatırımcı veya topluluk iştahı
 • Hacim ve teknik analizi
 • Qi coin projesi

Qi Coin Hangi Borsalarda Var, Nereden Alınır?

Aşağıdaki borsalarda Qi Coin listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Binance
 • Huobi Global
 • KuCoin
 • Poloniex
 • Coinbase
 • FTX
 • Bitfinex
 • Serum DEX
 • Ascendex
 • Raydium

Bu içeriğimize benzer olan Ctsi Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Qi Coin Nasıl Alınır?

Qi Coin, Birçok kripto para borsasında satışta mevcut. Biz hacmi en yüksek olan ve birçok pariteye sahip Binance borsası üzerinden anlatımını gerçekleştireceğiz. Bu adımları takip ederek Benqi coin alımını gerçekleştirebilirsiniz.

 1. Arzu ettiğiniz borsadan alım yapmak için bir üyelik oluşturunuz.
 2. Ardından borsadaki bakiyenize para yükleyiniz.
 3. Almak istediğiniz Benqi Coin Fiyatını giriniz.
 4. Kaç adet Qi alabileceğinizi panelden görüntüleyiniz.
 5. Toplam ne kadar ödemeye yapacağınızı gösteren panele bakınız.
 6. Burada Qi Al butonuna tıklayarak işleminizi bitirebilirsiniz.
 7. Ayrıca aynı işlemlerin Satış kısmı da bu panelden yapılıyor.

Qi Coin (Benqi) Fiyatı

Aşağıdaki grafikten Benqi Coin’in hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece Qi Coin Yorum ve Geleceği 2022 hakkında daha doğru bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu içeriğimize benzer olan Sparta Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Qi Coin Hedef Fiyat

Kripto para piyasasının gözdelerinden birisi olan Benqi, oldukça fazla konuşulan ve sevilen coinler arasındadır. Ayrıca son dönemdeki artışları ile beraber daha fazla kitleye ulaşmıştır. Bunun yanında da hem grafiksel olarak hem de haber ve temel bilgileri ile insan tarafından gelecek vadeden bir coindir. Bu kripto para ile alakalı bir fiyat söylemek veya tahminde bulunmak pek de doğru olmaz. Ancak Qi Coin Hedef Fiyat, 2022 yılı için 0.063 dolar bandında diyebiliriz. Ancak elbette iyi bir araştırma ve detaylı bir analiz ile kar bırakma potansiyeli olduğu gibi hatalı bir programda da zarar görmek mümkündür. Dikkatli olmanız ve de ona göre hareket etmeniz gerekmektedir.

Qi Coin Grafik Yorum ve Analizi

Qi Coin Grafik Yorum ve Analizi sizlerle… Son zamanlarda sıklıkla konuşulan coinlerimizden birisi olan Benqi Coin, Bir zamanlar oldukça artış göstermiş fakat sonrasındaki düşüş ile oldukça değer kaybetmiştir. Bundan sonraki zaman diliminde ne olacağı belli olacaktır.

Qi (Benqi) Yükselir Mi, Düşer Mi?

Qi Coin yükselir mi düşer mi sorusunu bir çok kişi merak edip araştırmaya koyulmaktadır. Özellikle Kripto para sektörünün bir çok dezavantajı ve avantajı mevcuttur. Dezavantajlarından birisi ise fazla volativitedir. Özellikle kısa vadede ciddi bir fiyat hareketi olduğundan dolayı anlık yükseliş ve düşüş olması çok normal. Benqi coine baktığımız zaman ise bu değişimin çok olduğunu görebiliyoruz. İlerleyen zaman diliminde ise yükseleceğini veya düşeceğini beraber deneyimleyeceğiz. Uzun vade veya kısa vade yatırımının en büyük farkı da sizin yatırım şekliniz ve o paraya ihtiyacınız ile alakalı olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz.

Qi (Benqi) Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia her zaman yükselmez veya her zaman düşmez. Piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları mevcuttur. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirlemektedir. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerlerini sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Qi Coin’de de aynı durum söz konusudur.

Qi Coin Haberleri Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi Nu Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak Qi Coin Haberleri gibi bir çok coinin son dakika haberlerini sizlerle paylaşıyor olacağız.

Bizdekalmasin.com ile Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Son olarak Qi Coin Yorum – Benqi Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir, herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.5/5 - (14 Oy)
Yorum yapın