Ana Sayfa » Rehber » İnstagram Story Arka Plan Rengi Değiştirme – İstediğiniz Rengi Seçebilirsiniz

İnstagram Story Arka Plan Rengi Değiştirme – İstediğiniz Rengi Seçebilirsiniz

İnstagram Story Arka Plan Rengi Değiştirme yazımız ile karşınızdayız. Aktif olarak en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri olan İnstagram’da hikaye atma özelliği vardır. Sizi takip eden arkadaşlarınızı paylaştığınız hikayeleri 24 saat içerisinde gitmeden görebilirler. Ayrıca sizde hikayelerinize kimlerin baktığını görebilirsiniz.

Fakat hikaye atarken arka plan rengini değiştirmek isteyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey oldukça basittir. Yazımız içerisinde story atarken arka plan rengini nasıl değiştireceğinizden bahsedeceğiz.

İnstagram Hikayede Arka Plan Rengi Değiştirme

İnstagram Hikayede Arka Plan Rengi Değiştirmek zahmet gerektirmeyen oldukça basit bir iştir. Bunun için yapmanız gereken paylaşacağınız fotoyu seçin daha sonra üst panelde yer alan “Çiz” düğmesine tıklayın. Bundan sonra Sharpie aracını seçin ve dilediğiniz rengi paletten seçiniz. Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra parmağınızı arka planda herhangi bir yere dokundurun ve basılı tutun. Birkaç saniye sonra arka planınız seçtiğiniz renge dönecektir.

İnstagram’da hikaye atma özelliği hemen hemen her kullanıcı tarafından kullanılmaktadır. Anlık olarak ne yaptığınızı paylaşabilirsiniz veya daha önceden çekilmiş olduğunuz fotoğrafı, güzel manzaraları paylaşabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Instagram Gif İsimleri yazımızı da inceleyebilirsiniz.

İnstagram Story Arka Plan Rengi Değiştirme Android

İnstagram Story Arka Plan Rengi Değiştirme Android
İnstagram Story Arka Plan Rengi Değiştirme Android

Android telefon kullanıcıları instagram’da hikaye atarken arka plan renginin nasıl değiştirildiğini merak etmektedir. Bunun için öncelikle hikaye atarken sağ üstte bulunan 3 noktaya tıklamanız gerekmektedir. Bundan sonra renk aracından istediğiniz bir rengi seçerek ekrana basılı tutmanız arka planı değiştirmek için yeterli olacaktır. Böylece İnstagram Story Arka Plan Rengi Değiştirme Android için çözümü sizlerle paylaştık.

İnstagram Story Fotoğraf Arka Plan Rengi Değiştirme

İnstagram Story Fotoğraf Arka Plan Rengi Değiştirme sık sık hikaye atan kullanıcılar tarafından oldukça merak edilmektedir. Bunun çözümü için öncelikle arka plan rengini değiştireceğiniz fotoğrafı seçin. Üst tarafta beliren çiz düğmesine tıklayarak dilediğiniz rengi seçebilirsiniz. Bundan sonra yapmanız gereken tek şey arka plana basılı tutmanız gerekir.

İnstagram Story Arka Plan Siyah Yapma

İnstagram kullanıcıları hikaye paylaşacakları zaman bazen arka planı siyah yapmak isterler. Fakat nasıl yapıldığını bilmedikleri için araştırma yapmaktadırlar. Bunun için yapmanız gereken şey oldukça basittir. Hikaye paylaş yerine geldikten sonra fotoğrafı seçiniz. Daha sonra üstte bulunan çiz paneline tıklayarak siyah rengi seçiniz. Son olarak fotoğrafın arkasına herhangi bir yere dokunun ve 1-2 saniye bekleyiniz. Böylece arka planınız siyah renk olacaktır.

Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Rehber kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son Olarak Yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz.

5/5 - (3 Oy)
Yorum yapın