Rune Coin Yorum – ThorChain Coin Geleceği 2022

En çok merak edilen kripto paralardan olan Rune Coin nedir, ThorChain Coin geleceği 2022, gibi sorulara değineceğiz. Özellikle Rune Coin Yorum ve fiyat tahminleri ile birlikte gelecek tahminleri, grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Binance ve çeşitli büyük borsalarda listelenen ve oldukça fazla yatırımcısı ve kitlesi olan ThorChain Coin, son derece popüler olan coinlerden bir tanesi. Son olarak şunu belirtip yazımızın devamına geçelim. Bu yazımızda geçen coin veya herhangi kripto para ile alakalı olan bilgiler yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bizdekalmasin.com ekibi yatırım danışmanlığı yapmamaktadır.

Rune (ThorChain) Coin Nedir?

THORChain, zincirler arası merkezi olmayan bir değişim (DEX) olarak hizmet edecek Cosmos SDK kullanılarak oluşturulmuş bağımsız bir blok zinciridir. THORChain’in yerel jetonunun (RUNE) temel takas çifti olacağı Bancor (BNT) veya Uniswap’ın ilk yinelemelerine benzeyen otomatik bir piyasa yapıcı (AMM) modeli kullanır. Bu model, tüccarların RUNE’u bir şekilde gizli bir aracı olarak kullanarak farklı varlık havuzları arasında hareket etmelerine olanak tanır. Ayrıca, bir likidite havuzunun her iki tarafına varlık yatıran veya “paylaşan” likidite sağlayıcılarını (LP’ler) bir miktar alım satım ücreti ile ödüllendirir.

Kripto varlık takaslarını kolaylaştırmak için bir AMM modeli kullanır ve varlıkların farklı blok zinciri ağları arasında velayet dışı bir şekilde değiş tokuşunu sağlamayı amaçlayan bağımsız bir kripto ağı kullanır. Protokolü , farklı zincirleri bağlamak için bir çapraz zincir köprü sistemine ( Bifröst Protokolü olarak bilinir) sahiptir. THORChain ayrıca varlıkların değişimini kolaylaştırmak için Bancor’un Sürekli Likidite Havuzları (CLP’ler) olarak adlandırdığı “akıllı jetonlarının” uyarlanmış bir sürümünü kullanır . Temel fark, CLP’lerin kullanıcıları her havuzdaki likiditeye katkıda bulundukları için ödüllendirmesidir. THORChain, sahiplerinin ağa katılmak veya bir likidite havuzuna eklemek için kullanabilecekleri yerel bir belirteç olan RUNE’a sahiptir.

Rune Coin Projesi Nedir?

Projenin amacı: THORChain projesi, kripto varlıkları farklı blok zincirleri arasında aktarmak için merkezi borsaların kullanılmasının kusurlu olduğu öncülüyle 2018 yılında kuruldu . Merkezi olmayan borsalar (DEX’ler) olarak da bilinen vesayetsiz borsalar uzun vadeli çözümdü. Bu nedenle, THORChain ekibi, harici ağlara köprü kurabilen ve böylece zincirler arası transferleri kolaylaştıran ve bir DEX’e benzer şekilde çalışan bağımsız bir blok zinciri oluşturmaya başladı.

ThorChain Sahibi – Kurucusu Kimdir?

THORChain’i kim yarattı?2018’de anonim bir geliştirici ekibi, bir Binance hackathon’u sırasında THORChain’i kurdu. Projede yaklaşık 20 kendi kendini organize eden geliştirici var ve THORChain’in kaynaklarının çoğu da topluluğu tarafından yaratılıyor.

Bu içeriğimize benzer olan Sxp Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Rune Coin Yorum

Rune Coin ile alakalı bir yorum yapmak gerekirse, DEX’lerin sıklıkla karşılaştığı sorun, yeterli likidite bulmaktır. Tüccarlar, kayma nedeniyle değer kaybetmeyecekleri platformlara yöneliyorlar. Ancak bu aynı tüccarlar, ilk etapta kaymayı önlemek için yeterli likidite sağlayanlardır. Buna karşılık, THORChain ekibi, Sürekli Likidite Havuzları (CLP’ler) olarak adlandırdığı şeyi oluşturmak için Bancor’un “akıllı jetonunun” uyarlanmış bir modelini uygulamayı planlıyor . Bu mevcut varlık havuzları, yatırımcılara başka bir alıcı veya satıcı bulmaya veya onlarla iletişim kurmaya gerek kalmadan likiditeye erişim sağlar. THORChain ayrıca, bir likidite havuzuna jeton ekleyen herhangi bir kullanıcıya RUNE (ağın yerel jetonu) biçiminde ödülleri dağıtır. Aynı zamanda, token sahipleri varlıklarını stake edebilir ve havuza erişen diğer kullanıcılardan biriken ücretleri kazanabilir.

THORChain, Tendermint tabanlı bir zincirdir ve bu nedenle mutabakat mekanizması olarak Tendermint BFT’yi (Bizans Hata Toleransı) kullanır. Ayrıca Sybil direnci için Hisse Kanıtı (PoS) kullanır. PoS öğesinin bir parçası olarak, bir doğrulayıcı sistemi, ağ düğümlerini çalıştırmak ve işlemleri doğrulamak için RUNE belirteçlerini stake edebilir. THORChain, belirteç sahiplerinin bu doğrulayıcılara yetki vermelerine izin verir, bu da doğrulayıcıları kontrol altında tutar ve yetki verenlerin her blok ödülünün bir kısmına izin verir. Kullanıcılar, Rune projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

Rune (ThorChain) Coin Uzman Yorumları

Birkaç uzmanın ThorChain hakkında coin yorumları sizlerle. İşte Rune Coin ile alakalı uzman görüşleri;

Gelecek vadeden bir coin son zamanlarda daha çok dikkatimi çekti. Bakılması gerekiyor.

Son derece etkili ve iyi bir proje olduğunu düşünüyorum. Riskli olduğunu biliyorum ve ona göre hareket ediyorum.

Kripto piyasası oldukça riskli ve bir o kadar da oynak bir piyasa. Piyasaya girecek olursam Rune Coin’i incelemek ve detaylandırmak isterim.

Projesini beğendiğim ve takdir ettiğim bir kripto para. Geçmiş dönemdeki açığı kapattığı ve yenilik getirdiğini düşünüyorum.

Rune Coin Geleceği 2022-2030 (ThorChain)

Rune Coin Geleceği
Rune Coin Geleceği

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında hot coin fiyat tahmini sizlerle… Böylece Rune Coin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız. Ayrıca verdiğimiz değerler dolar bazlı olduğunu hatırlatalım.

Rune Coin Geleceği

ThorChain ile alakalı gelecek yılların hot coin fiyat tahmini ile karşınızdayız. Böylece Rune Coin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız.

YılMinimum FiyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
20225.675.826.12
20237.858.149.77
202411.6211.9413.98
202517.2717.8720.33
202625.3226.2130.55
202739.0640.3744.82
202855.3556.9668.54
202979.9182.7696.48
2030120.48123.79139.79

Rune Coin Geleceği 2022

Rune Coin Geleceği hakkında yorum yapmak gerekirse, özellikle 2022 yılında büyük bir sıçrama öngörülmektedir. Uzmanlar ve çeşitli yorumcular Rune‘ün ilerleyen zaman diliminde artacağını düşünmektedir. Ayrıca madeni paranın bu yıl içerisinde 5.82$ seviyelerine ulaşacağı öngörülmektdir. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

Rune Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu coinde böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat bakımından konuşacak olursak da, bu coinin 8.14$ fiyat seviyesine ulaşacağını ve belki de kıracağını söyleyebiliriz. Bu coin teknik detayı ve özellikleri uzmanlar tarafından bu şekilde yorumlanmıştır.

ThorChain Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında, tahminlere göre madeni para hakkında büyük bir ilgi ve alaka görebilirsiniz. Ayrıca, fiyatın yıl içinde 11.94 $ seviyelerine ulaşacağı söylenmektedir.

Rune Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru baktığımızda o zaman kripto paraların büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici zamanları görmek mümkün. Özellikle coinin piyasa değeri çok iyi büyüyebilir ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme görebilirsiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz var ve fiyat 17.87 $ değerine ulaşabilir.

ThorChain Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan ThorChain için 2030 yılında en düşük 123.79$ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu tarz yazılarımızın benzerlerini görmek için Coin Geleceği kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Rune Coin Güvenilir mi?

Kripto para piyasasında 16 bini aşkın coin bulunmaktadır. Bu coinlerinin hepsinin güvenilir veya güvenilmez olduğunu söylemek imkansızdır. Fakat bir coinin güvenilirliğini ölçmenin birkaç yolu vardır. ThorChain coin güvenilir mi sorusuna cevap bulmak istiyorsanız eğer listelediğimiz bu dört maddeyi detaylı inceledikten sonra bir coinin güvenilir olup olmadığını da rahat bir şekilde anlayabilirsiniz. Kısacası Rune Coin de bu maddeleri sağlıyorsa oldukça güvenilir bir coindir diyebiliriz.

 • Coin ekibini incelemek
 • Yatırımcı veya topluluk iştahı
 • Hacim ve teknik analizi
 • Rune coin projesi

Rune Coin Hangi Borsalarda Var, Nereden Alınır?

Aşağıdaki borsalarda Rune Coin listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Binance
 • Huobi Global
 • KuCoin
 • Poloniex
 • Bithumb
 • FTX
 • Bitfinex
 • Gate.io
 • Bybit
 • ProBit Global
 • Tokocrypto

Bu içeriğimize benzer olan Avax Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Rune Coin Nasıl Alınır?

Rune Coin, Birçok kripto para borsasında satışta mevcut. Biz hacmi en yüksek olan ve birçok pariteye sahip Binance borsası üzerinden anlatımını gerçekleştireceğiz. Bu adımları takip ederek ThorChain coin alımını gerçekleştirebilirsiniz.

 1. Arzu ettiğiniz borsadan alım yapmak için bir üyelik oluşturunuz.
 2. Ardından borsadaki bakiyenize para yükleyiniz.
 3. Almak istediğiniz ThorChain Coin Fiyatını giriniz.
 4. Kaç adet Rune alabileceğinizi panelden görüntüleyiniz.
 5. Toplam ne kadar ödemeye yapacağınızı gösteren panele bakınız.
 6. Burada Rune Al butonuna tıklayarak işleminizi bitirebilirsiniz.
 7. Ayrıca aynı işlemlerin Satış kısmı da bu panelden yapılıyor.

Rune Coin (ThorChain) Fiyatı

Aşağıdaki grafikten ThorChain Coin’in hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece Rune Coin Yorum ve Geleceği 2022 hakkında daha doğru bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu içeriğimize benzer olan Kishu Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Rune Coin Hedef Fiyat

Kripto para piyasasının gözdelerinden birisi olan ThorChain, oldukça fazla konuşulan ve sevilen coinler arasındadır. Ayrıca son dönemdeki artışları ile beraber daha fazla kitleye ulaşmıştır. Bunun yanında da hem grafiksel olarak hem de haber ve temel bilgileri ile insan tarafından gelecek vadeden bir coindir. Bu kripto para ile alakalı bir fiyat söylemek veya tahminde bulunmak pek de doğru olmaz. Ancak Rune Coin Hedef Fiyat, 2022 yılı için 0.063 dolar bandında diyebiliriz. Ancak elbette iyi bir araştırma ve detaylı bir analiz ile kar bırakma potansiyeli olduğu gibi hatalı bir programda da zarar görmek mümkündür. Dikkatli olmanız ve de ona göre hareket etmeniz gerekmektedir.

Rune Coin Grafik Yorum ve Analizi

Rune Coin Grafik Yorum ve Analizi sizlerle… Son zamanlarda sıklıkla konuşulan coinlerimizden birisi olan ThorChain Coin,

Rune (ThorChain) Yükselir Mi, Düşer Mi?

Rune Coin yükselir mi düşer mi sorusunu bir çok kişi merak edip araştırmaya koyulmaktadır. Özellikle Kripto para sektörünün bir çok dezavantajı ve avantajı mevcuttur. Dezavantajlarından birisi ise fazla volativitedir. Özellikle kısa vadede ciddi bir fiyat hareketi olduğundan dolayı anlık yükseliş ve düşüş olması çok normal. ThorChain coine baktığımız zaman ise bu değişimin çok olduğunu görebiliyoruz. İlerleyen zaman diliminde ise yükseleceğini veya düşeceğini beraber deneyimleyeceğiz. Uzun vade veya kısa vade yatırımının en büyük farkı da sizin yatırım şekliniz ve o paraya ihtiyacınız ile alakalı olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz.

Rune (ThorChain) Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia her zaman yükselmez veya her zaman düşmez. Piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları mevcuttur. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirlemektedir. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerlerini sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Rune Coin’de de aynı durum söz konusudur.

Rune Coin Haberleri Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi Nu Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak Rune Coin Haberleri gibi bir çok coinin son dakika haberlerini sizlerle paylaşıyor olacağız.

Bizdekalmasin.com ile Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Son olarak Rune Coin Yorum – ThorChain Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir, herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

Aşağıdan yazımızı oylayabilirsiniz.

Yorum yapın