Ana Sayfa » Okunacak Dualar » 313 Fatiha Mucizesi Yaşayanlar – En Etkili Dilek Duası!

313 Fatiha Mucizesi Yaşayanlar – En Etkili Dilek Duası!

313 Fatiha Mucizesi Yaşayanlar yazımız ile karşınızdayız. 313 Fatiha’yı okuyanlar ne fayda gördü? İnsanlar namaz kılmadan önce, daha önce dua etmiş ve tesirini görmüş kişilere soru sorabilirler. İnternette arama yaparak bu konu hakkında birçok fikir bulabilirsiniz.

Çünkü 313 defa Fatiha okumak sır değil ve birçok kişi okuyup etkisini görüyor. Fatiha, İslam dininin kutsal kitabı olan Kur’an-ı Kerim’in ilk suresidir. Bu yönüyle dinimizde büyük bir yeri ve önemi vardır. Bilindiği gibi, Yüce Allah’a duadan sonra Fatiha’nın okunmasıyla sona erer. Bu yazımızda en etkili okunacak dualar arasında bulunan bu dua ile alakalı tüm soruları sizin için yanıtladık…

Fatiha Suresi Fazileti Ve Sırları

Peki 313 Fatiha Suresi Fazileti Ve Sırları nelerdir? 313 defa Fatiha okumak oldukça fazladır. Her gün okunmaya devam edilirse okuyucunun hem içini hem de dışını arındırır. Böylece hem içeride hem de dışarıda daha düzenli, daha temiz bir insan olabilirsiniz. Yüce Allah hayır dualarınızı da kabul etsin.

Fatiha Suresi Fazileti Ve Sırları
Fatiha Suresi Fazileti Ve Sırları

Herhangi bir konudan korkuyorsanız veya tembellik alışkanlığınız varsa yine de 313 defa Fatiha okuyarak yardım almanız mümkündür. Fatiha Suresi de oldukça sadedir. Bu nedenle birkaç dakikada zorlanmadan ezberleyebilirsiniz ve kısa sürede günün okumasını tamamlayabilirsiniz. Okumaya devam ettikçe faziletlerini de göreceksiniz.

Fatiha Suresi Türkçe Okunuşu:

Bismillahirrahmanirrahim
Elhamdulillâhi rabbil’alemin Errahmânir’rahim mâliki yevmiddin iyyâke na’budu Ve iyyâke neste’în İhdinessirâtal mustakîm Sirâtallezine en’amte aleyhim ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn

Fatiha Suresi Anlamı:

Rahman ve Rahim olan Allah’ın adıyla
Hamd, Alemlerin Rabbi Rahman, Rahim hesap ve ceza gününün maliki Allah’a mahsustur. Yalnız sana ibadet ederiz ve yalnız senden yardım dileriz. Bizi doğru yola, kendilerine nimet verdiklerinin yoluna ilet, gazaba uğrayanlarınkine ve sapkınlarınkine değil.

313 Fatiha Dilek Duası

İnsanlar hayatlarında çok şey isterler. Kimisi emlak sahibi olmak isterken kimisi de ev ya da araba almak istiyor. Aynı şekilde sınavda yüksek not almak isteyen öğrenciler ve başvurusunun olumlu olmasını isteyenler de var. Madem her şeyi Allahü teâlâ yaratmıştır, bir arzunuz veya dileğiniz varsa, O’na duâ etmelisiniz.

İnsanlar bu konuda çok çalışır ve emek verirlerse talebiniz kabul edilebilir. Mesela para biriktirmeden araba almayı istemek, sınava girmek için dua edip sınava hiç çalışmamak doğru değil. 313 Fatiha duaları çaba gösterdikten sonra edilebilir. Hayırlı bir dua ise Allah kabul etsin. Sureyi her gün her yerde okumak mümkündür.

313 Fatiha Evlilik Amacıyla Okunur Mu?

313 Fatiha Evlilik Amacıyla Okunur Mu? Bugün birçok insan evlenmek ve bir aile kurmak istiyor. Ancak bunun için Allah’tan hayır dilemek gerekir. Bir insanı çok sevseniz bile bu sizin için iyi olmayabilir. Kısa zamanda evlenmek istiyorsanız, 313 Fatiha nikah dualarındandır. Böylece mutluluğu bulmanız mümkündür. Bunun yanında konuyla ilgili olarak Küs Olan Kişiyi Ayağına Getirmek İçin Dua yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Bu kategorideki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Ana sayfaya bizdekalmasin.com bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Son olarak 313 Fatiha Mucizesi Yaşayanlar yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz.

3.6/5 - (7 Oy)
Yorum yapın