Ana Sayfa » Coin Geleceği » Sys Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

Sys Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

Oldukça popüler olan coinler arasındaki Sys Coin nedir ve geleceği ile alakalı detaylı bilgi verdiğimiz yazımız karşınızda. Sys Coin Geleceği 2022 ve yorum, fiyat tahminleri, gelecek tahminleri grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bunun yanında Bizde kalmasın ekibi olarak herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız. Özellikle verdiğimiz bilgiler sizi daha çok araştırmaya yöneltmek içindir.

Syscoin Coin Nedir?

SYS, kısa ve öz anlatmak gerekirse kendi kripto paralarınızı oluşturabileceğiniz bir platform. Bu işlemi hızlı kolay ve ölçeklenebilir biçimde yapabileceğiniz bir adres. Aynı zamanda bir diğer özelliği de merkezi olmamasıdır. Platform sitelerinde belirttikleri üzerine düşük ücretlidir. Ayrıca aracılara veya karşı taraflara ihtiyaç duymadan bu zincirleri birbirine bağlar. Ethereum altyapısını kullanan SYS ERC-20 modeli ile çalışmaktadır.

Bunun yanında SYS, yüksek derecede çift harcama koruması da sağlıyor. Bitcoin haberleşme madenciliğinin güvenliğine de sahiptir. 2013 yılında ilk kez tasarlanan SYS, 2019’daki son en büyük sürümüne kadar uzanan açık kaynaklı üçüncü nesil merkezi olmayan bir blok zinciridir. Amacı ise çeşitli işletme ve firmalara blok zinciri hizmeti sağlamak, ideal bir ortam yaratmaktır.

Sys (Syscoin) Özellikleri

Günümüzde yaygınlaşan ve birçok alternatifi olan kripto para piyasasındaki coinlerden birisi olan SYS, oldukça farklı ve etkin bir yapıya sahiptir. Diğer coinlerden ayrılan özellikleri, farklı zincir arası bağ oluşturma, bitcoin haberleşme madenciliğinin güvenliği gibi çeşitli özellikleri vardır. Bunun yanında şirketlere verilen blok zincir ve merkezi olmayan hizmetler de oldukça ilgi çekici durumda.

Syscoin Coin Sahibi Kim?

Jag Sidhu , Syscoin Platformunun Lider Çekirdek Geliştiricisi ve kurucu ortağıdır.

Bu içeriğimize benzer olan Rose Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Syscoin (Sys) Coin Geleceği 2022-2030

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında Sys Coinin fiyat dağılımını takip edebilirsiniz. Verdiğimiz değerler dolar bazlıdır.

Syscoin Coin Geleceği

Sys coin ile alakalı gelecek yılların tahminleri sizlerle,

YılMinimum FiyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
20221.171.201.36
20231.671.732.03
20242.362.442.93
20253.463.584.13
20265.035.205.87
20277.097.358.81
202810.7311.1012.38
202915.0615.5118.91
203021.7522.5325.85

Syscoin Coin Geleceği 2022

Şimdi 2022 yılından bahsetmişken, o zaman fiyatta muhteşem bir sıçrama göreceksiniz ve her seviyenin ötesinde çok büyük ve muazzam bir büyüme olacağını göreceksiniz. Ayrıca madeni para bu yıl maksimum 1,20 dolar hedefine çok kolay ulaşacak. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

Syscoin Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu madeni parada böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat hakkında konuşursak, bu madeni paranın 1,73 $ fiyat seviyesine ulaştığını ve kırıldığını göreceğinizi söylemek istiyoruz. Bu coin teknik özellikleri, durumu kolayca gösteriyor.

Sys Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında evet, tahminimize göre madeni para hakkında büyük bir bilgi göreceksiniz. Ayrıca en fazla olarak, fiyatın yıl içinde 2,44 $ fiyatına ulaşacağını varsayabilirsiniz.

Syscoin Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru ilerliyoruz, o zaman size büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici bilgiler vermek istiyoruz. Özellikle madeni paranın piyasa değeri çok iyi büyüyor ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme göreceksiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz çok yüksek ve fiyat 3,58 $ değerine ulaşacak.

Sys Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan Sys için 2030 yılında en düşük 22,53 $ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu içeriğimize benzer olan Lpt Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Syscoin Coin Yorum 2022

Önce Sys Coin ile alakalı yorum yapmak gerekirse, Syscoin, uzun vadeli yatırım için güzel kriptolardan biridir. Kullanıcılar, Syscoin projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

Bu yazıdaki her ifade yatırım tavsiyesi olarak yorumlanamaz, bizde kalmasın ekibi, yatırım tavsiyesi vermez yatırım yapmadan önce herkesi kendi araştırmalarını yapmaya yönelik teşvik eder.

Syscoin Hangi Borsalarda Var?

Syscoin Coini aşağıdaki borsalarda listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

  • Binance
  • Gate io
  • Bittrex
  • WazirX
  • Coinex
  • Coindcx
  • Pionex
  • Aex
  • Hotbit

Syscoin Coin Grafik

24 Eylül tarihinde Binance borsasında satışa sürülen SYS Coin, 1 gün sonrasında $0.35 seviyelerini gören ve zirve yapmıştır. Daha sonra yaklaşık 4-5 günlük bir süreçte $0.26 gibi oldukça düşük bir seviyeye gerilemiştir. Daha sonra her ne kadar toparlansa da eski seviyelerini görememiştir.  Güncel fiyat ve diğer bilgiler için aşağıda verilen tabloyu inceleyebilirsiniz.

Syscoin Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia sürekli olarak yükselmez veya her zaman düşüşe geçmez. Ayrıca piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları vardır. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirler. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerleridir. Bunları sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Sys Coin’de de aynı durum söz konusudur. Bu yüzden Syscoin Coin ara ara olsa da düşüyor.

Syscoin (Sys) Coin Bilgileri

Aşağıdaki tabloda Syscoin Coin’in Coinmarketcap sıralaması, hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece Sys Coin Geleceği 2022 ve Yorum hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Syscoin (Sys) Coin Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi Sys Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak biz de en güncel son dakika haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Bizdekalmasin.com ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Aşağıdan Coin Geleceği kategorimizdeki yazılara ulaşabilirsiniz

Son olarak Sys Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedirherhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.7/5 - (6 Oy)
Yorum yapın