Ana Sayfa » Coin Geleceği » ZIL Coin Yorum – Zilliqa Coin Geleceği 2022

ZIL Coin Yorum – Zilliqa Coin Geleceği 2022

En çok merak edilen kripto paralardan olan ZIL Coin nedir, Zilliqa Coin Geleceği 2022, gibi sorulara değineceğiz. Özellikle ZIL Coin Yorum ve fiyat tahminleri ile birlikte gelecek tahminleri, grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Çeşitli büyük borsalarda listelenen ve oldukça fazla yatırımcısı ve kitlesi olan ZIL, coin yorum araştırmalarımız arasında son derece önemli olan coinlerden bir tanesi. Son olarak şunu belirtip yazımızın devamına geçelim. Bu yazımızda geçen coin veya herhangi kripto para ile alakalı olan bilgiler yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bizdekalmasin.com ekibi yatırım danışmanlığı yapmamaktadır.

ZIL (Ziliqa) Coin Nedir?

Öncelikle ZIL Coin nedir sorusunu cevaplayalım. Zilliqa, blok zincirlerini daha hızlı ve daha ölçeklenebilir hale getirmeyi amaçlayan bir kripto para projesidir. Konsensüs sürecini kolaylaştırmak için parçalama teknolojisini kullanır, böylece Ethereum ve diğer blok zincirler dağıtılmış uygulamaları barındırabilir veya hızlı işlem işlemeyi başarılı bir şekilde sağlayabilir.
Ethereum’un ölçeklenebilirlik sorunları ortaya çıktığında, blockchain 3.0 projeleri onları çözen yeni ağlar oluşturmak için acele etti. Singapur merkezli Zilliqa, fikir birliği mekanizmasını düzene sokmak için parçalamayı kullanan ilk şirketti.

ZIL Coin Projesi Nedir?

Projenin amacı: Bitcoin ve Ethereum büyüdükçe, dijital defterleri büyür ve işlenmesi yavaşlar. Bunun da ötesinde, daha fazla düğüm blokları işledikçe, çoğunluk fikir birliğine ulaşmak o kadar uzun sürer. Zilliqa, yaklaşık 600 düğüm ağa katıldığında düğümleri bölerek bu sorunu giderir.

Ağ büyüdükçe verim katlanarak artar ve test ağı zaten saniyede 2000’den fazla işleme ulaştı. Ayrıca ölçeklenebilir Scilla dilini kullanır ve hepsi bu kadar değil.

Zilliqa – Kurucusu Kimdir?

Bu coinin sahibi ve kurucusu ile alakalı bilinen veri şu şekilde, Zilliqa, Singapur Ulusal Üniversitesi’nden iki araştırmacı olan kurucu ortaklar Amrit Kumar ve Xinshu Don tarafınca Haziran 2017’de piyasaya sürüldü.

Bu içeriğimize benzer olan Wabi Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

ZIL Coin Yorum

ZIL Coin ile alakalı bir yorum yapmak gerekirse, Zilliqa, işlemleri işlemek kadar hızlı bir şekilde ortaklıklar kuruyor. Reklamcılıkta blockchain üzerinde çalışmak için Mindshare ile ortaktır. Ethermon, canavar savaşlarını Zilliqa’ya taşıyor ve Ethermon karakterlerini daha pahalı Ethereum blok zincirinde depoluyor. Bu nedenle, gelecek için ZIL Coin umut verici görünüyor. Ancak yukarıdaki detaylar sadece yorumdur ve piyasanın oynaklığı göz önünde bulundurularak yatırım yapılırken dikkatli olunmalıdır.

Artık Ziliqa coin‘in ne olduğunu bildiğinize göre, muhtemelen yatırıma değip değmediğini merak ediyorsunuzdur. Ziliqa coin‘in özelliklerine daha yakından bakalım.

Kullanıcılar, ZIL projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

ZIL (Zilliqa) Coin Uzman Yorumları

Birkaç uzmanın Ziliqa hakkında coin yorumları sizlerle. İşte ZIL Coin ile alakalı uzman görüşleri;

Son dönemlerde ilgimi çeken ZIL teknik açıdan da oldukça iyi.

Proje açısından son derece yenilikçi ve önü açık bir platform. Değerlendirmek gerekir.

ZIL oldukça başarılı ve son derece etkin bir proje. Takdir edilesi.

Teknik ve temel açıdan oldukça kaliteli ve yatırım olarak düşünülebilen kripto paralar arasındadır.

ZIL Coin Geleceği (Ziliqa)

ZIL Coin Geleceği
ZIL Coin Geleceği

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında Zilliqa coin fiyat tahmini sizlerle… Böylece ZIL Coin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız. Ayrıca verdiğimiz değerler dolar bazlı olduğunu hatırlatalım.

Ziliqa ile alakalı gelecek yılların ZIL coin fiyat tahmini ile karşınızdayız. Böylece ZIL Coin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız.

YılMinimum FiyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
20220.05330.05440.0641
20230.07840.08030.0922
20240.1150.1240.143
20250.1760.1730.2045
20260.2470.24240.296
20270.3580.3780.427
20280.5190.5330.618
20290.7630.7940.909
20301.0751.1041.310

ZIL Coin Geleceği 2022

ZIL Coin Geleceği hakkında yorum yapmak gerekirse, özellikle 2022 yılında büyük bir sıçrama öngörülmektedir. Uzmanlar ve çeşitli yorumcular ZIL ilerleyen zaman diliminde artacağını düşünmektedir. Ayrıca madeni paranın bu yıl içerisinde 0.0544$ seviyelerine ulaşacağı öngörülmektdir. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

ZIL Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu coinde böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat bakımından konuşacak olursak da, bu coinin 0.0803$ fiyat seviyesine ulaşacağını ve belki de kıracağını söyleyebiliriz. Bu Token teknik detayı ve özellikleri uzmanlar tarafından bu şekilde yorumlanmıştır.

Zilliqa Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında, tahminlere göre madeni para hakkında büyük bir ilgi ve alaka görebilirsiniz. Ayrıca, fiyatın yıl içinde 0.124$ seviyelerine ulaşacağı söylenmektedir.

ZIL Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru baktığımızda o zaman kripto paraların büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici zamanları görmek mümkün. Özellikle coinin piyasa değeri çok iyi büyüyebilir ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme görebilirsiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz var ve fiyat 0.173$ değerine ulaşabilir.

Zilliqa Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan Ziliqa için 2030 yılında en düşük 1.104$ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu tarz yazılarımızın benzerlerini görmek için Coin Geleceği kategorimizi inceleyebilirsiniz.

ZIL Coin Güvenilir mi?

Zilliqa coin güvenilir mi sorusuna cevap bulmak istiyorsanız eğer listelediğimiz bu dört maddeyi detaylı inceledikten sonra bir coinin güvenilir olup olmadığını da rahat bir şekilde anlayabilirsiniz. Kısacası ZIL Coin de bu maddeleri sağlıyorsa oldukça güvenilir bir coindir diyebiliriz.

 • Coin ekibini incelemek
 • Yatırımcı veya topluluk iştahı
 • Hacim ve teknik analizi
 • ZIL coin projesi

ZIL Coin Hangi Borsalarda Var, Nereden Alınır?

Aşağıdaki borsalarda ZIL Coin listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Binance
 • Gate io
 • Kucoin
 • Huobi Global
 • Coinone
 • Bybit
 • Okx
 • Liquid

Bu içeriğimize benzer olan Ape Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

ZIL Coin Nasıl Alınır?

ZIL Coin, Birçok kripto para borsasında satışta mevcut. Biz hacmi en yüksek olan ve birçok pariteye sahip Borsalar üzerinden anlatımını gerçekleştireceğiz. Bu adımları takip ederek Ziliqa Coin alımını gerçekleştirebilirsiniz.

 1. Arzu ettiğiniz borsadan alım yapmak için bir üyelik oluşturunuz.
 2. Ardından borsadaki bakiyenize para yükleyiniz.
 3. Almak istediğiniz Ziliqa Coin Fiyatını giriniz.
 4. Kaç adet ZIL alabileceğinizi panelden görüntüleyiniz.
 5. Toplam ne kadar ödemeye yapacağınızı gösteren panele bakınız.
 6. Burada ZIL Al butonuna tıklayarak işleminizi bitirebilirsiniz.
 7. Ayrıca aynı işlemlerin Satış kısmı da bu panelden yapılıyor.

ZIL Coin (Ziliqa) Fiyatı

Aşağıdaki grafikten Ziliqa Coin’in hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece ZIL Coin Yorum ve Geleceği 2022 hakkında daha doğru bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu içeriğimize benzer olan Atm Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

ZIL Coin Fiyat Tahmini

ZIL Coin Fiyat Tahmini yapmak gerekirse, kripto para piyasasının gözdelerinden birisi olan Ziliqa, oldukça fazla konuşulan ve sevilen coinler arasındadır. Bu kripto para ile alakalı bir fiyat söylemek veya tahminde bulunmak pek de doğru olmaz. Ancak Zil Coin Hedef Fiyat, 2022 yılı için 0.0544 dolar seviyelerinde diyebiliriz. Elbette iyi bir araştırma ve detaylı bir analiz ile kar bırakma potansiyeli olduğu gibi hatalı bir tahminde de zarar görmek mümkündür. Dikkatli olmanız ve de ona göre hareket etmeniz gerekmektedir.

ZIL Coin Grafik Yorum ve Analizi

ZIL Coin Grafik Yorum ve Analizi sizlerle… Son zamanlarda sıklıkla konuşulan coinlerden birisi olan Ziliqa Coin, belirli tarihlerde inanılmaz yükselişi ile yatırımcılarına çok ciddi miktarda kar sağlamıştır. Fakat sonrasındaki düşüş ile oldukça değer kaybetmiştir. Bundan sonraki zaman diliminde ne olacağı belli olacaktır.

ZIL (Zilliqa) Yükselir Mi, Düşer Mi?

ZIL Coin yükselir mi düşer mi sorusunu bir çok kişi merak edip araştırmaya koyulmaktadır. Özellikle Kripto para sektörünün bir çok dezavantajı ve avantajı mevcuttur. Dezavantajlarından birisi ise fazla volativitedir. Özellikle kısa vadede ciddi bir fiyat hareketi olduğundan dolayı anlık yükseliş ve düşüş olması çok normal.

Ziliqa Coin baktığımız zaman ise bu değişimin çok olduğunu görebiliyoruz. İlerleyen zaman diliminde ise yükseleceğini veya düşeceğini beraber deneyimleyeceğiz. Uzun vade veya kısa vade yatırımının en büyük farkı da sizin yatırım şekliniz ve o paraya ihtiyacınız ile alakalı olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz.

ZIL (Zilliqa) Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia her zaman yükselmez veya her zaman düşmez. Piyasada alıcıların ve satıcıların iştah seviyeleri mevcuttur. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirlemektedir. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerlerini sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Bu yüzden ZIL Coin’de de aynı durum söz konusudur.

ZIL Coin Haberleri Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi ZIL Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak ZIL Coin Haberleri gibi bir çok coinin son dakika haberlerini sizlerle paylaşıyor olacağız.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Son olarak ZIL Coin Yorum – Zilliqa Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir, herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.9/5 - (14 Oy)
Yorum yapın