Ana Sayfa » Coin Geleceği » Ape Coin Yorum – ApeCoin Geleceği 2022

Ape Coin Yorum – ApeCoin Geleceği 2022

En çok merak edilen kripto paralardan olan Ape Coin nedir, ApeCoin Geleceği 2022, gibi sorulara değineceğiz. Özellikle Ape Coin Yorum ve fiyat tahminleri ile birlikte gelecek tahminleri, grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Çeşitli büyük borsalarda listelenen ve oldukça fazla yatırımcısı ve kitlesi olan Ape, coin yorum araştırmalarımız arasında son derece önemli olan coinlerden bir tanesi. Son olarak şunu belirtip yazımızın devamına geçelim. Bu yazımızda geçen coin veya herhangi kripto para ile alakalı olan bilgiler yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bizdekalmasin.com ekibi yatırım danışmanlığı yapmamaktadır.

Ape (ApeCoin) Coin Nedir?

Öncelikle Ape Coin nedir sorusunu cevaplayalım. ApeCoin, yardımcı program ve yönetişim için tasarlanmış Ethereum tabanlı bir belirteçtir. Toplamda 1 milyar tane var ve CoinMarketCap, yaklaşık %28’inin şu anda dolaşımda olduğunu söylüyor. Toplam jeton arzının çoğu, önümüzdeki birkaç yıl içinde kademeli olarak kazanılacaktır.

ApeCoin görünüşte Bored Ape Yat Kulübü’nün resmi simgesi ve Bored Ape NFT koleksiyonlarının sahipleri için bir ödül gibi davransa da, resmi çizgi, Bored Ape’lerin arkasındaki ekip olan Yuga Labs tarafından yaratılmıştır.

[ays_poll id=29]

Bunun yerine, resmi olarak belirteci ve yol haritasını tedvir etmek için açılan yeni bir merkezi olmayan özerk organizasyon olan ApeCoin DAO’nun oluşturulmasıdır.

Ape Coin Projesi Nedir?

Projenin amacı: ApeCoin, fayda ve yönetişim için tasarlanmıştır. Bu ne anlama geliyor? Yuga Labs tarafından oluşturulmamış veya kontrol edilmemiş veya Bored Ape Yacht Club ile ilgili olmasa bile, her türden Web3 uygulamasındaki ödemeler ve işlemler için kullanılabilen merkezi olmayan bir belirteçtir.

Ve ApeCoin bir DAO tarafından yönetildiğinden, sahipler, tokenin geleceğini belirleyen topluluk liderliğindeki tekliflere oy verme olanağına sahip olacaklar. Örneğin, ekosistem fonu tahsisi ve stake ödülleri gibi şeylerle ilgili zaten yönetim önerileri var. Bu, bazılarına kuru ve sıkıcı gelebilir, ancak APE sahipleri için gelecekteki faydaları etkileyebilir.

ApeCoin – Kurucusu Kimdir?

Bu coinin sahibi ve kurucusu ile alakalı bilinen veri şu şekilde, Yuga Labs tarafından bulunuştur. Ve de yönetilmektedir.

Bu içeriğimize benzer olan Stx Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Ape Coin Yorum

Ape Coin ile alakalı bir yorum yapmak gerekirse,  gelecek için Ape Coin umut verici görünüyor. Ancak yukarıdaki detaylar sadece yorumdur ve piyasanın oynaklığı göz önünde bulundurularak yatırım yapılırken dikkatli olunmalıdır.

Artık ApeCoin‘in ne olduğunu bildiğinize göre, muhtemelen yatırıma değip değmediğini merak ediyorsunuzdur. 

Kullanıcılar, Ape projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

Ape (ApeCoin) Coin Uzman Yorumları

Birkaç uzmanın ApeCoin hakkında coin yorumları sizlerle. İşte Ape Coin ile alakalı uzman görüşleri;

“Son dönemlerde ilgimi çeken Ape teknik açıdan da oldukça iyi.”

“Proje açısından son derece yenilikçi ve önü açık bir platform. Değerlendirmek gerekir.”

“Ape oldukça başarılı ve son derece etkin bir proje. Takdir edilesi.”

“Teknik ve temel açıdan oldukça kaliteli ve yatırım olarak düşünülebilen kripto paralar arasındadır.”

Ape Coin Geleceği (ApeCoin)

Ape Coin Geleceği
Ape Coin Geleceği

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında ApeCoin fiyat tahmini sizlerle… Böylece Ape Coin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız. Ayrıca verdiğimiz değerler dolar bazlı olduğunu hatırlatalım.

ApeCoin ile alakalı gelecek yılların Ape coin fiyat tahmini ile karşınızdayız. Böylece Ape Coin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız.

YılMinimum FiyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
202219.28219.99422.275
202329.10329.90333.452
202441.82443.02749.586
202560.96563.11672.492
202694.04797.195105.297
2027136.376141.234161.013
2028204.182211.243238.975
2029276.173286.732359.054
2030389.264400.735476.976

Ape Coin Geleceği 2022

Ape Coin Geleceği hakkında yorum yapmak gerekirse, özellikle 2022 yılında büyük bir sıçrama öngörülmektedir. Uzmanlar ve çeşitli yorumcular Ape ilerleyen zaman diliminde artacağını düşünmektedir. Ayrıca madeni paranın bu yıl içerisinde 19.994$ seviyelerine ulaşacağı öngörülmektdir. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

Ape Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu coinde böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat bakımından konuşacak olursak da, bu coinin 29.903$ fiyat seviyesine ulaşacağını ve belki de kıracağını söyleyebiliriz. Bu Token teknik detayı ve özellikleri uzmanlar tarafından bu şekilde yorumlanmıştır.

ApeCoin Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında, tahminlere göre madeni para hakkında büyük bir ilgi ve alaka görebilirsiniz. Ayrıca, fiyatın yıl içinde 43.027$ seviyelerine ulaşacağı söylenmektedir.

Ape Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru baktığımızda o zaman kripto paraların büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici zamanları görmek mümkün. Özellikle coinin piyasa değeri çok iyi büyüyebilir ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme görebilirsiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz var ve fiyat 63.116$ değerine ulaşabilir.

ApeCoin Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan ApeCoin için 2030 yılında en düşük 400.735$ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu tarz yazılarımızın benzerlerini görmek için Coin Geleceği kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Ape Coin Güvenilir mi?

ApeCoin güvenilir mi sorusuna cevap bulmak istiyorsanız eğer listelediğimiz bu dört maddeyi detaylı inceledikten sonra bir coinin güvenilir olup olmadığını da rahat bir şekilde anlayabilirsiniz. Bunun yanında kısaca Ape Coin de bu maddeleri sağlıyorsa oldukça güvenilir bir coindir diyebiliriz.

 • Coin ekibini incelemek
 • Yatırımcı veya topluluk iştahı
 • Hacim ve teknik analizi
 • Ape coin projesi

Ape Coin Hangi Borsalarda Var, Nereden Alınır?

Aşağıdaki borsalarda Ape Coin listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Binance
 • Coinbase Exchange
 • Gate io
 • Kucoin
 • FTX
 • Huobi Global
 • Uniswap
 • Gemini
 • Kraken
 • Paribu

Ape Coin Paribu’da Listelenecek mi?

Evet. Şuan Paribu’da Ape/TL paritesinden işlem yapabilirsiniz. Ayrıca oldukça da fazla işlem hacmi bulunmaktadır.

Bu içeriğimize benzer olan Reef Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Ape Coin Nasıl Alınır?

Ape Coin, Birçok kripto para borsasında satışta mevcut. Biz hacmi en yüksek olan ve birçok pariteye sahip Borsalar üzerinden anlatımını gerçekleştireceğiz. Bu adımları takip ederek ApeCoin alımını gerçekleştirebilirsiniz.

 1. Arzu ettiğiniz borsadan alım yapmak için bir üyelik oluşturunuz.
 2. Ardından borsadaki bakiyenize para yükleyiniz.
 3. Almak istediğiniz ApeCoin Fiyatını giriniz.
 4. Kaç adet Ape alabileceğinizi panelden görüntüleyiniz.
 5. Toplam ne kadar ödemeye yapacağınızı gösteren panele bakınız.
 6. Burada Ape Al butonuna tıklayarak işleminizi bitirebilirsiniz.
 7. Ayrıca aynı işlemlerin Satış kısmı da bu panelden yapılıyor.

Ape Coin (ApeCoin) Fiyatı

Aşağıdaki grafikten ApeCoin’in hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece Ape Coin Yorum ve Geleceği 2022 hakkında daha doğru bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu içeriğimize benzer olan Gmt Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Ape Coin Hedef Fiyat

Kripto para piyasasının gözdelerinden birisi olan ApeCoin, oldukça fazla konuşulan ve sevilen coinler arasındadır. Bu kripto para ile alakalı bir fiyat söylemek veya tahminde bulunmak pek de doğru olmaz. Ancak Ape Coin Hedef Fiyat, 2022 yılı için 19.994 dolar seviyelerinde diyebiliriz. Elbette iyi bir araştırma ve detaylı bir analiz ile kar bırakma potansiyeli olduğu gibi hatalı bir tahminde de zarar görmek mümkündür. Dikkatli olmanız ve de ona göre hareket etmeniz gerekmektedir.

Ape Coin Grafik Yorum ve Analizi

Ape Coin Grafik Yorum ve Analizi sizlerle… Son zamanlarda sıklıkla konuşulan coinlerden birisi olan ApeCoin, 21 Şubat 2022 tarihinde inanılmaz yükselişi ile yatırımcılarına çok ciddi miktarda kar sağlamıştır. Fakat sonrasındaki düşüş ile oldukça değer kaybetmiştir. Bundan sonraki zaman diliminde ne olacağı belli olacaktır.

Ape (ApeCoin) Yükselir Mi, Düşer Mi? – Ape Coin Ne Kadar Olur?

Birçok kişi Ape Coin yükselir mi düşer mi sorusunu merak edip araştırmaya koyulmaktadır. Özellikle Kripto para sektörünün bir çok dezavantajı ve avantajı mevcuttur. Dezavantajlarından birisi ise fazla volativitedir. Özellikle kısa vadede ciddi bir fiyat hareketi olduğundan dolayı anlık yükseliş ve düşüş olması çok normal.

ApeCoin baktığımız zaman ise bu değişimin çok olduğunu görebiliyoruz. İlerleyen zaman diliminde ise yükseleceğini veya düşeceğini beraber deneyimleyeceğiz. Uzun vade veya kısa vade yatırımının en büyük farkı da sizin yatırım şekliniz ve o paraya ihtiyacınız ile alakalı olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz.

Ape (ApeCoin) Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia her zaman yükselmez veya her zaman düşmez. Piyasada alıcıların ve satıcıların iştah seviyeleri mevcuttur. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirlemektedir. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerlerini sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Bu yüzden Ape Coin’de de aynı durum söz konusudur.

Ape Coin Haberleri Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi Ape Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak Ape Coin Haberleri gibi bir çok coinin son dakika haberlerini sizlerle paylaşıyor olacağız.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Son olarak Ape Coin Yorum – ApeCoin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir, herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.7/5 - (44 Oy)
Yorum yapın