Ana Sayfa » Fiyatları » Cambly Fiyat 2023 – Cambly Nedir? – Günlük Fiyatlar – Güncel!

Cambly Fiyat 2023 – Cambly Nedir? – Günlük Fiyatlar – Güncel!

Cambly fiyat 2023 yılında herkesin araştırma gereği duyduğu konular arasındadır. Özellikle Cambly ile beraber İngilizce konuşma konusunda da kişilerin en büyük yardımcısı olan uygulamalar arasında yer almaktadır. Ayrıca fiyat konusunda da herkesin aylık ya da yıllık olarak bu ücretlerle karşı karşıya kalması muhtemeldir. Bununla beraber Cambly uygulamasına dair ücretlendirmeler seanslık olarak da gelişmektedir. Konuşma seanslarını 15 ya da 30 dakikalık olarak yapma durumu da açığa çıkacaktır. Bunun dışında haftalık olarak 2, 3 ya da 5 gün olarak seçim yapmak da mümkün hale gelecektir. Cambly ne kadar? diye aklınızda sorular varsa yazımızın içeriğinde bu sorulara cevap bulabileceksiniz.

Cambly Güncel Fiyatları

Cambly Güncel Fiyatları
Cambly Güncel Fiyatları

Öncelikle Cambly, son zamanlarda oldukça popüler olmasıyla da dikkat çekmektedir. Ayrıca kullananların olumlu yorumlarının olması da giderek daha geniş kitlelere ulaşmasını desteklemektedir. Bununla beraber herkesin Cambly güncel fiyatları noktasında bir arayış içerisine girmesi doğal olacaktır. Herkesin bu konuda bilgi alması da oldukça basit olacaktır. Cambly uygulaması içerisinde seans ve gün aralığında bu fiyatları elde etmek son derecede kolaydır. İşte Cambly ücretleri bilgileri sizlerle! Ara sıra Cambly indirimli fiyat olarak büyük indirimler de yapılmaktadır. Sadece sık sık takip etmek gerekiyor.

  • Günde 15 dakika haftada iki gün ücretlendirmesi

Aylık alınması durumunda 1022 TL olarak belirlenmiştir. 3 aylık alınması kaydıyla aylık olarak 920 TL (%10 indirimli) olacaktır. Ancak yıllık olarak alınması halinde aylık ücreti 767 TL (%25 indirimli) biçimdedir.

  • Günde 15 dakika haftada üç gün ücretlendirmesi

Aylık abonelik ücreti olarak 1439 TL öne çıkmaktadır. Ayrıca 3 aylık alınması durumunda aylık olarak 1295 TL (%10 indirimli) biçimde olacaktır. Yıllık alınması halinde de aylık olarak ödemesi 1079 TL ( %25 indirimli) olacaktır.

  • Günde 15 dakika haftada beş gün ücretlendirmesi

Aylık abonman olacak olanlar için 2291 TL fiyat biçilmiştir. Ayrıca 3 aylık alınması halinde 2062 (%10 indirimli) olacaktır. Bununla beraber yıllık abonman halinde aylık ödemesi de 1718 TL olacaktır.

  • Günde 30 dakika haftada 2 gün ücretlendirmesi

Aylık olarak 1744 TL gibi bir ödemesi gündemdedir. Ancak 3 aylık alınması halinde aylık bazda 1570 TL (%10 indirimli) olacaktır. Ayrıca yıllık alınması halinde de aylık ödemesi 1308 TL’dir.

  • Günde 30 dakika haftada 3 gün ücretlendirmesi

Aylık bazda 2.619 TL olarak öne çıkmaktadır. Ayrıca 3 aylık alınması durumunda bu ücret aylık olarak 2357 TL (%10 indirimli) olacaktır. Yıllık alınması durumunda da aylık ödemesi %25 indirimli olacak 1964 TL halindedir.

  • Günde 30 dakika haftada 5 gün ücretlendirmesi

Aylık olarak 5107 TL’dir. Ancak 3 aylık alınması durumunda aylık ödemesi 4515 TL (%10 indirimli) olacaktır. Yıllık olarak alınması durumunda aylık ödemesi de %25 indirimli olarak 3763 TL olacaktır.

Ayrıca, benzer bir içeriğimiz olan Hisar Okulları Fiyat yazımıza da bakabilirsiniz.

Cambly Aylık Ücret 🌟

İngilizce öğrenmek için popüler olan bu uygulama sayesinde eğer istikrarlı bir davranış sergilerseniz ödeyeceğimiz ücrete aldığınız eğitim çok verimli olabilmektedir. Bunun dışında belirli dönemlerde Cambly indirimli fiyat yapmaktadır. Şimdi Cambly Aylık Ücretlerini açıklayalım.

  • 1 aylık ücret: 1748 TL
  • 3 aylık ücret: 1573 TL
  • 12 aylık ücret: 1311 TL

Cambly Nedir?

Akıllı telefonlarda son derecede faydalı bir uygulama olarak Cambly öne çıkmaktadır. Ayrıca Cambly uygulamasının herkesin zaman zaman karşısına çıkması da merak uyandıracaktır. Bununla beraber Cambly nedir gibi bir soruyu da beraberinde getirecek konumdadır. Bu uygulama sayesinde İngilizceyi daha ideal ve sağlıklı bir biçimde kullanma durumu açığa çıkmaktadır.

Cambly uygulamasına bağlı olarak ana dili İngilizce olan kişilerden ders almak mümkün olacaktır. Ayrıca bu uygulama aracılığıyla ders alma hususunda zaman ya da yer kısıtlaması olmayacaktır. Bu uygulama içerisinde her zaman çevrimiçi eğitmenler olduğundan dolayı son derecede rahat bir konumdadır. Herkesin daha verimli bir online ders ortamını Cambly ile elde etmesi mümkün olacaktır. Ayrıca çok sayıda eğitmen olacağından dolayı İngilizce seviyelerine göre eğitmen seçmeleri de mümkündür. Bu yönüyle de Cambly herkese etkili bir biçimde hitap edecek konumdadır.

Bunun yanında Cambly Güncel Fiyatları 2023 ile alakalı soru ve cevapları aşağıdaki gibidir:

Ayrıca, Cambly Fiyat 2023 yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Ayrıca diğer fiyatları yazılarımızı da aşağıdan görüntüleyebilirsiniz.

Bunun yanında bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamızı inceleyebilirsiniz

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın