Ana Sayfa » Fiyatları » Hisar Okulları Fiyat 2024 – Lise Fiyatları

Hisar Okulları Fiyat 2024 – Lise Fiyatları

Hisar okulları fiyat 2024 en merak edilen sorular arasındadır. Bu yüzden bu konuyu siz değerli okuyucularla paylaşmadan önce Hisar okulları hakkında bilgi vermek istiyoruz. Hisar okulları 1996 yılında kuruldu. Hisar Eğitim Vakfı tarafından kurulmuştur. Ana okul, ilkokul, ortaokul ve lise bölümleri yer almaktadır. Yazımız içerisinde sizlere Hisar eğitim vakfı fiyatlarından bahsedeceğiz. Ayrıca diğer okulların fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız da kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Hisar Eğitim Okulları Fiyatları 2024💸

Hisar Eğitim Okulları Fiyatları
Hisar Eğitim Okulları Fiyatları

Son zamanlarda Hisar Eğitim Okulları Fiyatları 2024 en merak edilen konulardan biri olsa da, bu anlamda eğitimin kaliteli ve bireysel verilmesi herkesin beğenisini kazanmıştır. Hisar okullarının kurucusu Feyyaz Berker’dir. 1996 yılında Hisar okullarının açılmasıyla sadece 19 öğretmen görevliydi. 2001 yılında ise; ilk kez Orta okul eğitimine başlandı.

2005 yılında ilk kez Lise eğitimine başlandı. 2010 Yılında Hisar okullarına bağlı olarak Hisar Akademi açıldı. 2024 yılında 27. Yılını tamamlayacak olan Hisar okulları herkes tarafından sevilen ve beğenilen okullardan biri olmuştur.

Hisar Okullar Ücret💰

Özellikle son yıllarda oldukça araştırılan bir konu da özel okul fiyatlarıdır. Ebeveynler çocuklarının iyi bir eğitim alıp başarılı olmalarını istedikleri için özel okula göndermek istemektedir. Fakat bu yıl gelen zamlardan sonra aileler bu fiyatları nasıl karşılayacaklarını düşünmektedir. En çok tercih edilen okullardan biri olan Hisar Okullar Ücreti ise 430.000 TL ile 550.000 TL arasında değişmektedir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Algida Dondurma Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Gebze Hisar Koleji Fiyat

Bir çocuğun başarılı biri olması için öncelikle güzel bir eğitim alması gerekir. Okullarda gördüğü eğitim sayesinde kendisini geliştirip güzel yerlere gelmek için çalışmaları gerekir. Fakat günümüzde sanki iyi bir eğitim almak için özel okula göndermek şartı bulunuyormuş gibi ebeveynler sürekli özel okula göndermek istemektedir. Fakat devlet okulunda da iyi bir eğitim alıp çocuğunuz başarılı olabilir. Ücret bakımından da özel okullar oldukça pahalıdır. Örnek vermek gerekirse Gebze Hisar Koleji Fiyat 340-360 bin TL arasında değişmektedir.

Göktürk Hisar Okulları

1996 yılında kurulan Hisar Eğitim Vakfı kurulduğu ilk günden beri oldukça popülerleşen özel okullardan biridir. Fakat yıllık ücretlerinin bazı aileler için fazla olmasından dolayı insanlar Hisar okulunun bursluluk sınavlarını merak etmektedir. Bunun için tabi ki okulun bazı kriterleri bulunmaktadır. Aşağıdaki yazımızda sizlere bunlardan bahsetmiş olduk. Bunun dışında Göktürk Hisar Okullarıyla ilgili çok fazla olumlu yorum vardır. Çocuklarını buraya gönderen ebeveynler oldukça memnun kalmışlardır.

Hisar Okulları Lise Fiyat

Ülkemizde birçok özel okullar bulunmaktadır. Bunların arasında en çok tercih edilenlerden biri de Hisar Okullarıdır. Çocuğunuz orta okuldan liseye geçmiş ise bunun için hazırlık okuması gerekir. Hazırlık fiyatı ise 350.000 TL’dir. Bununla birlikte 9. 10. 11. ve 12. sınıflarda da bu fiyatlar aynıdır. Böylece Hisar Okulları Lise Fiyatına bu şekilde cevap verebiliriz. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Kıbrıs Airpods Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Hisar Okulları Kimin?

Hisar okulları kimin? Sürekli merak edilen ve araştırılan konulardan biridir. Çok fazla merak edilen Hisar okullarının kurucusu ve onursal başkanı Feyyaz Berker’dir. Toplumsal gelişime özen göstererek her zaman faaliyetlerini sürdüren Feyyaz Berker, Hisar Eğitim Vakfı, Robert Koleji Heyeti, Boğaziçi Üniversitesi Danışma Kurulu, Stanford Araştırma Enstitüsü ve Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı gibi bir çok projede görev almıştır.

Bir çok tesisin geliştirilmesi ve kurulması için maddi olarak önemli katkıda bulunmuştur. 1996 yılında Hisar okullarının açılış konuşmasında çok sevinçli olduğunu dile getiren Feyyaz Berker, bu okulun kurulma amacı olarak; özgür düşünen bireyler yetiştirmek, ezberden uzak ve öğrenen bir toplum yetiştirmek olduğunu belirtmiştir.

Hisar Okulları Yorumları

Hisar okulları geçmişten günümüze kadar oldukça beğenilen okullar arasında olmuştur. Diğer okullardan tek fakı ezberden uzak gerçek öğrenmeyi öğreten bir okul olmasıdır. Hisar okulları hakkında araştırmalar yapan insanların ilk yaptıkları Hisar Okulları Yorumları incelemek olmuştur.

Bu anlamda herkesin sevdiği ve tercih ettiği bu okul, fiyatlarıyla da oldukça dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştır. Hisar okullarında Fiyatlara kahvaltı, yemek, servis, okul üniforması, kitaplar, eğitim malzemeleri ve spor kıyafetleri dahil olmadığını özellikle belirtmek istiyoruz.  Sizi bu konuda daha fazla bekletmeden hemen Hisar okulları fiyatlarını açıklayalım.

 • Hisar Okulları Ana Sınıfı Fiyatları; 250.000 TL’dir.
 • Hisar Okulları İlkokul Fiyatları; 235.000 TL /350.000 TL arasındadır.
 • Hisar Okulları Ortaokul Fiyatları; 238.000 TL /355.000 TL arasındadır.
 • Hisar Okulları Lise Fiyatları; 350.000 TL’dir.

Hisar Okulları Bursluluk Sınavları

Genellikle Hisar okullarının fiyatlarının yüksek olmasından kaynaklı insanların son zamanlarda araştırdığı Hisar Okulları Bursluluk Sınavları konusudur. Her yıl sonunda çok başarılı öğrenciler arasından 10 kişiyi sınava tabi tutarak burs veren Hisar okullarının istediği kriterler vardır. Bu kriterleri belirleyen öğrencilere burs vermektedir. Lafı çok uzatmadan hemen kriterleri inceleyelim;

 • Öğrencinin, 5.- 8. sınıflardaki yıl sonu ağırlıklı not ortalamasının 100 üzerinden 95 ve üzerinde olması
 • Öğrencinin, 5.- 8. sınıflarda ders yılı sonu itibarıyla Şube Öğretmenler Kurulu Kararı olmaksızın bütün derslerden geçer not almış olması,
 • Öğrencinin, MEB yönetmeliğine göre e-okulda kayıtlı DDK (Davranış Değerlendirme Kurulu) yaptırımı olmaması,
 • Öğrencinin lise hazırlık sınavını geçerek doğrudan 9. sınıfa kayıt olması,
 • Ara sınıflardan giriş yapan öğrencilerin üstün başarı bursundan yararlanması için en az iki yıl Hisar Ortaokulu’nda öğrenim görmüş olması,
 • Ara sınıflardan giriş yapan öğrencilerin Hisar Ortaokulu’nda geçirdiği tüm yılların yıl sonu ağırlıklı not ortalamalarının dikkate alınması, önceki okulundaki ortalamaların dikkate alınmaması,
 • Eşitlik halinde birinci öncelikle öğrencinin doğum tarihine göre yaşı küçük olana, ikinci olarak da okula özürsüz devamsızlık yapılan gün sayısının azlığına göre değerlendirme yapılır.

Hisar Okulları Fiyat yazımızın sonuna geldik. Yazımızı okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederiz.

Dilerseniz aşağıdan diğer fiyatları kategorimizdeki yazıları da inceleyebilirsiniz:

Ayrıca bizdekalmasin.com adresi aracılığıyla ana sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın