Ana Sayfa » Fiyatları » Kazakistan Telefon Fiyatları 2023 – Güncel iPhone Fiyatları!

Kazakistan Telefon Fiyatları 2023 – Güncel iPhone Fiyatları!

Kazakistan Telefon Fiyatları 2023 ve Kazakistan iPhone Fiyatları yazımız ile karşınızdayız. Günümüzün en çok kullanılan iletişim araçlarından biri olan telefon hayatımızın olmazsa olmazıdır. Bunun nedeni insanların iletişim dışında da bir çok işlerini bu cihazlarda yapmasıdır. Sosyal medya mecralarında gezinmek, mesajlaşmak, fotoğraf çekmek, oyun oynamak gibi birçok işlem için en iyi seçenek telefondur. Fakat özellikle son zamanlarda ülkemizde telefon fiyatları epey artmıştır.

Bu sebeple birçok insan artık yabancı ülkelerdeki telefon fiyatlarını merak edip araştırmaktadır. Bunun yanında sizin için yaptığımız bazı araştırmalar sonucunda Kazakistan Telefon Fiyatlarını aradık ve bulduk. Ayrıca bunun gibi çeşitli ürün fiyatları için bağlantıya tıklayarak diğer yazılarımıza göz atabilirsiniz.

Kazakistan iPhone Fiyatları 📱

Kazakistan iPhone Fiyatları
Kazakistan iPhone Fiyatları

İlk olarak Kazakistan iPhone Fiyatları yaklaşık 750 Dolar’dan başlıyor. Vergilerin fiyatlara etkisi nedeniyle fiyat değişiklikleri sürekli yaşanmaktadır. Türkiye-Kazakistan karşılaştırması yaparsanız, fiyatlar birbirine yakın olsa bile, Kazakistan, telefon almak için çoğu zaman Türkiye’den daha ucuzdur.

iPhone 12 Pro Kazakistan Fiyatı

Ülkemizdeki telefon fiyatlarının yüksek olmasından dolayı insanlar yurtdışındaki telefon fiyatlarını oldukça merak etmektedir. Özellikle Kazakistan’da iPhone 12 Pro Max Fiyatı 1.142 Dolar’dır.

Kazakistan Telefon Fiyatları iPhone 11

Kazakistan’da telefon fiyatları Türk Lirasına çevirdiğimiz zaman çoğunlukla ülkemizden daha uygundur. Kazakistan iPhone 11 Pro Max Fiyatı 910,50 Dolar’dır.

Kazakistan iPhone 13 Pro Fiyatları

Çok fazla merak edilen Kazakistan iPhone 13 128 GB fiyatı 780 dolar’dır. Fakat Pro Max’ın fiyatı ise 554,125 Tenge yani 1.180 Dolar‘dır.

Kazakistan iPhone 14 Pro Max Fiyatı

Özellikle iPhone 14, Apple markasının son çıkan telefonu olduğu için oldukça dikkat çeken ve araştırılan bir üründür. Oldukça fazla merak edilen Kazakistan iPhone 14 Pro Max Fiyatı ise 586.520 Tenge yani 1.250 Dolar’dır

Kazakistan’da Telefon Fiyatları Ne Kadar?

Kazakistan, yüz ölçümü olarak en büyük topraklara sahip olan Türk Devletidir. Rusya, Çin, Kırgızistan ve Özbekistan ile de sınır komşusu olan bu ülkede telefon fiyatları da oldukça merak edilen konular arasındadır. Bunun yanında ülkemizdeki telefon fiyatları özellikle son yıllarda çok fazla arttığı için vatandaşlar yurt dışını çıktıklarında orayı hem gezip hem de bir yandan telefon almak istiyorlar. Bu başlığımızın altında Kazakistan’da Telefon Fiyatları Ne Kadar? olduğunu inceleyeceğiz.

Kazakistan'da Telefon Fiyatları Ne Kadar?
Kazakistan’da Telefon Fiyatları Ne Kadar?
  • Samsung Galaxy W23 Flip: 837,22 Dolar
  • Samsung Galaxy A23 5G: 225,72 Dolar
  • Apple IPhone 13 Pro: 1.183 Dolar
  • Apple iPhone 12 Pro Max: 1.165 Dolar
  • Apple IPhone 14 Pro: 1.180 Dolar
  • Huawei Enjoy 50z: 101,92 Dolar
  • Huawei Mate 50 Pro: 728,13 Dolar
  • Redmi K50i: 196,59 Dolar

Kazakistan iPhone 14 Fiyatları

Apple’nin en son çıkan telefon modeli olan iPhone 14 Dünya’nın her ülkesinde büyük ilgi gördü ve en çok aratılanlar arsında yerini aldı. Bizler de sizler için Kazakistan iPhone 14 Fiyatları başlığımızın altında bu telefonların fiyatlarını aşağıdaki tabloda belirttik. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan İngiltere Telefon Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Apple iPhone 14 Pro Max1.252 ABD Doları
Apple iPhone 14 Pro1.164 ABD Doları
Apple iPhone 14 Plus789,78 ABD Doları

Kazakistan 2. El Telefon

Kazakistan 2. El Telefon incelendiğinde ülkemize kıyasla ucuz olduğunu görebiliyoruz. Eğer paranız yetersizse daha ekonomik olan 2. el telefonlar da sizin tercihiniz olmaktadır. Bilinen alışveriş sitelerinden elde ettiğimiz bilgileri sizler için derledik. Göreceksiniz ki sıfır telefonlardan çok daha uygun fiyatlı olmaktadırlar. Ancak tabi 2. el telefon alan kullanıcılar zaman zaman çeşitli sorunlarla karşılaşabiliyorlar.

Apple iPhone 14 Pro830,50 ABD Doları
Huawei Mate 50 Pro475 ABD Doları
Samsung Galaxy A23 5G120 ABD Doları
Huawei Enjoy 50z65 ABD Doları

Kazakistan Telefon Fiyatları Samsung

Samsung marka cep telefonu almak isteyen vatandaşlarımız Kazakistan’daki fiyatlarını oldukça merak etmektedir. Çünkü ülkemizde fiyatları pahalı olduğundan Kazakistan’ı ziyaret edip dönerken de telefon almayı düşünmektedirler. Kazakistan Telefon Fiyatları Samsung yaklaşık olarak 72 Dolar ile 1.411 Dolar arasındadır. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Dubai Telefon Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Kazakistan Apple Fiyatları

Apple dünyada en çok satan teknoloji markalarının başında gelir ve birçok ürünü vardır. Biz bu yazımızda Kazakistan Apple Fiyatları hakkında sizlere bilgi vermeyi amaçladık. Dubai’deki Apple marka telefonlar yani iPhone’ler, 290 Dolar ile 1.200 Dolar aralığındadır. Kazakistan Apple Fiyatları bu şekildedir. yukarıdaki başlıklarda daha detaylı şekilde açıklamış bulunuyoruz.

Ayrıca bizdekalmasin.com bağlantısından da ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Fiyatları kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Kazakistan Telefon Fiyatları 2023 yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederiz.

5/5 - (2 Oy)
Yorum yapın