Ana Sayfa » Fiyatları » Kıbrıs Rakı Fiyatları 2023 – Yeni Zamlı Kıbrıs Yeni Rakı Fiyatı!

Kıbrıs Rakı Fiyatları 2023 – Yeni Zamlı Kıbrıs Yeni Rakı Fiyatı!

Kıbrıs Rakı Fiyatları ve Kıbrıs Yeni Rakı 100’lük Fiyatı yazımız ile karşınızdayız. Son gelen zamlarla birlikte fiyatlar değişti. Biz de 2023 yılında en güncel fiyatları sizler ile buluşturmaya çalışıyoruz. Bu alkollü içecek , Akdeniz bölgesindeki ülkelere özgüdür. Birçok Yunan adasında ve Yunanistan anakarasında görülür. Bölgeye ve üretim yöntemine bağlı olarak şu isimler altında görünebilir: Tsipouro, Suma (Rodos, Sakız Adası), Tsikoudia (Girit), Zivania (Kıbrıs).

Rakı Girit’te çok yaygındır ve bu alkolü en küçük süpermarketlerin bile raflarında rahatlıkla bulabilirsiniz. Genellikle bunlar, sahada damıtılan yerel “markalardır”. Giritliler bu içeceği turistlere ve misafirlere sunmaktan mutluluk duyarlar. Yazımız içerisinde sizlere Kıbrıs’ta ki rakı fiyatlarından bahsedeceğiz. Ayrıca diğer likör, viski, votka ve alkol fiyatları ile alakalı yazılarımızı da bağlantı yardımı ile inceleyebilirsiniz.

Kıbrıs Rakı Fiyatları 2023

Kıbrıs denilince akla ilk olarak alkol gelmektedir. Türkiye’ye kıyasla alkol oranla çok çok ucuzdur. Bunun sebebi alkolden alınan vergidir. Alkol vergisinin düşük olması sebebiyle Türkiye ile aralarında oldukça fazla fiyat farkı vardır. 2023 yılına girmemiz ile birlikte alkol fiyatları KKTC’de de zamlanmıştır. Güncel olarak zamlı Kıbrıs Rakı Fiyatları 2023 şu şekildedir:

Rakı İsmi2023 Fiyatı
70’lik Sarı Zeybek Rakı Fiyatı 145 TL
1 Litre Anadolu Rakı Fiyatı100 TL
70’lik Yeni Rakı Ala Serisi Fiyatı145 TL
1 Litre Tekirdağ Rakı Fiyatı145 TL
70’lik Efe Gold Rakı Fiyat105 TL
70’lik Efe Göbek Rakı Fiyatı155 TL
70’lik İzmir Göbek Rakı Fiyatı 103 TL
Kıbrıs Rakı Fiyatları 2023

Kıbrıs Yeni Rakı 100’lük Fiyatı

Kıbrıs'ta Rakı Fiyatları
Kıbrıs’ta Rakı Fiyatları

Yeni Rakı ülkemizde en çok tüketilen rakı markasından biridir. Özellikle insanlar alkol içecekleri zaman yeni rakıyı tercih etmektedir. Bunun sebebi ise daha sert olması ve ilk kez deneyen insanların hoşuna daha çok gitmesidir. Alkol fiyatlarının Kıbrıs’ta ucuz olmasından dolayı insanlar Yeni Rakının Kıbrıs’ta ne kadar olduğunu merak etmektedir. Çok merak edilen Kıbrıs Yeni Rakı 100’lük Fiyatı 165 TL‘dir.

Kıbrıs Yeni Rakı 70’lik Fiyatı

Alkol içmeyi seven insanların birçoğu rakıyı da sevmektedir. Fakat rakıyı seven kadar sevmeyen de vardır. Bu yüzden insanlar her geçen gün gelen zamlardan dolayı fiyatları merak etmektedir. Özellikle Kıbrıs’ta rakı kaç para? Sorusu sık sık gelmektedir. Tekellerde Kıbrıs Yeni Rakı 70’lik Fiyatı 110 TL‘den satılmaktadır.

Ayrıca bizdekalmasin.com adresi üzerinden ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca buna benzer olarak hazırlanan Fiyatları kategorimizdeki yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Kıbrıs Rakı Fiyatları yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi fiyat yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

5/5 - (2 Oy)
“Kıbrıs Rakı Fiyatları 2023 – Yeni Zamlı Kıbrıs Yeni Rakı Fiyatı!” üzerine bir yorum
Yorum yapın