Ana Sayfa » Fiyatları » Yunanistan Telefon Fiyatları 2023 – Yunanistan iPhone Fiyatları

Yunanistan Telefon Fiyatları 2023 – Yunanistan iPhone Fiyatları

Yunanistan Telefon Fiyatları 2023 yazımız ile sizlerleyiz. Bu yazımızda komşu ülkelerimizden biri olan Yunanistan’da teknoloji mağazalarında satılan telefonların fiyatları hakkında bilgiler vereceğiz. Samsung, Apple, Xiaomi ve hatta Huawei gibi popüler markaları fiyat listemize dahil ettik. Dilerseniz hiç vakit kaybetmeden yazımıza geçelim. Ayrıca diğer ülkelerin de bulunduğu ve çeşitli ürünlerin yer aldığı fiyatları kategorimizdeki yazılarımızı da bağlantıya tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

Yunanistan Telefon Fiyatları 2023 💸

Her geçen gün ne yazık ki artan fiyatlarla birlikte kişiler komşu ülkelerin telefon fiyatlarını araştırmaktadır. Bunlardan biri de Yunanistan Telefon Fiyatları olarak bilinmektedir. Teknolojik ürünlerde uygulanan ÖTV zammı nedeniyle ülkemizde fiyatlar daha pahalıya gelmektedir. Bu nedenle kişiler başka ülkeye gidip telefon alıp gelmektedir. Biz de bunun için en merak edilen markaları listeye ekleyerek Yunanistan Telefon Fiyatları incelemesi yaptık. İşte o fiyatlar:

Yunanistan iPhone Fiyatları

Yunanistan iPhone FiyatlarıPin
Yunanistan iPhone Fiyatları

Az önce de bahsettiğimiz gibi en popüler markalardan biri olan Apple iPhone için Yunanistan iPhone Fiyatları araştırması yaptık. Her modelin fiyatı, rengine ve bununla birlikte hafıza boyutuna göre değişkenlik göstermektedir. Eski olan modeller 700-800 € bandındadır. Özellikle tüm modeller için yaptığımız incelemeler aşağıda bulunmaktadır. İşte kategorize edilmiş Yunanistan iPhone Fiyatları:

Ayrıca Kıbrıs Telefon Fiyatları yazımızı da bağlantıya tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

Yunanistan iPhone 14 Fiyatları

2022 yılının Eylül aylarında satışa sunulan iPhone 14 için kişiler fiyat araştırması yapmaktadır. Bu fiyat araştırmalarında genellikle çevre ülkeler dahil edilmektedir. Komşu ülkemiz olan Yunanistan iPhone 14 Fiyatları listesi şu şekildedir:

Yunanistan iPhone 14 Pro Max fiyatı (256GB)1719 €
Apple iPhone 14 fiyatı 128GB 1069 €
Apple iPhone 14 Plus fiyatı128GB1239 €

Yunanistan iPhone 13 Fiyatları

Şimdi ise bir önceki model olan iPhone 13 için Yunanistan iPhone 13 Fiyatları listesini sunacağız. Yine farklı hafıza boyutlarına ve aynı zamanda özelliklere sahip olan model için fiyatlar değişkendir. Hafızası arttıkça fiyatlar da artış göstermektedir ve şu şekildedir:

Apple iPhone 13 128GB869 €
Apple iPhone 13 Mini 128GB829 €
Yunanistan iPhone 13 Pro Max Fiyatı 1TB1879 €

Yunanistan iPhone 12 Fiyatları

2020 yılında satışa sunulan ve hatta hala popülerliğini koruyan iPhone 12 için de durumlar benzerdir. Ülkemizde her ne kadar eski model olsa da fiyatı düşmemektedir. Bu nedenle Yunanistan iPhone 12 Fiyatları da çok merak edilmektedir. İşte iPhone 12 için fiyat listesi:

Apple iPhone 12 Mini 5G 64GB729 €
Apple iPhone 12 5G 64GB798 €
Apple iPhone 12 5G 128GB869 €

Yunanistan iPhone 11 Fiyatları

Diğer bir model olan iPhone 11 Fiyatları ile devam ediyoruz. Her yeni modeliyle beraber birçok özelliğini yükselten ve bununla birlikte daha iyi ürünlerle müşterilerinin karşısına çıkan Apple’ın başarısı taktire şayandır. Teknoloji alanında oldukça başarılı Apple için Yunanistan iPhone 11 Fiyatları şu şekildedir:

  • Apple iPhone 11 64GB : 549 €
  • Apple iPhone 11 128GB : 629 €

Ayrıca Irak Telefon Fiyatları yazımızı da bağlantıya tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

Yunanistan Cep Telefonu Fiyatları

Apple telefon fiyatlarından sonra sıra şimdi ise Samsung, Xiaomi, Huawei gibi markaların telefon fiyatlarına değineceğiz. Apple marka telefonlara göre genellikle daha ucuz olmakla birlikte, kaliteleri de gayet başarılıdır. Kişiler bu nedenle bu markaları da göz önünde bulundurarak tercih yapmaktadırlar. İşte tüm bu markaların ayrı ayrı en popüler incelemesi, Yunanistan Cep Telefonu Fiyatları sizlerle.

Yunanistan Apple Fiyatları

Yunanistan Apple FiyatlarıPin
Yunanistan Apple Fiyatları

En çok merak edilenler arasında Yunanistan Apple Fiyatları bulunmaktadır. Apple marka telefonlar çok ama çok fazla kişi tarafından tercih edilmektedir. Ülkemizde kur ve vergiler nedeniyle çok daha yüksek seyreden Apple marka ürünler Yunanistan’da daha uygundur. Yukarıda Apple iPhone fiyatları detaylı şekilde incelenmiştir.

Yunanistan Samsung Telefon Fiyatları

En çok kullanılan markalardan biri olan Yunanistan Samsung Telefon Fiyatları araştırması yaptık. Teknoloji devlerinden biri olarak bilinen ve bununla birlikte birçok ürün için üretim yapan Samsung, kalitesini konuşturmaya devam etmektedir. Ülkenin para birimi olan Euro baz alınarak liste hazırlanmıştır. İşte Samsung’un en ama en çok tercih edilen telefonlarının bulunduğu fiyat listesi:

Samsung Galaxy S22 5G 128GB789 €
Samsung Galaxy S21 FE 5G 128GB579 €
Samsung Galaxy Z Flip 3 5G 128GB749 €
Samsung Galaxy A53 5G 128GB399 €

Ayrıca Bulgaristan Telefon Fiyatları yazımızı da bağlantıya tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

Yunanistan Huawei Telefon Fiyatları

Diğer bir sevilen marka Huawei her geçen gün yeni bir modeliyle karşımıza çıkmaktadır. Diğer telefon markalarına göre daha uygun fiyatlara satılmaktadır ve bu nedenle daha çok tercih edilmektedir. Özellikle en çok satın alınan modellerin olduğu Yunanistan Huawei Telefon Fiyatları listesi şu şekildedir:

  • Huawei P50 Pro 256GB : 849 €
  • Huawei Nova 9 128GB : 449 €
  • Huawei Nova 10 128GB : 549 €
  • Huawei Mate 50 Pro 256GB : 1398 €

Yunanistan Xiaomi Telefon Fiyatları

Uzun yıllardır teknolojik aletlerde üretim yapan Çin merkezli marka için de fiyatların daha uygun olduğunu söylemek mümkündür. Yunanistan Xiaomi Telefon Fiyatları her ne kadar modele göre değişken olsa da genel olarak 200 € civarındadır. İşte en çok tercih edilenlerin bulunduğu o liste:

  • Xiaomi Redmi Note 11 64 GB : 209 €
  • Xiaomi 12T Pro 5G 256GB : 899 €
  • Xiaomi Redmi 9C 64 GB : 169 €

Son olarak Yunanistan iPhone Fiyatları ile alakalı çeşitli soruları sizler için yanıtlayacağız.

Ayrıca Yunanistan Telefon Fiyatları 2023 yazımızı okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Eğer dilerseniz fiyatları kategorimizdeki diğer yazıları da aşağıdan görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamızdaki diğer yazılara göz atabilirsiniz.

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın