Ana Sayfa » Fiyatları » BTS Konser Bilet Fiyatları 2024 – BTS Konser Bileti Kaç TL? – Ucuz

BTS Konser Bilet Fiyatları 2024 – BTS Konser Bileti Kaç TL? – Ucuz

BTS Konser Bilet Fiyatları 2024 ve BTS Konser Bileti Kaç TL? ile alakalı yazımız ile karşınızdayız. Dünyanın en popüler ve sevilen gruplarından BTS’in Türkiye’de yaptığı ve yabancı ülkelerdeki konser bileti fiyatları hakkında tüm detayları paylaşacağız. Hem tarihleri ile alakalı hem de fiyatları ile alakalı bilgiler sizlerle olacak. Bunun gibi diğer merak ettiğiniz grupların konser bileti fiyatları için kategori bağlantımıza tıklayabilirsiniz.

BTS Konser Bilet Fiyatları 2024

K-Pop tarzı ile birçok gencin hayran olduğu BTS grubu sık sık konser vermektedir. Ülkemize ise nadiren de olsa ziyaretlerini yapmaktadırlar. Bu konserler genellikle yılda 1 veya 2 yılda 1 kez gerçekleşmektedir. Ücretleri ise aşamalı biçimde aşağıda verilmiştir. İşte çok merak edilen BTS Konser Bilet Fiyatları 2024:

Konser Oturma YerleşimiFiyatı (₺)
İlk Sıralar (İlk 8-10 sıra)24000₺
Orta Sıralar16000₺
Sahne Sol-Sağ Yan Taraflar12000₺
En Arka Sıralar8000₺

BTS Konser Bileti Kaç TL 2024 🌟

BTS Konser Bileti Kaç TL
BTS Konser Bileti Kaç TL

7 adet üyesiyle gençlerin aşık olduğu RM, Jin, Suga, J-Hope, Jimin, V, and Jungkook. Son derece sık konser vermektedirler. Amerika’daki ortalama bilet fiyatları 2024 yılında 300-350 Dolar bandındadır. Fakat yer yer bu fiyatlar 3000 dolara kadar da çıkabilmektedir. Ülkemizde BTS Konser Bileti Kaç TL 2024 yılı içerisinde ortalama 10-12bin TL bandındadır.

BTS Türkiye Konseri Ne Zaman 2024

Ne yazık ki, BTS Türkiye konseri için henüz resmi bir tarih açıklanmadı. Ancak, BTS dünya çapında birçok konser düzenlemekte ve Türkiye’de de hayranlarına unutulmaz bir konser deneyimi sunmak için çaba sarf edeceklerine inanıyorum. Konser tarihleri ve detayları resmi olarak açıklandığında, BTS hayranlarına duyurulacaktır. Takipte kalmanızı öneririz! BTS Türkiye Konseri Ne Zaman 2024 yılında net olarak bilinmemekle beraber genelde Haziran-Eylül ayları arası olmaktadır.

BTS Bilet Fiyatları

Her ülkedeki fiyatlar değişiklik göstermektedir. Özellikle de katılımcı sayısı, ülkenin ekonomik durumu ve hava koşulları gibi durumlar göz önüne alınmaktadır. Bu şekilde de fiyatlar belirlenmektedir. Aşağıda Amerika’daki şehirlerde BTS Bilet Fiyatları verilmiştir.

Şehir (Amerika)Bilet Fiyatı ($)
Atlanta, GA.$237.00
Chicago, IL$1093.00
Dallas, TX.$1093.00
Orlando, FL$325.00
Pasadena, CA$1325.00
Toronto, ON$450.00

BTS İstanbul Konseri 2024 Bilet Fiyatları

BTS severlerin aklına BTS Türkiye konseri ne zaman 2024 yılında olacak mı? soruları gelmektedir. Ülkemizde de oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip olan BTS grubunun fiyatlarını çok fazla insan merak etmektedir. Bilgi kirlilikleri ve doğru olmayan fiyatlara bakıldığında büyük bir problem teşkil etmektedir. İşte BTS İstanbul Konseri 2024 Bilet Fiyatları:

 • Ortalama Bilet Fiyatı: 10000-12000 TL

Ayrıca, BTS Konser Bileti Kaç TL 2024 yılında merak edilen soru ve cevapları sizler için derledik.

Ayrıca, diğer fiyatları ile alakalı yazılarımıza aşağıdan erişebilirsiniz.

Son olarak BTS Konser Bilet Fiyatları 2024 yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederiz.

4.2/5 - (10 Oy)
“BTS Konser Bilet Fiyatları 2024 – BTS Konser Bileti Kaç TL? – Ucuz” üzerine 55 yorum
 1. Anama sorsam terlik su an kafamda ama belese gitmeyi denesem her türlü suga yı kacırcam o zmn yardıma gelen var mı?

  Cevapla
 2. Arklar caktirmadan btsin kaldığı oteli buluruz gece alırız elimize maymuncuk açarız kapılarını koyarız üyeleri bir poşete tmm bitti gitti dinimizde konser🤌🤌

  Cevapla
 3. Cidden jungkook u girmeyi o kadar çok istiyorum ki keşke para buna engel olmasa cimri bir insan olarak çok pahalı olduğunu düşünüyorum umarım ölmeden önce BTS ile karşılaşırım

  Cevapla
 4. ABİ FİYATLAR NE UÇMUŞ VALLA JOONKOOK BİASIM GİTMEYİ ÇOK İSTİYORUM AMA PARA YOK UWUUU KEŞKE GİDEBİLSEYDİM

  Cevapla
 5. Evet ya ama çok zooooooorrrrr hatta imkansız olabilir onların bi korumasi var ya çok kaba

  Cevapla
Yorum yapın