Ana Sayfa » Fiyatları » Zoren Hedef Fiyat 2024 – Zoren Bedelsiz 2024 – Güncel Yorumlar!

Zoren Hedef Fiyat 2024 – Zoren Bedelsiz 2024 – Güncel Yorumlar!

Zoren Hedef Fiyat 2024 ve Zoren Bedelsiz 2024 yazımız ile karşınızdayız. Hisse senedi fiyatları son birkaç zamandır ciddi yükseliştedir. Zoren yani Zorlu Enerji’de bu yükseliş trendine katılan bir başka hissedir. Sizlere bu yazımızda Zoren’in hedef fiyatı, temettü tahminleri ve bedelsizi ne zaman vereceği ve zoren hisse hedef fiyat ile alakalı tüm bilgileri paylaşacağız. Ayrıca diğer hisse senedi fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız da kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Zoren Hedef Fiyat 2024

Enerji sektörünün devlerinden olan Zorlu Enerji yani bir diğer adıyla Zoren, geçtiğimiz yıllarda çok yüksek performans göstermiştir. 2014 ve 2021 yılları arasında ortalama 1-2 TL bandında hareket eden hisse, 2022 itibariyle 6 liranın üzerine çıkmıştır ilerleyen süre zarfında da uzmanlar daha da yükselmesini beklemektedirler. Herkesin merak ettiği Zoren Hedef Fiyat 2024 yılında 11 TL bandında olacağı öngörülmektedir.

Zoren Temettü 2024 Tahmini 🌟

Zoren 2024 Temettü Tahmini
Zoren Temettü 2024 Tahmini

Temettü olarak bilinen kar paylaşımı şirketlerin elde ettikleri karlardan paydaşlarına verdikleri miktarı ifade etmekte yarayan bir kavramdır. Zoren de sık olmasa da belirli zaman dilimlerinde temettü vermektedir. Şimdi sizlere Zoren Temettü 2024 Tahmini verilerini paylaşacağız:

TarihBedelli %Bedelsiz %Temettü %
11 08 20212500
30 01 201716700
09 11 20155000
15 05 20127800
18 09 200924500

Ayrıca dilerseniz Sasa Hedef Fiyat yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Zoren Bedelsiz 2024 Ne Zaman Verecek?

Zoren Bedelsiz
Zoren Bedelsiz

Zaman zaman herhangi bir bedel ödemeden temettüler ve ödenek almak mümkün olmaktadır. Sizlerde Zoren Bedelsiz 2024 Ne Zaman Verecek? Diye soracaksanız tam bir tarih vermemizin mümkün olmadığını sizlere söylemek isteriz fakat uzmanların Zoren Bedelsiz 2024 yılı içerisinde geleceği ve 3. veya 4. çeyrekte olacağı ihtimal dahilindedir.

Zoren Uzun Vadede Ne Olur?

Hisse senedi ve çeşitli piyasalarda alım satım için belirli vadeler bulunmaktadır. Aldığınız emtiaların satım zamanına göre kısa, orta veya uzun vadeli alışlar mevcuttur. Bunun yanında kısa vade 1-2 hafta, uzun vade 2-3 ay, uzun vade de 2-3 sene olarak bilinmektedir. Şimdi Zoren Uzun Vadede Ne Olur? Derseniz de 2024 için konuşursak 8 TL bandı denilebilmektedir.

Zoren Tahminleri 2024

Oldukça fazla merak edilen enerji sektörünün devlerinden Zorlu Enerji son derece etkili bir hisse senedidir. Ayrıca Zoren Tahminleri 2024 yılında da birçok uzman tarafından yapılmaktadır. Olumlu veya olumsuz birçok yorum da belirtilmiştir. Aşağıda birkaç örneği sizinle paylaştık:

 • Enerji sektörü zaten fiyatlandı, daha da artacağını düşünmüyorum.
 • Özellikle son dönemlerdeki hareketleri fiyatın artacağı yönünde gibi geliyor.

Zoren Neden Düşüyor?

Çeşitli fiziksel borsalar, döviz piyasaları, hisse senedi ve de kripto piyasalarında sürekli olarak paralar artıp azalmaktadır. Bu düşme ve çıkmalar piyasanın oynaklığından kaynaklanmaktadır. Ayrıca Zoren gibi hisseleri düşmesinin belirli sebepleri bulunmaktadır. Piyasanın hali, teknik analiz ve temel analiz durumları, firma ile alakalı haberler “Zoren Neden Düşüyor?” Sorunuzun cevabı olmaktadır.

Ayrıca dilerseniz Aselsan Hedef Fiyat yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Zoren Uzman Yorumları

Günümüzde gerek sosyal mecralarda, gazete ve televizyonlarda çeşitli ekonomi temelli okullarda mezun olmuş olan daha önce ciddi yatırım portföyleri yönetmiş olan kişilerin görüşlerinizi sizler için derledik. İşte şimdi ise Zoren Uzman Yorumları sizlerle:

 • Son derece etkili ve güvenilir bir hisse senedi olduğunu düşünüyorum.
 • Gerçekten enerji sektörünün bu denli revaçta olduğu bir dönemde değerlendirilebilecek en iyi alternatiflerden olduğunu düşünüyorum.
 • 3 Sene önce 1.19 TL’den alım yaptığım ve geleceğine güvendiğim bir şirket. Zorlu harbiden enerjide önemli bir marka.
 • Son zamanlardaki ataklarıyla dikkatimi çekti daha yolu var gibi duruyor.

Bunun yanında Zoren Bedelsiz 2024 ile alakalı merak edilen ve akıllardaki soruları sizler için yanıtladık:

Herhangi bir terim yatırım tavsiyesi içermemektedir. Özellikle de bu tarz işlemleri yaparken çok dikkatli olmalısınız. Bizdekalmasin.com herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktadır.

Zoren Hedef Fiyat 2024 yazımızın sonuna geldik. Yazımızı okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederiz.

Dilerseniz aşağıdan diğer fiyatları kategorimizdeki yazıları da inceleyebilirsiniz:

Ayrıca bizdekalmasin.com adresi aracılığıyla ana sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

4.5/5 - (6 Oy)
“Zoren Hedef Fiyat 2024 – Zoren Bedelsiz 2024 – Güncel Yorumlar!” üzerine 2 yorum
 1. Zorlu enerji enerji gurubunun en zor bir hissesidir bu durumda borcu bitmek bilmez yakın tarihte yüzde ucyuz bedelli yüzde yirmi beş de bedelsiz vererek tüm yatırımcının eline verir ve seyreder Vestel vevestelbeyaz bir TL iken doksan Kr larda idi Vestel ve beyaz yüzde kırk atmış değer kazanırken hala 10 yıldır 5-6 kez bedelli bölündü sonuç ortada togg ile ilgisi olduğunu da düşünmüyorum yalnızca şarj cihazı kurarak onunda borclanarak yapıyor 2030 yılı olsa sonuç bu durumdan ileri geçmez holding olarak doğan dan şaşmayın derim

  Cevapla
  • aynen dediğin gibi de oldu yüzde yüz bedelli açıkladı milletin eline verdi, 8,5 liradan 4,5 liraya düştü. elinde hisse bulunduranları perişan etti.

   Cevapla
Yorum yapın