Ana Sayfa » Fiyatları » Belvedere Vodka Fiyatları 2024 – Belvedere Votka Yorumları

Belvedere Vodka Fiyatları 2024 – Belvedere Votka Yorumları

Belvedere Vodka Fiyatları ve Belvedere Votka Fiyat 2024 yazımız ile karşınızdayız. Bu yazımızda en çok tercih edilen ve sevilen votka markalarından Belvedere ile alakalı olarak fiyat bilgisi, yorumlar ve aromaları hakkında bilgiler vereceğiz. Yazımızın içerisinde Belvedere vodka ne kadar? sorusuna da cevap veriyoruz. Ayrıca diğer likör, viski, votka ve alkol fiyatları ile alakalı yazılarımızı da bağlantı yardımı ile inceleyebilirsiniz.

Belvedere Vodka Fiyatları 2024

Belvedere Vodka serisi ilk olarak 1996 yılında Amerika Birleşik Devletleri pazarına girmek için üretildi. “Dünyanın ilk süper premium Votkası” olarak pazarlandı. Sadece ABD’de değil, dünya çapında büyük bir başarıydı . Öyle ki, tesisteki üretimin neredeyse tamamı artık Belvedere Vodka’nın çeşitli versiyonlarını oluşturmaya adamıştır. Louis Vuitton Moët Hennessy (LVMH) , tesisi ve markayı 2002 yılında satın aldı. Şimdi göstereceğimiz Belvedere Vodka Fiyatları 2024 yılında aşağıdaki gibidir. İşte Belvedere Vodka Fiyat Listesi sizlerle!

Belvedere Vodka Fiyat 2024 🍹Fiyatları (₺)
70 lik Belvedere Ahududu 🔵1100 TL
70 lik Belvedere Red 🔵11500 TL
70 lik Belvedere Limonlu Çay 🔵2250 TL
70 lik Belvedere Instense 🔵2250 TL
70 lik Belvedere Pembe Greyfurt 🔵2250 TL
70 lik Belvedere Silver 🔵2250 TL
Belvedere Vodka Fiyat 2024

Artıları

 • Lezzetli ama ince olan çavdar tabanı
 • Damakta parlak, temiz ve hoş
 • Göz alıcı ambalaj

Eksileri

 • Belvedere’nin doğuştan gelen tadı, en rafine tonikler arasında bile kaybolur. Martiniler için daha uygun ve temiz yudumlar.

Belvedere Vodka Fiyat 2024 🌟

Belvedere Vodka Fiyat
Belvedere Vodka Fiyat

Özellkle Belvedere Vodka, yalnızca yakınlardaki yedi çiftlikten hasat edilen yerel Polonya çavdar tahılı – Dańkowskie Zlote çavdarından yapılır. Benzersiz bir şekilde, çavdar püresi, tahıl özlerinin pişmesini önlemek için basınç altında pişirilir. Sonra, saflık için dört kez fermente edilir ve damıtılır. Daha sonra votka, kanıtlanmadan önce iki gün dinlenir. Aşağıdaki listede Belvedere Vodka Fiyat konusunda Belvedere Vodka Fiyat Türkiye‘de ne kadar sizlere aktarmaya çalıştık.

 • 70 lik Belvedere Votka yaklaşık olarak 1170-1275 TL’dir.

Belvedere Vodka Türkiye Fiyatı

Öncelikle Türkiye’de de çok rağbet gören bu votka, tekellerde ve marketlerde satılmaktadır. Belvedere Vodka Türkiye Fiyatı 1275 TL’dir.

Belvedere Vodka Tadım Notu

Özellikle her votka hakkında ortak bir kanıya varmaya çalışmak zordur ve bu neredeyse imkansızdır. Bazı insanlar ondan nefret eder, bazıları ise onun üzerine yemin eder, ancak gerçekte Belvedere bir sebepten dolayı iyi markalar arasındadır. Ayrıca dilerseniz Kıbrıs Viski Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz. İşte Belvedere Vodka Tadım Notu sizlerle!

 • Görünüm / Renk: Berrak.
 • Burun / Aroma / Koku: Aroma, çok uzaklardaki karabiber ve limon kabuğu ile beraber taze ve ferahtır.
 • Lezzet / Tat / Damak: Hafifçe ağır olan Belvedere, önce dilinize hafif bir tatlılıkla vurur ve ardından çavdar bazlı baharatları ile kendini gösterir.
 • Bitiş: Bitiş, kalıcı bir ferahlık sunar.

Belvedere Vodka Yorum

Gerek ülkemizde gerekse de tüm dünyada birçok insan tarafından tüketilen meşhur votka Belvedere, arkadaş eğlencelerinde veya çeşitli organizasyonlarda tercih edilmektedir. Dolayısıyla Belvedere Vodka Yorum yapılan ve konuşulan bir, votka halini almıştır. Şimdi sizlere votka konusunda bilgili ve tat olarak deneyimli kişilerin yorumlarını paylaşacağız.

 • İyi bir yudum votka. Kremalı yemekler veya fındıklarla iyi gider.
 • Belvedere Vodka’nın damakta vanilya ve çavdar notaları var, bitişi ise kalıcı beyaz biber baharatıyla gevrek ve temiz. Kendine özgü kremsi bir ağız hissi vardır. Aromaları vanilya, çavdar ve beyaz biber karışımıdır.

Bu Belvedere Vodka Fiyat ile alakalı sıkça sorulan sorulara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca bizdekalmasin.com adresi üzerinden ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca buna benzer olarak hazırlanan Fiyatları kategorimizdeki yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Belvedere Vodka Fiyatları yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi fiyat yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

4.7/5 - (3 Oy)
Yorum yapın