Ana Sayfa » Genel Kültür » Ahmet Nur Çebi Serveti – Beşiktaş Başkanı

Ahmet Nur Çebi Serveti – Beşiktaş Başkanı

Ahmet Nur Çebi Serveti yazımız ile karşınızdayız. Son birkaç yıldır Beşiktaş’ın başkanı olan Ahmet Nur Çebi hakkında birçok soru sorulmaktadır. Özellikle servetinin, mal varlığının ne kadar olduğu merak konusudur. Aynı zamanda diğer Genel Kültür adlı yazılarımız için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Ahmet Nur Çebi Kimdir?

Ahmet Nur Çebi Kimdir?
Ahmet Nur Çebi Kimdir?

Çebi 1959 yılında Trabzon’da doğmuştur. Babası iş adamı Yaşar Kaptan Çebi, annesi Ayten Çebi’dir. Tayfun Çebi ve Arzu Efe adında kardeşi vardır. Babası sanayici olup demir çelik ticareti yaptığından işi gereği 1964’de Karabük’e göç etmesi nedeniyle Çebi, burada öğrenim gördü.

TED Karabük Koleji lisesinde okudu. 1983 yılında Marmara Üniversitesi Ekonomi Fakültesinden mezun oldu. Yurtdışında bu alanda bir buçuk yıl eğitim aldı. Askerliğini 1985 yılında Ağrı Eleşkirt 29. Piyade Alayı’nda yedek olarak tamamladı.1986 yılında Berna Çebi ile evlendi.  Ahmet Nur Çebi, şu an da Beşiktaş’ın başkanlığını yürütmektedir. Böylece Ahmet Nur Çebi Kimdir? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz.

Ahmet Nur Çebi Serveti 🌟

2012 yılından beri Beşiktaş yönetiminde gören alan Ahmet Nur Çebi 20 Ekim 2019 yılından beri Beşiktaş’ın kulüp başkanlığını yapmaktadır. Başarılı başkan 2020-2021 yılında Beşiktaş kulübüyle bir senede toplam 3 kupa kazanmıştır. Son zamanlarda Ahmet Nur Çebi Serveti oldukça merak edilmektedir.

Serveti700 Milyon Dolar
Doğum Tarihi1959, Trabzon
CinsiyetErkek
Meslekİş İnsanı

Ahmet Nur Çebi Mal Varlığı

Son zamanlarda Beşiktaş kulübünün kötü performans göstermesinden dolayı eleştirilerin odağı haline gelen Ahmet Nur Çebi Mal Varlığı oldukça merak edilmektedir. Bunun sebebi ise yaşanan deprem felaketinde yaptığı yardımlardır. Bunun dışında kulüp adına da birçok yardım tırı göndermiştir. Yaklaşık olarak Çebinin mal varlığı 700 Milyon Dolardır.

Ahmet Nur Çebi Türkiye’nin Kaçıncı Zengini?

Ahmet Nur Çebi Türkiye’nin Kaçıncı Zengini? Diye sorular son zamanlarda sık sık karşımıza çıkmaktadır. Fakat Ahmet Nur Çebi her ne kadar zengin bir iş adamı da olsa Türkiye’de kaçıncı zengin olduğu bilinmemektedir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Pablo Escobar Serveti Kime Kaldı? yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Ahmet Nur Çebi’nin Şirketleri

Ahmet Nur Çebi, Türkiye’nin önde gelen iş adamlarından birisidir. Şirketlerinden oluşan çeşitli iş alanlarına yatırım yapan Çebi, geniş bir portföye sahiptir. Şirketleri arasında, finans, inşaat, teknoloji, gıda, enerji ve turizm sektörlerinde faaliyet gösterenler bulunmaktadır.

  • Finans Sektörü: Ahmet Nur Çebi’nin finans sektöründeki şirketleri arasında, Türkiye ve yurtdışında faaliyet gösteren birçok banka ve aracı kurum bulunmaktadır. Bankalar, kredi kartları, tahvil ve bono satışı, mevduat hesapları, emlak finansmanı gibi hizmetler sunmaktadır.
  • İnşaat Sektörü: Ahmet Nur Çebi, inşaat sektöründe de faaliyet göstermektedir. İnşaat şirketleri, konut, ticari ve endüstriyel binaların inşası, tadilatı ve bakımı gibi hizmetler sunmaktadır.
  • Gıda Sektörü: Ahmet Nur Çebi’nin gıda sektörüne yatırım yaptığı şirketler arasında, özel markalı gıda üretim ve dağıtımı, üretim ve pazarlama faaliyetleri, gıda tüketim alışkanlıklarının araştırılması gibi hizmetler sunanlar bulunmaktadır.
  • Enerji Sektörü: Ahmet Nur Çebi’nin enerji sektöründeki şirketleri arasında, petrol ve doğal gaz arama ve üretiminde faaliyet gösterenler, enerji verimliliği çözümleri sunanlar, elektrik üretim ve dağıtımında faaliyet gösterenler bulunmaktadır.
  • Turizm Sektörü: Ahmet Nur Çebi’nin turizm sektörüne yatırım yaptığı şirketler arasında, otel ve tatil köyleri, tatil ve eğlence merkezleri, konaklama ve yemek hizmetleri, tur operatörleri gibi çeşitli hizmetler sunanlar bulunmaktadır.

Ahmet Nur Çebi, Türkiye’nin önde gelen iş adamlarından biri olarak, finans, inşaat, teknoloji, gıda, enerji ve turizm sektörlerine yatırım yapan geniş bir portföye sahiptir. Bununla birlikte Çebi’nin şirketleri, çeşitli hizmetler sunmakta ve bu alanlarda rekabet edebilmektedir.

Ahmet Nur Çebi’nin Yüzüne Ne Oldu?

Ahmet Nur Çebi geçirdiği küçükken geçirdiği bir kazadan dolayı yüzünde yanıklar oluşmuştur. Ameliyat olan Ahmet Nur Çebi yaşamına bu şekilde devam etmektedir. Böylece Ahmet Nur Çebi’nin Yüzüne Ne Oldu? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Enes Batur Serveti yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Ayrıca diğer Genel Kültür kategorisindeki yazılar için aşağıdan dilediğiniz konuları inceleyebilirsiniz.

Son olarak Ahmet Nur Çebi Serveti adlı yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Değerli zamanınızı bize ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ana sayfamız olan bizdekalmasin.com adresinden de diğer yazılarımıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca bizi takip etmeyi unutmayın.

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın