Ana Sayfa » Genel Kültür » CZN Burak Serveti Ne Kadar? – CZN Burak Kaç Şubesi Var?

CZN Burak Serveti Ne Kadar? – CZN Burak Kaç Şubesi Var?

Czn Burak Serveti Ne Kadar yazısı ile sizlerle birlikteyiz. Sosyal medyada fenomen olan ve tüm Türkiye halkı tarafından sevilen Czn Burak, yapmış olduğu ilginç yemeklerle dikkat çekmeyi başarmaktadır. Yardıma muhtaç insanlara ve özellikle çocuklara yemek pişirmeyi çok sevmektedir. Aktif bir hayatı olan Czn Burak’ın serveti oldukça yüksektir. Aynı zamanda diğer Genel Kültür adlı yazılarımız için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

CZN Burak Kimdir?

24 Mart 1994 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiş olan Czn Burak, aslen Hatay Yayladağı Yoncakaya köyündendir. İki farklı kültür olan, Anadolu mutfağına ve Arap mutfağına ait yemekleri kameraya karşı gülümseyerek yaptığı yemek şovları ile internet dünyasında fenomen olmuştur. Aynı zamanda çekmiş olduğu bu eğlenceli yemek videolarını sosyal medya platformu olan Instagram hesabından paylaşarak tüm dünyadaki takipçilerinin beğenisini kazanmıştır.

Ayrıca Pablo Escobar Serveti Kime Kaldı? hakkında bilgi almak isterseniz bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Czn Burak, sosyal medya dünyasında “Smiley Bae” olarak tanınmış ve bir internet ünlüsü haline gelmiştir. Burak Özdemir kimdir sorusu internet üzerinde çok aranmaktadır. Gerçek adı Burak Özdemir olan Czn Burak, sosyal medya platformlarında ve sanal dünyada kendisini Czn olarak tanıtmıştır.

CZN Burak Nereli?

1994 doğumlu olan ünlü şef, İstanbul’da doğup büyüse de aslen Hataylıdır. Yemek kültürü olarak zengin içeriklere sahip olan Hatay’ın Yayladağı ilçesinin Yoncakaya köyündendir. Memleketini çok seven Burak Özdemir, sık sık orada bulunan akrabalarını ziyarete giderek hasret gidermektedir.

CZN Burak Kaç Yaşında?

24 Mart 1994 senesinde dünyaya gözlerini açan ünlü fenomen şu an tam olarak 29 yaşındadır. Genç yaşlarda mesleğini eline alan Burak Özdemir, kısa sürede ünlenerek işlerini büyütmüştür. Babasının desteğini alarak ilk restoranını 2009 senesinde Aksaray’da Hatay Medeniyetler Sofrası adıyla kebapçı açmıştır. İlk başarısının ardından farklı şehirlerde ve ülkelerde şubeler açarak bir restoran zinciri kurmuştur.

CZN Burak Evli Mi?

Sosyal medya platformu olan Instagram hesabında 46 milyon takipçiye sahip olan Czn Burak, videolarında kameradan gözlerini ayırmadan yemek yapması ile ünlenmiştir. Başarılı şef, henüz evli değil fakat sevgilisi vardır. Burak Özdemir’in sevgilisi bir Tiktok fenomenidir, aynı zamanda da L’oreal’in eski reklam yüzü olan Aslı Güler’dir.

CZN Burak Serveti

Milyonlarca takipçisi bulunan Czn Burak, sosyal medyada kazanmış olduğu ün ile, dünyaca ünlü sanatçıları, futbol yıldızlarını ve iş adamlarını restoranlarında ağırlamaktadır. Kişisel serveti 2 yıl önce yurt dışı kaynaklarında 11 milyon dolar olarak belirtilmiştir. Ayrıca spor ve lüks aralara karşı ilgisi olan Czn Burak’ın 3 adet yüksek fiyatlı aracı vardır. Bunlara ek olarak yaşadığı evin değeri 10 milyon TL’nin üzerindedir. Yaklaşık olarak 150.000 TL değerinde oyuncak koleksiyonu vardır. Bu kadar üne ve servete sahip olmasına rağmen zenginliğe düşkün olmayıp yardıma muhtaç insanlara yardım etmektedir.

CZN Burak Aylık Geliri

Birçok ünlüyü sahibi olduğu restoranlarda ağırlayan Burak Özdemir, misafir etmiş olduğu ünlülerin fotoğraflarını Instagram hesabında paylaşmaktadır. İstanbul’da yer alan 3 restoranının aylık cirosu yaklaşık olarak 20 milyon TL civarındadır.

CZN Burak Günlük Kazancı

CZN Burak Günlük Kazancı
CZN Burak Günlük Kazancı

Ayrıca Czn Burak, 5 adet şubesi olan bir restoran zincirine sahiptir. Restoranlardan İstanbul’da bulunan 3 şubesinin kazancının 20 milyon TL’yi aştığı bilinmektedir. Ayrıca Instagram hesabında paylaşmış olduğu video başına 4 ila 7 bin dolar arası ücret aldığı bilinmektedir. Günlük kazancı hakkında bilgi vermeyen Burak Özdemir, yüksek meblağlar kazanmaktadır.

CZN Burak Arabaları

Yaşının vermiş olduğu enerji ile Burak Özdemir, bir araba sevdalısı diyebiliriz. Fenomen, 3 tane lüks araca sahiptir. Bu araçlar şunlardır:

  • Sarı renk Ford Mustang
  • Gri renk Porsche Paramera
  • Range Rover

CZN Burak Kaç Şubesi Var?

Dünya çapında bir şöhrete sahip olan Burak Özdemir, yemekleri ile herkesin ağız tadına hitap etmektedir. Arap ve Anadolu mutfağını bir araya getirerek görsel bir şölen sunmaktadır. 2009 senesinden bu yana toplamda 5 şubesi bulunmaktadır. İşte Czn Burak şubeleri şunlardır:

  • İstanbul Aksaray
  • İstanbul Taksim
  • İstanbul Etiler
  • Dubai
  • Tacikistan

Ayrıca diğer Genel Kültür kategorisindeki yazılar için aşağıdan dilediğiniz konuları inceleyebilirsiniz.

CZN Burak Serveti Ne Kadar? adlı yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Değerli zamanınızı bize ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ana sayfamız olan bizdekalmasin.com adresinden de diğer yazılarımıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca bizi takip etmeyi unutmayın.

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın