Ana Sayfa » Genel Kültür » Atasay Kamer Sevgilisi – Evlendi mi?

Atasay Kamer Sevgilisi – Evlendi mi?

Atasay Kamer sevgilisi ile gündeme gelen ve daha da fazla tanınır olan isimler arasındadır. Ayrıca iş hayatında son derecede başarılı bir isim olsa da magazin dünyasında yer almıyordu. Ancak magazin dünyasında yer alması son dönemlerdeki aşk hayatıyla ilgili olarak gelişmeye başladı.

Atasay Kamer, ünlü oyuncu Hande Erçel ile sevgili olduktan sonraki süre zarfında magazin gündeminde yer almaya başlamıştı. Bu tip dedikoduların gelişmesiyle beraber haber sitelerinde ismi ve hakkında bilgiler de yaygın olarak varlık gösteriyordu. Ancak Atasay Kamer, iş dünyası tarafından fazlasıyla tanınan bir isimdir. Bunun dışında son zamanlarda Atasay Kamer, Hande Erçel ile aşk yaşadığına dair duyumlar gündeme geldiğinden dolayı kamuoyu tarafından daha da tanınır hale geldi. Aynı zamanda diğer Genel Kültür yazılarımız için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Atasay Kamer Kimdir? 🔵

Atasay Kamer Kimdir?
Atasay Kamer Kimdir?

Son zamanlarda Atasay Kamer hakkında pek çok soru gündeme geliyor. Özellikle Atasay Kamer kimdir yönünde bu sorular her zaman açığa çıkıyor. İş adamı ve girişimci olarak bilinen Atasay Kamer, 1986 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen Denizli Çivril kütüğüne sahip olan bir isimdir. Babası Cihan Kamer, annesi de Çiğdem Kamer’dir. Ayrıca Simay Kamer isminde kız kardeşi de vardır. Bununla birlikte kız kardeşi Ahmet Uras ile evlidir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Sevgilinin Fotoğrafına Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Atasay Kamer Sevgilisi 🔴

Atasay Kamer, adını dedesinden almıştır. Eğitim hayatında London School of Economics and Political Science okulunda Yönetimi Ekonomisi yer almaktadır. Ayrıca hemen arkasından New York Pace Üniversitesi’nde İşletme Yönetimi lisans programını da bitirmiştir. Lisans eğitiminden sonra Goldman Sachs’ta stajını tamamlamıştır. Son zamanlarda oldukça merak edilen Atasay Kamer Sevgilisi Chiara de Rocchi’dir. Hatta geçtiğimiz günlerde gökyüzünde Chiara Hanım’a evlilik teklifi etmiştir.

Atasay Kamer Evlendi

Yurtdışında stajını tamamlayan Atasay Kamer, hemen arkasından Türkiye’ye dönüş yapmıştır. Ayrıca dedesi tarafından kurulan Asgold markasını tekrar yükseltme girişimlerinde bulunmuştur. Bununla beraber Asgold markasının pazarlama süreci içerisinde de görev almıştır. Sistemi ve projeleriyle Atasay bünyesine dahil olarak, bu firma içerisinde Pırlanta Markaları Direktörlüğü görevini de üstlenmiştir. Bunun dışında magazinde çok fazla Atasay Kamer eşi kimdir? Sorusu sorulmaktadır. Öncelikle belirtelim ki Atasay Kamer Evlendi diye bir şey söz konusu değildir. 3 Şubat tarihinde kız arkadaşı Chiara de Rocchi’ye evlilik teklifi etmiştir.

Atasay Kamer İlk Eşi

Atasay Kamer İlk Eşi hakkında bir bilgi internette bulunmamaktadır. Çünkü Atasay Kamer’in daha önce evli olmadığı bilinmektedir. Özellikle son zamanlarda magazinde çıkan haberlerden dolayı böyle bir olay söz konusudur. Fakat şu an da Chiara de Rocchi ile sevgilidir. Bununla birlikte düğün hazırlığı yapmaktadırlar. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Ji Chang Wook Sevgilisi yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Atasay Kamer Kaç Çocuğu Var?

Yurtdışında stajını tamamlayan Atasay Kamer, hemen arkasından Türkiye’ye dönüş yapmıştır. Ayrıca dedesi tarafından kurulan Asgold markasını tekrar yükseltme girişimlerinde bulunmuştur. Bununla beraber Asgold markasının pazarlama süreci içerisinde de görev almıştır. Sistemi ve projeleriyle Atasay bünyesine dahil olarak, bu firma içerisinde Pırlanta Markaları Direktörlüğü görevini de üstlenmiştir.

2015 yılından bu yana Atasay firması içerisinde CEO olarak görev yapmaktadır. Ayrıca aile şirketi olan Atasay Kuyumculuk ve diğer markaları Dünya’ya açmak adına hedefleri de vardır. 1989 yılında kurulan Atasay Kuyumculuk’ta oldukça büyük işleri başaran bir halde çalışmalarına devam etmektedir.

Atasay Kuyumculuk’ta eski CEO olan Cihan Kamer, 2015 Ocak ayında Atasay Mücevherat olarak CEO grevini oğlu Atasay Kamer’e devretmiştir.

Atasay Kamer, spor ve sanat ile son derecede alakalı olan bir isimdir. Ayrıca kaykay, sörf, yüzme ve dalış sporlarıyla haşır neşirdir.

2022 yılına gelindiğinde Atasay Kamer ismi magazin dünyasında da yer almaya başladı. Atasay Kuyumculuk marka yüzü olan Hande Erçel ile aralarında bir yakınlaşmanın olduğu da ifade edildi. Son zamanlarda bu firmaya dair kutlamalarda her ikisinin de samimi görüntüler vermesi sevgili olduklarına dair iddiaları güçlendirmiştir. Ancak ikiliden bu konuya ilişkin herhangi bir açıklama gelmemiştir.

Atasay Kamer ile Hande Erçel arasında olan ilişki iddialarına gazetecilerden de gerekli yanıtlar geldi. Sosyal medyada yaptığı açıklamalarla gazeteci Birsen Altuntaş, bu iddianın gerçek olmadığını ifade etti. Hande Erçel’in yeni sevgilisinin marka yüzü olduğu Atasay Kuyumculuk Genel Müdürü Atasay Kamer olduğu belirtilse de Birsen Altuntaş bu konuya açıklık getirdi.

Birsen Altuntaş, Hande Erçel ile Atasay Kamer arasındaki ilişkinin olmadığını belirtti. Ayrıca sosyal medya üzerinden aşk hayatlarına dair asparagas haberlerin de bulunduğunu belirtti. İkilinin sadece ortak bir organizasyonda yer aldığı ve durumun bundan ibaret olduğunu ifade etti. Bu aşamada da var olan iddia ve dedikodulara da net bir biçimde açıklık getiren bir isim olarak sosyal medyada bu tip bir açıklamaya yer verdi.

Bunun yanında bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamıza erişebilirsiniz.

Diğer genel kültür ile alakalı yazılarımıza aşağıdan erişebilirsiniz.

Atasay Kamer Sevgilisi yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederiz.

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın