Ana Sayfa » Genel Kültür » Berna Gözbaşı Serveti – Kimdir, Evli Mi?

Berna Gözbaşı Serveti – Kimdir, Evli Mi?

Berna Gözbaşı Serveti yazımız ile sizlerleyiz. Hem iş kadını hem de spor kulübü başkanlığıyla tanınan ve hayatı birçok kişi tarafından merak edilen Berna Gözbaşı ile ilgili sık sorulan soruları sizler için bu yazımızda yanıtlayacağız. Kimdir, ne iş yapmaktadır, mal varlığı ne kadardır gibi soruların yanıtlarını yazımızda bulabilirsiniz. Ayrıca Genel Kültür kategorimize de bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Berna Gözbaşı Kimdir?

Berna Gözbaşı Kimdir
Berna Gözbaşı Kimdir

Türkiye’deki ilk kadın spor klubü başkanı olarak isminin duyulması üzerine futbol severler Berna Gözbaşı Kimdir? sorusunu oldukça merak etmektedirler. Kayseri merkezli yatak üreticisi BRN Yatak’ın kurucusudur. Girişimcilik ve ihracat alanında birden fazla ödül kazanmıştır. 2019 yılında Kayserispor Futbol Kulübü Başkanlığı’na seçilerek bir Süper Lig spor kulübünün ilk kadın başkanı olmuştur.

Berna Gözbaşı kaç yaşında nereli? sorularını yanıtlayacak olursak; 30 Haziran 1974 yılında asker olan babasının görev yeri dolayısıyla Gelibolu’da dünyaya gelmiştir. İzmir 9 Eylül Üniversitesi İşletme Fakültesi İngilizce İşletme bölümünde lisans eğitimini tamamlamıştır.

Ayrıca dilerseniz Rümeysa Arslan Ebrar Karakurt Sevgilisi yazımızı da bağlantıdan görüntüleyebilirsiniz.

Berna Gözbaşı Ne İş Yapıyor?

Birçok alanda başarılarıyla isminin duyulması üzerine vatandaşların en çok araştırdıkları konu Berna Gözbaşı Ne İş Yapıyor? konusu olmaktadır. Kendisi 2001 senesinde BRN Uluslararası Danışmanlık ve Ticaret Limited Şirketi’nin kurucusu olmuştur. Bu sayede pek çok farklı şirkete ticaret danışmanlığı yapmaktadır. Ayrıca 2001-2006 senelerinde Doğu, Orta ve Batı Afrika ülke pazarlarında çalışmıştır.

Berna Gözbaşı Serveti

Yaptığı işler ve girişimler sayesinde bir çok ödüle layık görülmesi üzerine özellikle Berna Gözbaşı serveti merak edilmektedir. Uzun yıllardır sektörde başarılı işlere imza atan Gözbaşı’nın serveti yaklaşık 700 milyon dolar civarındadır.

Berna Gözbaşı Evli Mi?

Birçok başarısı üzerine aşk hayatı da merak edilen ve Berna Gözbaşı Evli Mi? soruları ile çok kez karşılaşan başarılı girişimcinin evli ve 2 kız çocuğu sahibi olduğu bilinmektedir. Ayrıca Berna Gözbaşı eşi de Mustafa İlter’dir.

Son olarak Berna Gözbaşı Kimdir? ile alakalı çeşitli soruları sizler için yanıtlayacağız.

Ayrıca Berna Gözbaşı Serveti yazımızı okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Eğer isterseniz Genel Kültür kategorimizdeki yazıları da aşağıdan ve bağlantıdan görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamızdaki diğer yazılara göz atabilirsiniz.

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın