Ana Sayfa » Genel Kültür » Seraph Of The End 3 Sezon Ne Zaman? – Toplam Kaç Sezon?

Seraph Of The End 3 Sezon Ne Zaman? – Toplam Kaç Sezon?

Seraph Of The End 3 Sezon Ne Zaman? yazımız ile sizlerleyiz. Seraph of the End, bir manga serisinden uyarlanmış bir anime serisidir. Geniş bir hayran kitlesine sahip olan bu anime serisi için kişiler birçok soru barındırmaktadır. Son olarak 2. sezonu yayımlanan animenin 3. sezonu beklenmektedir. Bu sezonla ilgili tüm bilgiler sizlerle.

Seraph Of The End 3 Sezon Ne Zaman? 📽

Diğer bir adı Owari No Seraph olan bu anime hikayesi, çocuklar hariç geriye kalan herkesin nedeni belli olmayan bir virüs sebebiyle öldürüldüğü bir dünyada geçmektedir. Fakat sonrasında sağ kalan bu çocukları vampirler ele geçirmektedir. Hikayenin ana karakteri olan Yuichiro Hyakuya ise tüm vampirleri öldürmeye yetecek kadar güce sahip olmayı hayal eden bir insandır.

Bu animenin hayranları, Seraph Of The End 3 Sezon ne zaman? sorusunun cevabını oldukça merak etmektedirler çünkü 2015 yılından bu yana yeni sezon gelmemektedir.

Owari No Seraph 3. Sezon Gelecek Mi? 🎞️

Owari No Seraph 3. Sezon
Owari No Seraph 3. Sezon

İlk iki sezon arasında çok kısa bir süre bekleyen Owari no Seraph izleyicileri, yeni sezonun yayımlanacağı tarihi heyecanla beklemektedir. Bu sebeple sürekli olarak Owari No Seraph 3. Sezon gelecek mi? gibi aramalar yaparak yeni sezon hakkında bilgi edinmeye çalışmaktadırlar.

Resmi bilgilendirme ile 3. sezonun 2019’un ikinci yarısından sonra yayımlanacağı açıklanmıştır fakat geçtiğimiz dört yıl içerisinde henüz yeni sezon gelmemiştir. Mangası dizisinden çok daha ileride olan bu animenin yeni sezonu için son zamanlarda yapılmış bir resmi bilgilendirme bulunmamaktadır.

Owari No Seraph Kaç Sezon?

Yayımlandığı tarihten itibaren anime severlerin dikkatlerini çeken bu dizi için en çok merak edilen soru Owari No Seraph kaç sezon? sorusudur. Ayrıca sezonlardaki bölüm sayılarının da bulunduğu liste şu şekildedir:

  • Owari No Seraph 1. Sezon : 12 bölüm
  • Owari No Seraph 2. Sezon : 12 bölüm

Toplam 2 sezon ve 24 bölümden oluşun bu animenin yeni sezonu hakkında resmi açıklama ve herhangi bir tahmin bulunmamaktadır.

Son olarak Owari No Seraph 3. Sezon ile alakalı çeşitli soruları sizler için yanıtlayacağız.

Ayrıca Seraph Of The End 3 Sezon Ne Zaman? yazımızı okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Eğer isterseniz Dizi ve Film önerileri kategorimizdeki yazıları da aşağıdan ve bağlantıdan görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamızdaki diğer yazılara göz atabilirsiniz.

3.7/5 - (4 Oy)
“Seraph Of The End 3 Sezon Ne Zaman? – Toplam Kaç Sezon?” üzerine 9 yorum
  1. yayınlanacağını sanmıyorum ben maalesef owari no seraph buraya kadarmış.. manga okumayıda sevmiyorum devamını mangayla ilerletmek istemiyorum. 3.sezonda gelmeyecek belli yani yapım şirketinide anlamıyorum elinizde dünya çapında inanılmaz izlenmiş mangaları milyon satmış bi anime var neden devamını getirmiyorsunuz sizinde işinize gelecek çok para kazanacaksınız gerçekten tam bi gerizekalılar en sevdiğim izlemekten en keyif aldığım anime bu olduğu için çok sinirliyim

    Cevapla
  2. bu anime çok iyi yapımcı şirkette belli olaylar olmuş olacakki bunun animesini devam ettirmiyorlar veya sadece üşeniyorlar bilemeyiz ama üşeniyorlarsa eğer yapımcı şirketin ofisini basmak lazım

    Cevapla
Yorum yapın