Ana Sayfa » Genel Kültür » Cole Sprouse Sevgilisi – Oynadığı Filmler

Cole Sprouse Sevgilisi – Oynadığı Filmler

Cole Sprouse Sevgilisi yazımız ile karşınızdayız. Cole Sprouse ve Lili Reinhart, 2017 yılından bu yana sevgililer olarak biliniyor. İkili öncelikle Riverdale televizyon dizisinde canlandırdıkları karakterler aracılığıyla birbirlerine ilgi duymaya başladılar. Ancak ikili henüz resmi olarak nişanlandıklarından emin değiliz.

Reinhart, aynı zamanda modellik ve oyunculuk gibi işlerde de çalışıyor. Cole ise özellikle Riverdale dizisiyle ve modellik deneyimleriyle ünlü. Sprouse, dizinin başlarından bu yana bazı fotoğraf röportajlarının yanı sıra üniversite eğitimine devam etmek için ara verdi. Şu anda NYU Tisch School of the Arts’ta tiyatro eğitimi alıyor. Aynı zamanda diğer Genel Kültür yazılarımız için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Cole Sprouse Oynadığı Filmler

Cole Sprouse Oynadığı Filmler
Cole Sprouse Oynadığı Filmler

Son zamanlarda oynadığı sinema ve diziler ile dikkatleri üzerine çeken Cole Sprouse 1992 yılında Ağustos ayında İtalya’da dünyaya gelmiştir. Bununla birlikte Dylan Sprouse ile ikiz kardeşlerdir. Başarılı oyuncu özellikle Disney Channel dizisi olan Cody Martin ve Zack & Cody’nin Suite Life’taki rolü ve Güvertedeki Suite Life’taki rolü ile birçok kişi tarafından tanınmıştır ve oldukça sevilmiştir. İşte Cole Sprouse Oynadığı Filmlere örnek olarak şunları verebiliriz.

  • Five Feet Apart (2019) – Will Newman olarak
  • Daddy (2015) – Ben Wheeler (genç) olarak
  • The Suite Life Movie (2011) – Cody Martin / Zack Martin olarak
  • Koi No Yokan (2011) – Colin olarak
  • The Kings of Appletown (2009) – Clayton olarak
  • A Modern Twain Story: The Prince and the Pauper (2007) – Tom Canty / Eddie Tudor olarak
  • Just for Kicks (2003) – Dylan Martin olarak

Cole Sprouse Sevgilisi Ari 🌟

Cole Sprouse, uzun süredir birlikte olduğu oyuncu sevgilisi Lili Reinhart ile ilişkisini 2020 yılında sonlandırdı. Daha sonra, model Ari Fournier ile çıkmaya başladığına dair bazı spekülasyonlar oldu ancak her ikisi de henüz bu konuda bir açıklama yapmadı. Dolayısıyla, Cole Sprouse’un şu anki ilişki durumu hakkında kesin bir bilgi yoktur. Cole Sprouse Sevgilisi Ari hakkında bu tarz bilgiler verebiliriz.

Cole Sprouse Boy

Tam adı Cole Mitchell Sprouse olan başarılı oyuncunun anne ve babası Amerikalıdır. Amerika’da büyüen Cole Sprouse Boyu 1.82 cm’dir. Bunun dışında 70 kilo olan sarı saçlı ve yeşil gözlüdür. Ayrıca Cole ismi ünlü caz sanatçısı Nat King Cole’den gelmektedir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Ji Chang Wook Sevgilisi yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Cole Sprouse İkizi

Cole Sprouse’un ikizi Dylan Sprouse’dur. İkisi de Amerikalı oyuncular ve fotoğrafçılardır. Dylan Sprouse da Disney Channel’da yayınlanan “The Suite Life of Zack & Cody” adlı dizide ikizi Cole Sprouse ile birlikte oynamıştır. Dylan Sprouse ayrıca “Big Daddy” ve “The Astronaut’s Wife” gibi filmlerde de yer almıştır. Böylece Cole Sprouse İkizi hakkına bu şekilde bilgi verebiliriz. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Sevgilinin Fotoğrafına Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Cole Sprouse Sevgilileri

Cole Sprouse; zengin insanların arasında yer alan ünlü bir oyuncudur. Çocukluk ve gençlik yıllarında Disney çizgi filmlerinde başrol almış ve bugünlerde kendi başarılarını pekiştirmek için çabalamaktadır. Cole Sprouse çok sayıda sevgilisi olmuştur. En bilinenleri, Lili Reinhart ile 2017’den beri bir ilişkisi olduğu söylenmektedir. İki oyuncu, Riverdale adlı dizide farklı karakterleri canlandırıyor. Aynı zamanda, Cole’un önceki sevgilisi, ünlü bir oyuncu olan Bree Morgan idi. Son olarak, Sprouse, model Dayana Reis ile birlikte olduğu iddia edilmiştir.

Cole Sprouse, özellikle sosyal medyada kendi sevgilileri ile ilgili herhangi bir ipucu vermemektedir. Sonuç olarak, bu konuda çok fazla bilgi edinmek oldukça güçtür. Öte yandan, Cole Sprouse’un özellikle Lili Reinhart ile ciddi bir ilişkisi olduğu söylenmektedir. İkili, çok sayıda seyahatler yapmış ve çok sayıda fotoğraf paylaşmıştır.

Cole Sprouse, çoğu ünlü gibi, düzenli olarak kendi sevgilileri hakkında somut bilgiler paylaşmamaktadır. Ancak, onun kariyerinde başarısından da belli olan çok sayıda sevgilisi olmuştur.

Bunun yanında bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamıza erişebilirsiniz.

Diğer genel kültür ile alakalı yazılarımıza aşağıdan erişebilirsiniz.

Son olarak Cole Sprouse sevgilisi yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederiz.

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın