Ana Sayfa » Genel Kültür » Cepteki Kadın Olmaktan Nasıl Kurtulurum? Neden İkinci Kadın ?

Cepteki Kadın Olmaktan Nasıl Kurtulurum? Neden İkinci Kadın ?

Cepteki kadın olmaktan nasıl kurtulurum konusuna dair sorgulamalar da bazı dönemlerde gündeme gelebilir. Farklı türlerde ilişki yaşayanların bağlandığı erkeklerden bir türlü kurtulamamasını sorgulamaları gündeme gelecektir. Çoğu zaman erkekler tarafından seçilen ve eksik mutluluklarının tamamlayıcısı olarak ortaya çıkan ikinci kadın rolünden kurtulmak son derecede önemlidir. Ayrıca bu tarz ilişkiler yasak olarak adlandırılan türde olduğundan dolayı sonlandırmakta yarar vardır. İkinci kadınların da duyguları olduğundan dolayı zaman içerisinde psikolojileri bozulacak ve hayattan soğuma evresine geleceklerdir. Bundan dolayı ikinci kadın rolünde olan kişilerin en kısa süre içerisinde bu durumu sonlandırmaları ve olumsuz hallerinden kurtulmaları da önemli olan bir durum olarak kalacaktır.

Daha Fazlasını Öğrenmek ve Keyifli Bir Okuma Deneyimi Yaşamak İçin İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımızı da Okuyabilirsiniz! 🌟

Seven Erkek Nasıl Öpüşür ? Nasıl Davranır ?

Erkekler, çoğu zaman var olan ilişkileriyle yetinmezler. Bunun sebebi de eşleri ya da sevgililerinin kendilerine yetemiyor olduğunu düşünmeleridir. Bu yüzden ikinci bir kadınla ilişki yaşamayı ve beraber olmaları gibi bir durum gelişecektir. Kısıtlı zamanlarda bu kadınlarla ilgileneceklerinden ve yaşadıkları kötülüklerin tamircisi vaziyetinde olduklarına yönelik hareket edeceklerinden dolayı karşı tarafa zarar vermeleri söz konusudur. Ayrıca bu halde olan kadınların tercih edilmelerinden ötürü sevilmeleri ya da üzülmeleri gibi bir karmaşa içerisinde olmaları da kesin olarak gelişecek konumundadır.

Cepteki Kadın Olmaktan Nasıl Kurtulurum
Cepteki Kadın Olmaktan Nasıl Kurtulurum

İkinci kadın olmak daha hayalperest bir hayat sürmekle de eşdeğer olarak gündeme gelecektir. Özellikle ikinci kadınların sevdikleri adamın evli ya da halihazırda bir ilişkisi olduğunu unutmak istemeleri de söz konusudur. Ayrıca bazı zamanlarda da yaşadıkları ilişkinin mantıklı bir açıklamasının olmadığı gibi bir gerçekle de çarpışacaklardır. Neden bu şekilde bir hayat sürdürdüklerine dair soruların olduğunda da bu yaşam zincirlerinin bir parçası olduğunu ifade edeceklerdir.

İkinci kadınlara göre yasak olan pek çok durum vardır. Sevdikleri adamlarla istedikleri zaman iletişim kuramayacak ve onlarla görüşemeyeceklerdir. Ayrıca halka açık alanlarda da zaman geçirmeleri imkansız olacaktır. Her zaman bir kaybetme korkusunda olacak olan bu kadınlar için aşkın tanımı acıyla eşdeğerdir. Bazıları ise bu hali rekabet ve kazanma hırsı olarak ifade etmektedir.

Neden İkinci Kadın Olunur?

Neden ikinci kadın olunur durumu bir seçim olarak algılanmamaktadır. Kadınların her biri sevdiği adamları paylaşmak gibi bir amaç içerisinde olmayacaklardır. Ancak aşık oldukları adamların evli, nişanlı ya da sevgilisi olmasını pek fazla önemsemedikleri anlar da gelişecektir. İlişki bu hususta belli kurallar etrafında şekillenecektir. İkinci kadınlar da istemeden bu kurallara uygun olarak hareket etmeye mecbur kalacaktır. Ancak bu tip ilişkilerden zarar görmeden kurtulmak gibi bir durum söz konusu değildir. Asıl amaç da sonunda girilen hasarı en aza indirgemek olmalıdır. Bu hususta da gerçek bir ilişkinin varlığını hissetmek ve ona uygun olarak hareket etmek gerekecektir.

Öteki Kadın Ne İster?

İkinci kadınların bu tip ilişkilerdeki istekleri göz önüne alınacak düzeyde değildir. Ancak öteki kadın ne ister konusu hususunda da oldukça basit talepleri olacaktır. Daha çok bu kadınlar sevdikleri adamla olabildiğince zaman geçirmeyi yeğleyeceklerdir. Ancak bu durumun imkansız olduğunun da bilincinde olacaklardır. O kişinin zaten bir evi ve hayatı olmasından dolayı bu şekilde bir yaşam sürmenin olası olmayacağını bileceklerdir.

İkinci rolde olan kadınların en umursamazı bile erkeğini yanında isteyecek bir anlayışa sahiptir. Ayrıca her zaman sevgilisinin yanında kalmak isteyecektir. Bununla beraber gerçek bir aşk duygusu besliyorsa da acısını çekmeyi zorunlu bir durum olarak görecektir. Bu da zaman içerisinde ruhsal sıkıntıları beraberinde getirecektir. Bu tip durumlar içerisinde olmaları da son derecede normaldir.

🌟”Heyecan Verici İçeriklerimize Göz Atarken, bizdekalmasin.com Sayfamızdaki Diğer Yazılara da Göz Atabilirsiniz!”

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın