Ana Sayfa » Genel Kültür » Kıyafet Üzerinden Baskı ile Kızlık Zarı Bozulur Mu?

Kıyafet Üzerinden Baskı ile Kızlık Zarı Bozulur Mu?

Kıyafet Üzerinden Baskı İle Kızlık Zarı Bozulur Mu? Yazısı ile sizlerle birlikteyiz. Meydana gelebilecek bazı kazalar ya da yanlış hareketler sonucunda kızlık zarı bozulabilmektedir. Ancak bazı durumlarda kızlık zarından kan gelmesi, kızlık zarınızın bozulduğu anlamına gelmez. Aynı zamanda diğer Genel Kültür yazılarımız için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Dışarıdan Baskıyla Kızlık Zarı Bozulur Mu?

Dışarıdan Baskıyla Kızlık Zarı Bozulur Mu?Pin
Dışarıdan Baskıyla Kızlık Zarı Bozulur Mu?

Kızlık zarı yapmış olduğumuz bazı yanlış hareketler sonucunda bozulabilmektedir. Bu hareketler kıyafet üzerinden elle, yastıkla ya da sert bir yüzeye sürtünme ile meydana gelebilmektedir. Burada dikkat etmeniz gereken şey, baskının derecesi ve sürtünmenin şeklidir. Dışarıdan Baskıyla Kızlık Zarı, parmağınız ile vajinanın içine parmakla baskı uygulamak, sürtünmek veya mastürbasyon yapmak kızlık zarınızın bozulmasında diğer nedenlere göre daha fazla rol almaktadır. Ancak hafif şekilde ve yüzeysel olarak gerçekleşen sürtünmelerde kızlık zarının bozulma ihtimali oldukça düşüktür.

Pantolon Varken Kızlık Zarı Bozulur Mu?

Kot pantolon gibi kıyafetler üzerinden kızlık zarının bozulma ihtimali daha düşüktür. Bunun sebebi pantolonların yapılarının iç çamaşırlarına göre daha kalın ve esnek olmayan kıyafetler olmasıdır. Üzerinizde kot pantolon varken, herhangi bir baskı ile pantolonu esnetip vajinanızın 1-2 cm içerisine sokmanız yani kızlık zarınızı bozmanız oldukça düşük bir ihtimaldir. Ancak örneğin külot gibi ince yapıya sahip kıyafetler giydiğinizde, yani üzerinizde ince kıyafet varken sürtünme hareketi yapmanız sonucu kızlık zarınız zedelenebilmektedir. Bilinmesi gereken bir diğer şey ise, parmakla ya da başka bir cisimle doğrudan vajinaya giriş yapıldığında kızlık zarının yüksek oranla bozulacak olması bilinmelidir.

Aynı zamanda bu yazımıza benzer olan Rüyada Mastürbasyon Yaptığını Görmek yazımıza da bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kızlık Zarı Hemen Yırtılır Mı?

Herkesin merak ettiği bir diğer konu kızlık zarı kolay bozulur mu sorusu olmaktadır. Bilimsel verilere göre kızlık zarı, bütünlüğünü kolay kaybeden bir yapı değildir. Kızlık zarının bozulması için vajinanın içerisindeki 1,5-2 cm civarında olan halkanın düzeninin bozulacak şekilde darbe alması ve tabana kadar inen yırtıklar oluşması gerekmektedir. Mastürbasyon, yüzeysel dokunma, sürtünme gibi yöntemlerle bozulması oldukça zordur. Ancak bu yöntemlerle bozulmanın zor olması bozulmayacağı ya da zarar görmeyeceği anlamına gelmez. Vajinaya uygulanan hareketlerin şiddetine ve yöntemine dikkat etmek oldukça önemlidir. Aksi taktirde kızlık zarında zedelenme veya bozulma meydana gelebilmektedir.

Sürtünmeden Sonra Vajinadan Kan Gelmesi

Her kızlık zarı bozulması kanamaya yol açmaz ve her kanama da kızlık zarının bozulduğu anlamına gelmez. Maalesef ki halk tarafından yanlış bilinen konulardan bir tanesidir. Sürtünme sonrası kan gelmesi, bazı durumlarda kızlık zarının bozulduğu ya da zedelendiği anlamına gelebilmektedir. Bunu anlamanın tek bir yöntemi, alanında uzman bir hekime muayene olmanızdır.

Baskı Sonucu Vajinadan Kan Gelmesi

Yapmış olduğunuz yanlış sürtünme hareketleri ya da yanlış mastürbasyon şekilleri ile kızlık zarınıza zarar verebilirsiniz. Bu yüzden hareketlerinize dikkat etmenizde oldukça fayda vardır. Her bozulmada kan gelmeyebilir, bazı durumlarda zedelenme olduğu için de kan gelmesi mümkün olabilmektedir. Uzman bir hekime görünüp muayene olmanız tavsiye edilmektedir.

Ayrıca diğer Genel Kültür kategorisindeki yazılar için aşağıdan dilediğiniz konuları inceleyebilirsiniz.

Kıyafet Üzerinden Baskı ile Kızlık Zarı Bozulur Mu? adlı yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Değerli zamanınızı bize ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ana sayfamız olan bizdekalmasin.com adresinden de diğer yazılarımıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca bizi takip etmeyi unutmayın.

5/5 - (2 Oy)
Yorum yapın