Ana Sayfa » Genel Kültür » Onuralp Bitim Sevgilisi – Kimdir?

Onuralp Bitim Sevgilisi – Kimdir?

Onuralp Bitim Sevgilisi yazımız ile sizlerleyiz. Bu yazımızda sizlere ülkemizin sevilen isimlerinden biri olan Onuralp Bitim’in hayatı hakkında bilgi vereceğiz. Onuralp Bitim, basketbolcu olarak tanınan genç bir isimdir. Başarılarıyla kişilerin sevgisini kazanan Onuralp Bitim’in sevgilisi var mı? İlişkileri nasıl başladı? Tüm bu soruların yanıtlarını yazımızda bulabilirsiniz. Hazırsanız, detaylara geçelim. Ayrıca Genel Kültür kategorimizdeki benzer yazılara da bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Onuralp Bitim Kimdir?

Onuralp Bitim Kimdir
Onuralp Bitim Kimdir

Genç yaşına rağmen geleceğin yıldızı olarak tanımlanması nedeniyle kişiler sıklıkla Onuralp Bitim Kimdir? sorusunu sormaktadırlar. Onuralp Bitim, 31 Mart 1999 tarihinde İstanbul Kadıköy’de dünyaya gelmiştir.

Basketbol için olan lisansını İzmir 9 Eylül takımında oynarken çıkarmıştır. Ailesi de Basketbol ile yakından ilgili olan Bitim, 2015 basketbol eğitimini Amerika’da almıştır. Bugüne kadar pek çok takımda oynayan ve birçok başarılara imza atmış genç basketbolcu, 2022-2023 sezonu kapsamında Frutti Extra Bursaspor takımında oynamaya devam etmektedir.

Onuralp Bitim Boyu

Daha çok uzun forvet pozisyonunda oynadığı için basketbol severler Onuralp Bitim boyu hakkında pek çok tahminde bulunmaktadır. Ekranlarda gözüktüğü gibi boyu 198 cm’dir. 2018 yılında Anadolu Efes takımında oynarken, All Star 2018 bünyesinde düzenlenen Tahincioğlu Smaç Yarışması boyunca boyunun avantajını kullanarak ve çok kez smaç basarak birinci olmayı başarmıştır.

Ayrıca dilerseniz Burak Tozkoparan Sevgilisi yazımızı da bağlantıya tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

Onuralp Bitim Sevgilisi

Başarılı ve genç basketbolcuyu takip eden hayranları için merak edilen bir diğer konu ise Onuralp Bitim Sevgilisi kimdir? olmaktadır. 2020 senesinde Kanal D ekranlarında yayınlanan ve Zalim İstanbul dizisinde görülen Simay Barlas ile birlikte olduğu bilinmektedir. Bir dönem yaşanan ayrılıktan sonra tekrar birlikte olmuşlardır. Fakat Onuralp Bitim’in günümüzde sosyal medya hesaplarından paylaştığı bilgiler doğrultusunda, Naz Kurt ile beraber olduğu görülmektedir.

Onuralp Bitim Mira Önal Neden Ayrıldı?

Geçtiğimiz yıllarda ünlü basketbolcu Onuralp Bitim ile Mira Önal’ın ayrılık haberi duyulmuştu. Bunun üzerine hayranları Onuralp Bitim Mira Önal Neden Ayrıldı? sorusunu sıklıkla sormuştur. Konu ile ilgili bir neden belirtmemektedirler fakat çeşitli iddialar bulunmaktadır.

Son olarak Onuralp Bitim Kimdir? ile alakalı çeşitli soruları sizler için yanıtlayacağız.

Ayrıca Onuralp Bitim Sevgilisi yazımızı okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Eğer isterseniz Genel Kültür kategorimizdeki yazıları da aşağıdan ve bağlantıdan görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamızdaki diğer yazılara göz atabilirsiniz.

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın